Detail příspěvku: Magické kočky: Nástěnný kalendář pro rok 2023

Magické kočky: Nástěnný kalendář pro rok 2023

autor: | Pro 12, 2022 | Společnost | 0 komentářů

Návštěvy: 72

Milovníci koček mají svůj kalendář. Navíc se v něm snoubí tarotový duch Cira Marchettiho. Jak dokonalé spojení, jako na míru pro mě! A vždycky jsem chtěla vidět jeho obrazy ve velkém formátu a tady jsme krůček od splnění takového snu…

Ciro Marchetti udělal Magické kočky v tak velkém formátu, že vás ohromí! Nástěnný kalendář vás navíc může provázet celým rokem a věřte, že to bude věru magický rok! Protože každý obrázek, každá kočka skrývá tajemství, které může skrývat jenom kočka.

Ciro Marchetti, geniální umělec s vytříbenou, k dokonalosti dovedenou technikou tvorby a s představivostí, která velmi často sahá až za hranice lidských možností vidění. Možná ho znáte z těch nejkrásnějších tarotových karet, je to doslova král mezi umělci. Jeho světy jen ožít, je to jako vejít do světa Alenky v říši divů.

A dívat se na Magické kočky není jen o obdivování krásy koček jako takových.

KALENDÁŘ MAGICKÉ KOČKY: Kočičí svět se otvírá

Ale někdy jsem mívala pocit, že v obrázcích vstupuji do světa, jak ho kočky vnímají.

Skrytý, mystický, tajemný… nám nepřístupný. Něčím tak magický, že pro mne bude zajímavým zážitkem projít si celý rok s jeho proměnami. Jaro, léto, podzim… faktem je, že pro zimní období, usebrání a naladění se na čistou magii a klid je to kalendář dokonalý. Tak tedy: ideální vánoční dárek, který si bude obdarovaný vážně dlouho pamatovat. Otiskne se do té naší estetické paměti spojené s krásou a kouzlem Vánoc.

Tak krásný rok 2023!

O autorovi: Ciro Marchetti je oceňovaný umělec ze Spojeného království. Vystudoval umění v Londýně, poté pracoval v Evropě a Jižní Americe., kde spoluzaložil designovou a uměleckou agenturu, která se dočkala velkého úspěchu. Později se přestěhoval do USA (Miami) a kromě řízení své společnosti se věnoval workshopům, přednáškám o digitálním umění a tvorbě ilustrací. Tvoří fenomenální karty, plakáty, kalendáře, skládačky, dřevěné krabičky, šátky, tašky, župany – vše s uchvacující tarotovou tématikou.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000543_magicke-kocky-kalendar-2023.php

Renata Petříčková

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Alexandra je původně jménem řeckým. Původní podoba je mužská, Alexandros a jeho překlad zní: „ochránce mužů“. Alexandra je tedy v překladu „ochránkyně mužů“. V ČR je 7 068 nositelek tohoto chrabrého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 18
  • 432
  • 23 272
  • 360 638
  • 2 419 192
  • 3 795
  • 28
  • 1 846
0 Shares
Share
Tweet