ukrajina vlajecka2

STOP ruské vojenské agresi proti Ukrajině! Javascript pro zpoždění ruských uživatelů

Views: 3926

Quo vadis, POPELKY?

Magazín, jehož první stránku jste právě otevřeli, je sice magazínem dámským, nicméně velice rád by eliminoval představu, že úhel ženského pohledu na svět je stočen ryze estrogenovým směrem.  Realita je taková, že vytvořit poutavý magazín pro ženy je v praxi mnohem složitější, než by se mohlo zdát.

quo_vadis_popelky

 

Ženu totiž zajímá VŠECHNO!

A co víc, krom faktu, že má brilantní smysl pro detail, je navíc schopna hodnotit věci plošně i hloubkově zároveň, a nikterak jí to neunaví.

Důvod je prostý.

Ženský mozek je trénován nikoli jedním, ale hned celým tuctem trenérů ze všech možných oblastí.

Je třeba uvařit, postarat se o děti, postarat se o partnera, promluvit s přítelkyněmi, nechat opravit auto, poradit si s pračkou, která tvrdí, že nepere, protože „F16“, naplno se věnovat příkazu šéfa, ale vyřizovat telefonát učitelky na téma „opět nemá kružítko a úhloměr“, pojmout fakt, že vláda schválila zvýšení zdravotního poplatku a ulice „Průjezdná“ je momentálně neprůjezdná, že místní supermarket prodloužil otevírací dobu, že Bartošová se zhroutila, Jágrovi se zahojil prst a E-colli nebyla v okurkách, ale ve fazolových klíčcích. Že babička má pozítří narozeniny, že právě letí oranžová a na Slunci byla další erupce…

…žena je všestranná bytost s obrovským záběrem.

A „Popelky“ to vědí.

Pevně věříme, že magazín, na který právě vstupujete, nasytí alespoň část složité ženské duše, protože vyplnit celou její hloubku a zaplnit tuto kapacitu, prakticky není možné.

Moc bychom si přáli, aby byl magazín více váš, nežli náš.

Co u nás najdete?

Patrně postupně přijdete na hodně funkcí sami, (hodně funkcí se také stane průběžně skutečně funkčími )ale pro zjednodušení:

Hlavní vydání
Každý den v magazínu najdete hlavní článek z různých rubrik, které by se měly v průběhu týdne střídat. Pod každým článkem je vizitka redaktora a hodnocení článku.

Nejlépe hodnocený článek se může stát TOP článkem a získat pozici na hlavní straně jako Nejlepší.  Dále je zde samozřejmě diskuze.

Právě teď
Každý den je věnován nejen novinkám a aktualitám napříč světem, ale také je tematicky lehce motivovaný. Jde o glosu a tak trochu téma dne.

Magii, runy, herbář, unikátní snář, horoskop, charakteristiky jmen, originální soutěže, zapojit se můžete do fotochvilek … snad si prostě každá najdete to své.

Veškeré vaše připomínky, dotazy, technické problémy a podobně patří k rukám redakce a nestyďte se psát…

Pevně věříme, že vám u nás bude líbit, a že zde naleznete nejen potřebné informace, náměty k zamyšlení, ale i hodně zábavy a uvolnění, pro každý den.

Magazín pro vás připravují:

Michaela Kudláčková

Kristina Doubravová

Pavlína Sýkorová

Renata Petříčková

Michaela Sýkorová

Martin Kloubek (technická a IT podpora)

 

 

Veliké poděkování všem, kteří jste posílali e-maily plné povzbuzení, optimismu a očekávání. Bylo to velmi motivační a nesmírně milé pro nás všechny.

Děkujeme, že jste již sedmý rok s námi!

 

0 komentáøù

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Adolf má svůj původ, jak asi každý tuší ve starogermánštině. Vzniklo ze z prastarého jména „Adalwolf“, což znamenalo „ušlechtilý vlk“. „Adal“ je „ušlechtilý“, „wolf“ je „vlk“. Původní význam jména je tedy v němčině spojen s ušlechtilostí a vznešeností. Ještě u starých Křesťanů bylo jméno oblíbené. Nejstarší známý Adolf byl mučedník a zahynul v roce 755. Později nosilo toto jméno i mnoho biskupů. Dnes už to taková sláva s tímto jménem není, ale je to o úhlu pohledu. Adolf prostě znamená „ušlechtilý vlk“. A takových máme v ČR 4012

V celosvětovém kalendáři je dnes

Den otců (3. neděle v červnu).

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 17
  • 406
  • 17 816
  • 347 781
  • 2 475 408
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
Click to Hide Advanced Floating Content

Views: 3926