Ranní kávy

K ranní kávě: Výklady od pro Popelky … napořád

0 Shares

Ukončily jsme právě všechny hodiny tarotové školy, holky jsou zcela plnohodnotné a způsobilé pomoci druhým, svým blízkým a někdy i jedna druhé. A ony samy přišly s tím, že bude hezké navzájem si pomáhat v nějaké stálé rubrice tady na magazínu…

 

Tak jo!!

 

Myslím, že to je skvělý nápad, že vám všem tato skupina dívek, vykladaček udělá radost svou ochotou a zájmem o potřeby ostatních.

 

26295NGN.jpg

 

Do diskuze pod tento článek, jehož obsah bude i trvalým odkazem na HP po pravé straně pod bannýrkem, který už tam je, můžete, když budete potřebovat, napsat dotaz.

 

Některá z holek se ho pak ujme, vyloží a diskuze vepíše odpověď.

 

No a já? … laugh

 

Já nějaké výkladové Popelení časem udělám, ale kdo to dělá, ví, že se čas od času stane, že člověk musí dočasně zvolnit.

 

Jsem proto doslova blažená, že mám teď plnohodnotný záskok a mohu se věnovat přípravě nového turnusu a také runové škole a malé, krásné Jahůdce.

 

Šetřete si naše holky, ať se kočenky brzy neunaví.

 

Jsou skvělé!!

 

Míša K.

A všechny absolventky tarotové školy.

 

P.S. Pokud budou ostatní z osobních škol chtít, budeme rádi, když se jako vykladačky k holkám přidají.

 

Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
229 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lali
Lali
20 dní před

Vážené kartářky, prosím o výklad – před dvěma měsíci rozchod po víceletém vztahu, stále vnímám jako neuzavřený, spíše na nějaké energetické úrovni. Můžete se na to prosím podívat? Hodně mě to trápí a zasahuje.
Leona 5.5.1973, Igor 14.10.1960.
Ze srdce děkuji.

acrab
acrab
27 dní před

Milé kartářky, měla bych také prosbu o výklad, rok uběhl jak voda, plný různých omezení a komplikací a tak jsem stále sama. Najdu si v blízké době muže pro vztah? Bude to mít budoucnost? Děkuji
Radka 15.11.1970

Lili
Lili
30 dní před

Kartarky: nebo me napadá, jestli kolikrát blbě nekecám, nebo můj hlas jim může připadat ne moc ženský.
Děkuji Lili

Lili
Lili
30 dní před

Dobré ráno mile Popelky, mám dotaz na kartářky. Už dlouho o mě žádný muž nezakopl a chci se zeptat, co ze sebe vyzařuji vůči nim, zda jsem v jejich očích při těle, neatraktivní, zkrátka chci vědět na čem jsem.
Děkuji s pozdravem Lili, nar 12.9.1978

yafroditka
yafroditka
1 měsíc před

Zdravím milé popelky. Chtěla jsem poprosit o výklad, Již nějakou dobu se snažím otěhotnět a zatím bez výsledku. Můžete se mi tedy podívat do karet, jestli se to podaří nebo jestli s tím budou nějaké komplikace. Jana 18.7.1985
Děkuji

Hippogryph
Hippogryph
Reply to  yafroditka
20 hodin před

viz. výše, poslala jsem 2x

Last edited 20 hodin před by Hippogryph
Hippogryph
Hippogryph
Reply to  yafroditka
20 hodin před

Pěkně zdravím, milá Jano, posílám výklad na vaši otázku, s tím že prosím karty o aktuální náhled k dnešnímu datu: Jediná komplikace vychází příliš chtění, nic zdravotního, což je skvělé, navíc chybí jednoznačnost, ukotvenost v sobě. Na Raka moc rozumu a vůle (ohně). Není problém otěhotnět z rozumu, znám i mezi mými blízkými tyto cesty ale Vaše Duše s tím zatím není za jedno, takže máte ještě možnosti to nechat plynout i jinak než doposud. Ptáte se, zda se Vám podaří otěhotnět. Do konce roku to nevypadá. V novém roce 2021 je mnohem víc naděje, protože se už dle karet… Číst vice »

Joe
Joe
1 měsíc před

Dobrý den, prosila bych o výklad. ráda bych věděla, jak se mi v blízké budoucnosti povede v práci – bude se mi dařit? Změním obor? Nebo budu nucena odejít? Jmenuji se Jana a datum narození 19.7.1973 Děkuji předem.

Hippogryph
Hippogryph
Reply to  Joe
21 hodin před

Dobrý den, milá Jano, posílám výklad na vaši otázku, aktualizovaný na tu práci, kde jste nyní v době výkladu: Práce, kde jste nyní, počala skrze nadšení, touhu po radosti a úspěchu, ale nedařilo se naplňovat to, ačkoliv vše bylo k dispozici. Možná to neklapalo tak dobře, jak by mohlo. Nicméně nyní situace nabrala dobrý směr a je velmi pravděpodobné, že se zrovna cítíte vůči aktuální práci pozorná, zaujatá, a snad i spokojená, neboť v ní máte možnost využít své kvality znamení Raka. Všechny karty, které Vám vyšly v aktuální chvíli jsou citové, láskyplné vůči vaší aktuální práci a až skoro… Číst vice »

Zuzka
Zuzka
1 měsíc před

Dobrý den, prosila bych o výklad. Žiji v manželství už 25.rok, momentálně máme velikou krizi a nevím co dál. Manžel je Tomáš, nar.6.5.1963. Mé jméno, Zuzka,nar.24.4.1966. Děkuji moc.

Hippogryph
Hippogryph
Reply to  Zuzka
21 hodin před

Dobrý den, píši výklad k vaší otázce, poprosila jsem o aktuální náhled k dnešnímu datu, věřím, že poslouží, i kdyby se situace výrazně změnila od doby, kdy jste psala otázku. V kartách je jednoznačně vidět dynamika POHYBU vztahu, to je už co říct, když jste doma dva ve znamení Býka, kteří preferují svůj klid a pevné rodinné, láskyplné zázemí. U manžela proběhla nějaká krize, která má svůj průběh a je čas přijmout její následky, nechat odejít to, co již neslouží a a začít novu kapitolu. Tento náročný čas, který proběhl, nebo ještě dobíhá má vliv na jeho bytostnou podstatu, a… Číst vice »

Lucie.me
Lucie.me
1 měsíc před

Dobrý den, můžu poprosit o výklad na vztah. Lucie 28.4.1980. Děkuji Lucie

Hippogryph
Hippogryph
Reply to  Lucie.me
22 hodin před

Dobrý den, Lucie, napište prosím aktuální otázku. Zajímá vás kam se bude ubírat, jaký je,nebo radu od karet na co se v něm soustředit atd atd. a je vhodné napsat, zda je to vztah partnerský, rodičovský, pracovní…a křestní jméno té druhé osoby. Děkuji Nela

Carmellka
Carmellka
1 měsíc před

Ahoj, můžu poprosit vztah Petr 28.10.1973 Petra 14.08.1974. Děkuji moc.

Hippogryph
Hippogryph
Reply to  Carmellka
1 měsíc před

Dobrý den, k Vašemu vztahu Petr a Petra: aktuálně se zdá vývoj nejednoduchý, pro obě strany. Ať už je to partnerský vztah, či jiný druh vztahu, jeho průběh na nějakou chvíli může být náročný pro oba. Ze strany Petry by byl rozhodně tah a zájem pro lepší vývoj, ale něco ještě brání plně se rozvinout, z něčeho si asi dělala starosti. Petr pravděpodobně prochází i nějakým osobním náročným obdobím, změnami a učením se, jak s tím zacházet, což je vždy velká výzva. Má tím asi pozornost na vícero stran a do daného vztahu méně energie. Pokud se dané změny týkají… Číst vice »

Carmellka
Carmellka
Reply to  Hippogryph
1 měsíc před

Děkuji 🙏

vy1968
vy1968
1 měsíc před

Pěkné upršené poslední září, prosím některou z Vás o výklad: kolegyně v zaměstnání je zdrojem konfliktů, jak se to bude vyvíjet dál? Děkuji.

Hippogryph
Hippogryph
Reply to  vy1968
1 měsíc před

Dobrý den, pro výklad prosím o křestní jména (Vy a kolegyně). smile
U vás datum narození pomůže, ale nemusí být.
Nela

vy1968
vy1968
Reply to  Hippogryph
1 měsíc před

Nemohla bych vám napsat soukromě,nechci aby si to náhodně četla,děkuji,je to velmi akutní

Hippogryph
Hippogryph
Reply to  vy1968
1 měsíc před

Tentokrát jsem měla výpadek s časem, takže jsem dřív nemohla, jestli je to ještě aktuální, určitě mi napište na nel.hippogryph@gmail.com

aktuálně bez bližších informací jen krátký výklad … ta situace v práci s kolegyní už nějakou dobu potřebuje ustabilnit, hraje roli jak přirozenost ženské proměnlivosti a náladovosti, tak i materiální či finanční předmět zájmu, situace potřebuje zpomalit, a vaši sílu ustřednit, takto je to pořád neukotvené. Mohu doložit přesnějším výkladem vašeho vztahu a pravděpodobným vývojem na základě jmen a příp. Vaše narození, nebo aspon Vaše křestní jméno. můžete do mailu. Děkuji Nela

vy1968
vy1968
Reply to  Hippogryph
1 měsíc před

Nelo, moc děkuji, poslala jsem doplnění na Váš e-mail.

Helena17
Helena17
3 měsíců před

Milé Popelky vykladačky,
chtěla bych vás poprosit o výklad karet. Chci se zeptat na práci.Mam se obávat propouštění, nebo dojde k nějakým změnám a zda je zvládnu?
Děkuji Helena nar. 17.7.1973

Hippogryph
Hippogryph
Reply to  Helena17
2 měsíců před

Dobrý den, Heleno, na Vaši otázku mi karty říkají, že po pocitové rovině může dojít ke změnám, nebo přinejmenším k prožívání vnitřní nepohody chvílemi. Nevidím tam výpověď, radí uvolnit mysl v tomto ohledu, a nechat dozrát situaci přirozeně. Časově se naskytuje příležitost k vývoji, dokonce s nadějí v kapku štěstí ve vaší situaci. Takže i když se necítíte jistě, mělo by pomoci nechat situaci odvíjet. Na otázku, zda to zvládnete máte krásnou kartu plnou spokojenosti a naplnění, věřím, že tedy překonáte vnitřní neklid a dovede Vás to do dobré situace. Pomůže koncentrovat mysl optimistickým směrem. Držím palce Nela

Helena17
Helena17
Reply to  Hippogryph
2 měsíců před

Milá Nelo,
moc děkuji za výklad.
Hezký víkend.
Hela

kytka
kytka
3 měsíců před

Milé vykladačky . Ráda bych se ještě seznámila s příjemným mužem . Mám šanci ? Děkuji . Hanka 23.3. 54

Hippogryph
Hippogryph
Reply to  kytka
2 měsíců před

Dobrý den, Hanko, co se týče partnera-muže, tak je přítomen, ať už jste se potkali reálně, nebo ne, takže šance je velká. Může to trochu zdržovat emoční nálada, velká citlivost z vaší strany, to jak to vnitřně prožíváte. Stačí trochu víc ukotvenosti, důvěru ve Vesmír, očekávat jeho blízkost “za rohem”. Zdá se že v tom tématu cítíte často protichůdné pocity, střídá se ano/ne, důvěra/pochybnost, příjemný muž se naskytne hladce i mimo partnerství. Pokud máte zájem o důvěrnější vztah, radí karty lépe zpracovat emoce na toto téma a ukotvit se v důvěře, že je to možné. Ustabilnit se v emocích, tak,… Číst vice »

kytka
kytka
Reply to  Hippogryph
2 měsíců před

Milá Neli , moc děkuji . Beru si to k srdci.

yafroditka
yafroditka
3 měsíců před

Milé popelky, moc prosím o výklad na vztah. Chodíme spolu už půl roku a zatím to vypadá slibně, dokonce spolu bydlíme. Má tento vztah budoucnost, budeme mít rodinu a je to opravdu ten “pravý”?
Jana 18.7.1985, Filip 18.7.1980
Moc děkuji

Hippogryph
Hippogryph
Reply to  yafroditka
2 měsíců před

Ahoj, Jano, za měsíc se jistě mnoho událo, píši tedy obecněji. Zdá se, že proběhla nějaká menší vnitřní nespokojenost po citové rovině, což by měl být jen běžný mráček na obloze. Všechny ostatní karty jsou slibné, jen nabádají k pomalému posunu kupředu. Krásná střední karta Císaře přináší poselství dobrého otce. Je-li toto Tvé přání, mělo by se to dobře vyvíjet, ale nespěchat. Nechat vyvíjet, růst, posilovat vztah, učit se vzájemně, nakročeno je dobře. Hodně štěstí přeji. Nela

yafroditka
yafroditka
Reply to  Hippogryph
2 měsíců před

Děkuji za výklad

KIM
KIM
3 měsíců před

ještě můj datum narození 27.4.1961 kim

KIM
KIM
3 měsíců před

Dobrý večer, prosím o výklad, dcera má rakovinu, chci se zeptat, jak vše s ní dopadne a hlavně zda dostanu jejího chlapečka do péče,než se vše vyřeší s jejím zdravotním stavem.děkuji kim

Zinka
Zinka
3 měsíců před

Ahoj, veľmi rada by som poprosila o výklad na začínajúci vzťah Štefan 16.4.1972 a Ingrid 23.8.1970. Aké to medzi nami bude? Budeme si rozumnieť a vznikne aj z jeho strany dlhodobý tolerantný vzťah? Ďakujem pekne.

Last edited 3 měsíců před by Zinka
Carmellka
Carmellka
3 měsíců před

Ahojky, můžu poprosit vztah Petr 28.10.1973 Petra 14.08.1974. Děkuji

Helena17
Helena17
3 měsíců před

Ahoj Noppy,
moc děkuji za výklad.

Helena17
Helena17
4 měsíců před

Dobrý den Noppy,
chtěla bych Tě poprosit o výklad.Psala jsem ho tu asi pře měsícem.
Moc děkuji a přeji hezký den.
Helena

Noppy
Noppy
Reply to  Helena17
3 měsíců před

Ahoj Helenko, nevim, zda je ten zdravotni problem jeste aktualni, preci jenom ti to tu uz visi dlouho, ale jak jsem rozhodila, tak se budes divit, ale nevidim zadnou tragedii. Nepovazuji se za mistra ve vykladani na zdravi, ale tady to pusobi dost jasne. Naopak pocit zdravi, citis se faj, jako by se problemy zastavily nebo aspon daly momentalne pokoj. Je tu sice karta nemocnice ve spojitosti s nejakym systemem lecby, nemas predepsane nejake procedury od lekare, lekar neco predepisujici a karta pro pater a kriz, ale I pro to, ze clovek se ne uplne chce uzdravit z nejruznejsiho duvodu. … Číst vice »

vy1968
vy1968
4 měsíců před

Dobrý den Noppy, prosím o výklad, jestli máte ještě chvilku: datum narození 30.01.1993, stále všechno špatně: zdraví, práce, vztah. Dojde už v každé oblasti k nějakému posunu k lepšímu a kdy? Co je příčinou potíží? Děkuji.

Noppy
Noppy
Reply to  vy1968
4 měsíců před

Ahojky Sedesatosmicko, to zni jako klasicke zatazeno! To byva casto nasledkem retezove reakce majici jeden pocatek. Tak se mrknem. No taky ty tech trumfu je jak po desti hub.  Pokud jde o vztahy,  tak to vypada, ze je tu energie odchodu, presunu do klidnejsiho pristavu. Vyklizeni bojiste. Nejaky soudni, zakonny zasah, autorita statni, lekar – ale mas tu osobni ochranu a Vesmir si te hlida, takze by nemelo byt zle dlouho. Jako pricina toho zasahu te autority ( soud, instituce, stat) je zde neco rodinneho mozna az genetickeho, nedoreseneho, opakujiciho se, nejaka akce ci neco naivniho, blaznovina, klukovina, ktera vedla k… Číst vice »

vy1968
vy1968
Reply to  Noppy
4 měsíců před

Noppy, moc děkuji za výklad,zamýšlím se nad ním, přemýšlím,tápu, sedí dost přesně,ale zatím nevím,jak dál……

Geri
Geri
4 měsíců před

Zdravím Noppy. Ráda bych využila tvoji nabídku výkladu. Jsem narozená 27.7.1970 a měla bych dvě otázečky.
Co nás teď čeká s mužem 27.12.1970? Co se teď po mě bude chtít v životě abych řešila a vyřešila?
Děkuji a přeji pěkný den.

Noppy
Noppy
Reply to  Geri
3 měsíců před

Tak jsem vysetrila cas a mrkla v rychlosti na tebe a tvuj vztah. Je to nejake takove nemastne neslane, vid. Rekla bych, ze o tom dost intenzivne premyslis/premyslite. Myslenky na klidnejsi a bezpecnejsi pristav, klidnejsi vody. Takove az drhaci -pohybove. Mam pocit, ze se mi tu jevis jako energie zeny, ktera ted hodne premysli, resi, mozna je takova vic ostra, mecova, co na srdci to na jazyku. Prilis mnoho dumani ci mluveni. Prinasi to tezkou hlavu a starosti a mozna zbytecne, myslim, ze to vnimasv hlave hur nez to je. Nenimras se v necem starem, co uz je pryc? Tady… Číst vice »

Geri
Geri
Reply to  Noppy
3 měsíců před

Zdravím Noppy smile Smekám před tvým vykladačským uměním klobouk a moc děkuji smile O změně té energie se ke mě dostala informace už i včera a z naprosto odlišného zdroje. Takže to bude asi klíčové, to ostatní to doplňuje. Ještě jednou díky a přeji krásné dny… smile

Noppy
Noppy
Reply to  Geri
3 měsíců před

I tobe lvice! ❤️

Lali
Lali
4 měsíců před

Milá Noppy, můžu též poprosit o Tvůj výklad? Dotaz jsem psala před měsícem.
Mockrát děkuju a přeju ti krásný den.

Lali

Noppy
Noppy
Reply to  Lali
4 měsíců před

Mila Leono, ty ale vubec nemas spatne karty dle meho mineni! Ted mi ve vykladech hodne padaji trumfove karty, takove to “osudove, vesmirne, bozi” tlaceni nas k necemu – k pohybu. Premyslela jsem cim to, ale je to proste jasne, je rok Aeonu, cyklus se uzavira, a od nas se ocekava finalni rozhodnuti, ve stylu s nama nebo proti nam. Ted hned, casu uz bylo moc. I ty to ma samy trumf, samou silnou a hybnou energii. Zadne mrenky, zraloka na udici chyt! Takze, co tvuj milostny zivot v nasledujicich sesti mesicich? Je treba zazehnout energii a plamen v sobe… Číst vice »

Lali
Lali
Reply to  Noppy
4 měsíců před

Noppy, velké díky. Jde mi mráz po zádech, když to čtu, je to přesně tak. Už jednou mi přišlo, že mám “rozkvést” a i zpracovat téma sebelásky. Moje otázka zní: Jak? (co člověk nikdy nedělal, to neumí a tudíž neví, jak na to …).

Noppy
Noppy
Reply to  Lali
4 měsíců před

Leo,

Tak jako se vsim, co neumime… Naucime se to od nekoho, kdo to umi, kurz, skola a nebo lidsky jako vse. Ja bych sla cestou, delam sobe to, co delam tem, co miluji a sebe miluju na prvnim miste. A moje pomucka No1 je sesit a psat si neb lidska pamet je dar i prokleti. Je to navyk, a ten se musi budovat. Zacni tim, ze dnes udelas pro sebe jednu vec, kterou bys vcera neudelala. 1,2,3 ted. Ma osobni zkusenost, ne karty.

Lali
Lali
Reply to  Noppy
4 měsíců před

Díky za radu, jdu na to smile

Noppy
Noppy
Reply to  Lali
4 měsíců před

pusu

kytka
kytka
4 měsíců před

Milá Noppy , můžete nahlédnout , co mně čeká v budoucnu ? Moc děkuji ! Hana 23.3. 54

Noppy
Noppy
Reply to  kytka
4 měsíců před

Ahoj Kyticko, tvuj dotaz je nadhernou ukazkou obecnosti, a pravidlo zni, cim vic obecny dotaz, tim obecnejsi vyklad. Prima umera v praxi. Ja jsem se pokusila to alespon stahnout na nasledujici pulrok. Vypada to trochu na turbulentni obdobi, ale pravdepodobne to nebude zadna novinka a uz se to deje. Je to vyklad plny trumfu, ktere naznacuji, ze jsou to silne energeticke tlaky, zcela zamerne z nas zdimajici, aby se ukazalo, jak kvalitni jsme a kam to vsechno muzeme posunout. Bude to dost o energii, vasnich, silach, bojovnosti, ukricenosti a konfliktnosti, ale konec dobry vsechno dobre. Vypada to na nejake potykani… Číst vice »

kytka
kytka
Reply to  Noppy
4 měsíců před

Děkuji Noppynko !

Noppy
Noppy
4 měsíců před

Ahoj holky, mam ted trochu casu, tak kdyby nekdo chtel vyklad ode mne, dejte mi vedet. Noppy

Selinka
Selinka
Reply to  Noppy
4 měsíců před

Ahoj Noppy, pokud si najdeš chvilku, budu ráda….dotaz mám níže v žádostech….

Noppy
Noppy
Reply to  Selinka
4 měsíců před

Selinko, dnes dva vyklady a obe jste mi daly holky teda zabrat – ty obecne vyklady jsou zdimajici. Trosku na horske draze a mele to s vama silou kosmickou. Tj. moc se z toho neobvinuj, to Tam nahore, Vesmir, nebo jak tomu ty rozumis, te tlaci vpred. Silou konskou, minimalne. Ale ty to citis, vid. Stabilita, kterou jsi pocitovala je pryc. Nejaky podraz ci lez zboril tvuj citovy zivot, vasen a chtic – jakoby se odhalila skryta iluze, pocit manipulace, strhla se paska z oci. Paradoxne tech nasledujicich sest mesicu nebude ani tak o citech, ale o takovem pretahovani kolem… Číst vice »

Selinka
Selinka
Reply to  Noppy
4 měsíců před

Ufff…to teda ….děkuji Ti, Noppy, moc – a přeji krásné léto!

Noppy
Noppy
Reply to  Selinka
4 měsíců před

Zadne uff! Dobre bude!

Selinka
Selinka
Reply to  Noppy
4 měsíců před

Děkuji

index.jpg
vy1968
vy1968
Reply to  Noppy
4 měsíců před

Zdravím Noro, poprosím o výklad: datum narození 30.01.1993, stále všechno špatně: zdraví, práce, vztah. Dojde už v každé oblasti k nějakému posunu k lepšímu a kdy? Co je příčinou potíží? Děkuji.

Carmellka
Carmellka
Reply to  Noppy
4 měsíců před

Ahojky Noppy, můžu poprosit vztah Petr 28.10.1973 Petra 14.08.1974. Děkuji

Kassandra1
Kassandra1
5 měsíců před

PROSBA pre NESSIE ,drha Nessie prepac mi moju trufalost, dovolila som si poslat ti sukromnu spravu s prosbickou. Dakujem ak si ju precitas

Nessie
Nessie
Reply to  Kassandra1
5 měsíců před

Kassandro, zpráva mi přišla, mám ale problém odeslat odpověď, stávkuje mi to tu. Píšu Míše SOS.

Isikalis
Isikalis
5 měsíců před

Pardon já 6.6.1988 a syn 9.9.2014

Isikalis
Isikalis
5 měsíců před

Moc všechny zdravím.
Ráda bych se zeptala na svého syna, který je kombinovaně postižený. Nedaří se mi odkrýt příčinu jeho stavu a nedaří se se mi to pochopit.
Má otázka: Mohu za jeho stav já?
 
Veliké díky.

Helena17
Helena17
5 měsíců před

Milé Popelky,
prosím o výklad karet. Zajímalo by mě jestli dojde ke zlepšení, nebo vyléčení zdravotních problémů.Které mě trápí a dost omezují.
Dále mám ještě otázku na bydlení.Nastane nějaký zlom, bude se situace nějak řešit?
Poslední dobou nemám chuť do života….
Helena 17.7.1973

Blackberry
Blackberry
5 měsíců před

Zdravím Nessie, prosím o výklad na práci. Ekonomická situace ve firmě je teď špatná, očekává se velké propouštění. Ustojím to? Mám tu práci ráda a chtěla bych v ní zůstat než půjdu na mateřskou. A chystá se už nějaká dušička? Do konce roku třeba smile S partnerem jsme spolu sice krátce, ale cítím, že s ním bych do toho šla, je prostě úžasný smile.
Děkuji moc za výklad v této nelehké době.
Já Blackberry 1.5.1981
Partner 1.10.1979

Blackberry
Blackberry
Reply to  Blackberry
5 měsíců před

Ještě bych se chtěla zeptat na zdraví přítele, trpí střevními problémy, čeká ho kolonoskopie, mám o něj obavy, bude vše v pořádku? Děkuji moc.

Lali
Lali
5 měsíců před

Krásný den, vážené Popelky. Po pěti měsících “vztahu” jsem už zase sama. Dost let po rozvodu, po pár pokusech o vztah … Mám v sobě něco, co mi brání potkat muže, se kterým bychom tvořili kompatibilní a stabilní pár? Tolik toužím po lásce … a ona ne a ne přijít. Mohu pro to něco udělat? A nebo naopak nedělat? Moc děkuji za odpověď. Leona 5.5.1973

seeraa
seeraa
5 měsíců před

Hezký den milé popelky, moc vás prosím o radu. Řeším teď téma miminka. Jsem sama, ale mám muže, který by byl ochoten zplodit a “tak nějak” se finančně i postarat. On sám zatím neví zda by s námi do budoucna byl. Možná si řeknete co řeším, je to blbost, ale mám přes 40 let a mám pocit že je to “teď” a nebo “nikdy”. Prosím vás mohli by jste se mi někdo na to podívat? Mám do toho jít i za cenu velkých kompromisů nebo je tam v brzké době někdo jiný, s kterým to bude se vším všudy –… Číst vice »

Selinka
Selinka
5 měsíců před

Ahoj holky, myslela jsem si, že za 4 a skoro půl roku budu s Finem někde jinde a vás otravovat nebudu ..no jinde jsem, před týdnem konečná. Je to úplně konečná? Mám potkat – snad konečně – někoho jiného? Dcera se mi odstěhovala, syn nastupuje na střední = já jsem čím dál tím víc sama a začíná to na mě doléhat… díky moc, Selinka (5.2.1977)

vy1968
vy1968
6 měsíců před

Popelky, prosím o výklad: datum narození 30.01.1993, stále všechno špatně: zdraví, práce, vztah. Dojde už v každé oblasti k nějakému posunu k lepšímu a kdy? Co je příčinou potíží? Děkuji.

Synoveja
Synoveja
7 měsíců před

Milé Popelky, obracím se na Vás s prosbou o výklad. Jako spousta dalších lidí v současnosti jsem (teprve několik dní) na částečné nezaměstanosti. Neberu to nijak tragicky, naopak je to pro mě signálem ke zklidnění a uvědomění si, co chci. Má práce mě vcelku naplňuje, ale nepřeváží to negativa jako je stres (a následné zdravotní problémy) a téměř nulový soukromý život (neplacené přesčasové hodiny jsou u nás standard). Beru toto nucené zastavení jako znamení ke změně a každý den si uvědomuji, jak jsem nyní šťastná bez stresu z hromady e-mailů, bez stresu z požadavků klientů, bez stresu a strachu ze… Číst vice »

Nessie
Nessie
Reply to  Synoveja
6 měsíců před

Milá Synovejo, je vidět, že si poradíš vždy a jsi ochotná svoji situaci řešit. Kdybys vzala DPP – spokojená s dobrým ziskem, když se ti povede „odosobnit“ od situace, která ti tam působila bolest (nějaká emotivní žena působící na „šéfovskou“ autoritu). Když pošleš životopis, zase to nevypadá zle, jen nějaká žena by na tebe mohla zapůsobit tak (při pohovoru či odpovědi), že se tě pokouší nějak ponížit a je tu něco, co si Univerzum hlídá, že se má stát právě tak, šéfovská autorita, která způsobí změnu a slušný zisk. Když půjdeš na OSVČ, zase nakonec dobrý výsledek, akorát ze začátku… Číst vice »

Synoveja
Synoveja
Reply to  Nessie
6 měsíců před

Milá Nessie, děkuji Ti za podrobný výklad a za čas, který jsi mému dotazu věnovala. Popřemýšlím nad ním a věřím, že mi pomůže se dobře rozhodnout. Přeji Ti krásný Beltine a zítřejší 1. máj.
Synoveja

Kassandra1
Kassandra1
7 měsíců před

Zdravim vsetky mile Popelky.Viem ze je teraz vazna doba,kedy sa riesie omnoho dolezitejsie veci ako mojôe malichernosti,ktore mam,tak sa vopred ospravedlnujem. Chcem pekne poprosit niekoho, ci by nebol ochotny mi vylozit na otazku prace.Po roku , k 31.3.2020 som musela dat vypoved v praci,ktora ma velmi naplnovala, bolo to koli urcitym zdravotnym problemom,nechcem to verejne pisat.Je mi za tym vsetkym smutno,ale inak sa nedalo. Chcem poprosit ak mi niekto moze pozriet ci si coskoro najdem inu pracu, v ktorej budem moct fungovat a budem v nej mat konecne pocit že nie som pod tlakoma stresom. Snažim sa hladat,ale tato situacia… Číst vice »

Nessie
Nessie
Reply to  Kassandra1
6 měsíců před

Milá Kassandro, ano, ukazuje se, že ač byla snaha o nějaký kompromis, tak nějakým zásahem i státu jsi byla nucena práci opustit a jestli píšeš, že nevíš, kudy kam, mělo by to být to, že teď se to láme, napovrch vyleze ž jen to opravdové, oproštěné od iluzí. Nabídka práce by se ti mohla ukázat přes nějaký úřad, úředník anebo na úřadě se slušným výdělkem. Můžeš mít i šanci v rámci zaměstnání postupovat (buď to teda i znamená, že se věci dají do pohybu, nebo nějak se pohybem může souviset předmět práce, něco v cestovce, dispečer a mnoho dalšího). Je… Číst vice »

Kassandra1
Kassandra1
Reply to  Nessie
6 měsíců před

Zceleho srca Ti uprimne Nessie dakujem a prajem monoho zdravicka.Dakujem

Royce1
Royce1
7 měsíců před

Dobrý den milé popelky, mohla by se některá z vás prosím podívat na můj vztah se střelcem (Patrik 8.12.84)? Co ke mně doopravdy cítí? Jak se náš vztah bude vyvíjet? Velmi děkuji za odpověd smile Míša (29.9.84)

Nessie
Nessie
Reply to  Royce1
6 měsíců před

Milá Míšo, vztah založený na nějakém „společném díle“, něco, co máte společné a postupně přátelství (nějaké obavy z tvé strany), odhodlání dát tomu vztahu šanci, pak náhlá změna situace, vyjevení pocitů, oproštění se od iluzí a najednou bude jednat až nezvykle akčně, třeba nějaké bláznivé vyznání? (nejspíš ho zatím máš za nějakého opatrného, usedlého a možná ho k činu nakopne i někdo z rodiny :anooo: ) :srdce:

KIM
KIM

Míšo,děkuji za odpověd,zatím je pravdou,že řeším věci kolem a není jich málo,hned, jak se alespoň něco vyřeší ozvu se KIM

Nada
Nada
7 měsíců před

Pro Lída.
Milá Lidusko,nejde mi odeslat soukroma zprava. Zkuste u sebe něco vymazat.
Nebo Vám to napíšu sem
Naďa

lida
lida
Reply to  Nada
7 měsíců před

Milá Naďo, poštu jsem smazala. měla jsem tam pouze 1 zprávu. Pokud by to nešlo odeslat, můžete dát sem.
Děkuji moc. Lída

Nada
Nada
Reply to  lida
7 měsíců před

Milá Lído.. Rýsuje se změna mezi Vámi ? Tady mi už jde nějaká změna z minulosti, týká se to sexu ze strany manžela , je tu i strach ,právě buď o ukončení vztahu s Vámi..A nebo ona je že zahraničí? Protože to hraje možná na dvě strany ,je tu lež ,kdy on může jezdit za s milenkou ,někým koho zná už z minulosti. Jak to má k Vám? Tu máte spor ,hádky nebo nedorozumění ,napětí, které v dané situaci muselo přijít. On na jednu stranu může mít nějaký plán, kdy si myslí, že má vše promyšlené, ale nemusí to tak… Číst vice »

lida
lida
Reply to  Nada
7 měsíců před

Milá Naďo – klaním se vašemu umění – karty to ukázaly správně.
V našem vztahu nervozita asi víc z mé strany, protože manžel neví nebo si není jistý, že já vím…
V jejich vztahu cítím nyní “něco ve vzduchu”, že třeba by mohl být i konec anebo naopak paní dosáhne čeho chce…jen nevím co je její cíl, nevím zda je stále vdaná…
Nevím, zda to nechat vyšumět…to mi asi karty neukáží, že?
Ještě jednou moc děkuji.
Lída

Nada
Nada
Reply to  lida
7 měsíců před

Já Vám zítra ještě kouknu na ní, ale písnu asi zase sem ,jestli nevadí. .prostě mi to nejde odeslat,ale od Vas mi zprávy přijdou ))

lida
lida
Reply to  Nada
7 měsíců před

nevadí, budu ráda.
Děkuji smile

Nada
Nada
Reply to  lida
7 měsíců před

Jak to má teď ona k němu?
Komunikace tu je ,možná mu něco oznámí ,nějakou pozitivní zprávu, mohlo by by i ohledně manželství. Ale je tu napětí možná nedorozumění, kdy by ona něco po něm chtěla ,co on až tak nechce.
Kam by chtěla posunou vztah?
Tak ona by s nimi klidně i chtěla žít, asi po tom i dost touží. ,ale myslím ,že tu je problém ,zase nedorozumění ,možná dohadování ,ještě možná by mohl vadit věkový rozdíl ..
Podle mě s tím má ale problém Váš manžel ,to co by ona chtěla. ..

Naďa

lida
lida
Reply to  Nada
7 měsíců před

Milá Naďo, děkuji moc za výklad.
Uvidím co nám budoucnost přinese…
Lída

Jarmila1966
Jarmila1966
7 měsíců před

Dobrý deň,pekne prosím poradte mi.Sme spolu už 30 rokov,ale je to ťažké,len sa spolu trápime.Väčšinu času spolu bojujeme.Už mám pocit,že už nevládzem,nechcem pokračovať v tomto smutnom spolužití.Doma sa už neviem smiať.nemať dobré deti,ktoré sú ale mimo domov,dvoch psov a drobné radosti zo života tak by ma netešilo už nič.Ja 17.2.1966 on 27.12.1959.

Nessie
Nessie
Reply to  Jarmila1966
6 měsíců před

Milá Jarmilko, dívala jsem se, jak by ses cítila, kdybys zůstala a jak, kdybys odešla: Oboje u tebe ukazuje nějakou „akci“ z tvé strany, „nedělat nic“ by znamenalo zmrazit stávající situaci. Kdybys odešla, tak než dostaneš k radosti a spokojenosti, je třeba napřed ustát tlak a výčitky rodiny, než pak i díky tvojí velké síle přijde nějaká novinka. Jen pozor na záměrné lži, které by ti někdo mohl podsouvat. Pokud bys zůstala, máš taky nějak jednat, ukazuje se tu změna, důležitost komunikace, vyjádření svých pocitů, jak se cítíš a jak to vidíš ty, proč se cítíš až ponížená. Pak by… Číst vice »

Jarmila1966
Jarmila1966
Reply to  Nessie
6 měsíců před

Milá Nessie,ďakujem Ti veľmi pekne za snahu a tvoj čas.Múdrejšia niesom :bye:
Vstoupit do diskuze :…

po
po
8 měsíců před

Příjemný den, zkušené ženy. Prosím některou z vás o náhled do karet. Zajímá mě dlouhodobá nespavost mého manžela (11/1993) – příčina/řešení, objasnění – vzkaz – přínos, (snad už na ústupu?),.. Děkuji.

Nessie
Nessie
Reply to  po
8 měsíců před

Milá Po jako příčina se ukazuje, že on se cítil v něčem ponížen, ošizen, mystifikován, uveden v iluzi či zneužit k něčemu, co se mu nelíbí, něco s nějakým státním orgánem, státní mocí nebo nějakou společností řízenou přímo státem, dostal nějaký „velký náklad emocí“, něco se řeší úředně. Ale je tu klika až šťastná náhoda a změna situace (teď nebo v nejbližší době) , která vyřeší něco, co má počátek v minulosti a bude to pro něj velmi příjemné. :srdce:

Nada
Nada
8 měsíců před

Kocka
Nejde mi odeslat zpráva do soukromí.Možná máš plnou schránku. Já už mám vymazáno a stále mi to píše plno….Zkus něco vymazat. 🙂 Naďa

Kočka
Kočka
Reply to  Nada
8 měsíců před

Nado, ty jsi zlatá, je to divné, mám tam jen 7 zpráv, jdu to smazat, snad projde

Kočka
Kočka
Reply to  Nada
8 měsíců před

Poslala jsem SZ, snad dojde. děkujusmile

TARA
TARA
9 měsíců před

tak jak je vidět vykladačky odpovídat nechcete,jen Nada brzy odpověděla,lidi aby se doprošovali,vše vám trvá ,nemáte zájem,už odpověd nechci,tu mám a mnohem dříve,s ochotnou paní kartářkou.

KIM
KIM
Reply to  TARA
9 měsíců před

Holky, Tara má pravdu, nevím co se stalo ale co je nový portál, vykládání nefunguje, dřív to bylo moc fajn ale ted, jestli není čas nebo chut, nevím, jen Nada je supr. Kim

Marcis
Marcis
9 měsíců před

Ahoj kartářky popelky, můžu vás taky moc poprosit o výklad?? Zajímají mě jenom vztahy, už jsem hodně dlouho sama. Zkusila jsem i seznamku. Nebyl to dobrý nápad:-)) Moc děkuju. Marcela 13.11.1971

Nessie
Nessie
Reply to  Marcis
8 měsíců před

Milá Marcis, ukazuje se mi tu, že zatím ve vztazích byl nějaký podobný průběh – z tvé strany maximum, péče, lásky, rozdávání se, pak se něco nečekaně mění, dochází k chlazení vztahu a když se snažíš, do vztahu vstupují nějaké lži nebo někdo další nebo dojde k rozepřím a někdy poté i ke smířením. Příčina se ukazuje někdy v minulosti, něco, nějaký vztah, který vnitřně nemáš zpracovaný, a na jeho základě jdeš do dalších vztahů, jako bys už nevěřila (očekávala), že to dopadne špatně. Věříš v to, že budete společně, pak začne hlodat červíček a pocity, že je něco špatně.… Číst vice »

DigiD
DigiD
9 měsíců před

Dobrý den mohly byste se prosím podívat na vztah mezi mnou a manželem?Něco je mezi námi špatně a nevím přesně co.Já 19.6.1978 a manžel 11.6.1978.Děkuju moc za odpověď.

Nada
Nada
Reply to  DigiD
8 měsíců před

Milá Digi
Je tu mezi Vámi změna,která se mi tu ukazuje v rámci rodiny,možná i těhotenství.nebo Vašeho chování …jako by tu velkou radost,štěstí vystřídalo něco,co právě jeden z Vás dvou nechce,je to dlouhodobé a pocit ,že to nejde změnit,dohodnout se na něčem rozumném…opět v rámci rodiny..víc problémů,může se to týkat dítěte dcery..
Naďa

KIM
KIM
9 měsíců před

Narození 27.1961

KIM
KIM
9 měsíců před

dobrý večer ,chtěla bych se zeptat, má
4 děti v pěstounské péči,,hledáme již 3 roky domek na pronájem, seženeme ho?Dále se chci zeptat mám dceru,po porodu jí byla diagnostikována rakovina kostní dřeně .Prosím jak vše dopadne? Děkuji moc za odpověd

Nada
Nada
Reply to  KIM
8 měsíců před

Milá Kim,
Ohledně bydlení,je vidět nějaká vydaná energie,ale není ji moc….možná tu i něco řešíš právně,přímo muž ,který řeší spor ohledně domu, mohlo by to i dobře dopadnout.Odpadnout problém,který řešíte,vyloženě i ohledně starostí okolo dětí…
Zdraví dcery…Tu pocit štěstí vystřídala obava,strach,ale ať se děje cokoliv ,vše dobře dopadne,pokud dcera bude dodržovat,co má její tělo je silné..nejspíš ji pomůže i určitá změna či pomoc od Vás..
Přeji hodně štěstí,ať vše dobře dopadne.
Naďa

Carmellka
Carmellka
9 měsíců před

Ahoj holky, mohla by jste se prosím podívat na vztah Petra 14.8.1974 a Petr 28.10.1973. Děkuji moc.

Nada
Nada
Reply to  Carmellka
8 měsíců před

Ahoj Petro,
nejdřív jsem se zeptala,jak to k Tobě má?
pro něj je to nejdříve o volném nezávazném vztahu ,jako by si na něj tlačila nebo chtěla něco ,co on nechce zatím nechce,možná se to týká společného domova…zatím tě vidí jako milenku.
A na vývoj Vašeho vztahu….On si tě váží ,je s tebou rád ,ale momentálně nechce nic řešit…možná by si uměl představit ,žít s tebou, je tu ..časem i nový začátek to opojení a z toho láska …a odchod nebo přemýšlení nad společným domovem…
Hodně štěstí Naďa

Talisa
Talisa
9 měsíců před

Ahoj zlatíčka, prosím mohla byste se některá podívat na moji situaci okolo nové lásky? Je nějaká na obzoru? Kde mám hledat? Ryba 1989

Moc Vám děkuji a přeji krásný a pohodový den

Nada
Nada
Reply to  Talisa
8 měsíců před

Milá Talisa, Na otázku okolo nové lásky… Přijde mi , že jste musela něco řešit v minulosti ,hodně negativního ohledně rodiny,domova,možná i matky,pokud jí už nejste i Vy sama..a pokud nejste matkou ,tak třeba i něco okolo právě problému být tou matkou.nebo Vás to jen trápí.. Je tu i dlouhodobé trápení,které se týká muže ,staršího nebo partnera a zase něco nedořešeného,co se stále připomíná.. Možná se Vám taky do vztahu pletou rodiče…otec … Ale hlavně to musíte ,dořešit ,nechat v minulosti a pak tu je nějaká náhoda štěstí, láska,ale přímo muž tu zatím není,možná tu pozitivní změnu budete prožívat díky… Číst vice »

yafroditka
yafroditka
9 měsíců před

Milé popelky, moc Vás prosím o nahlédnutí do karet na vztah. Bude to mít mezi námi nějakou budoucnost? A je to partner vhodný pro vztah a založení rodiny? Jana 18.7.1985, Filip 18.7.1980
Předem moc děkuji

Nada
Nada
Reply to  yafroditka
9 měsíců před

Milá Jano,
Tady mi jde hned nějaká neupřímnost,lež v rámci vztahu..jeden problém v rámci rodiny.
Možná by se Vám na něm něco nemuselo líbit,přesto si spolu rozumíte,je tu i společné bydlení ,že by jste dali,ale nezávazně ,zatím jen volný vztah.
Ještě jsem se zeptala,jestli je do budoucna vhodným partnerem ,pro založení rodiny..
Tak nejdříve z toho má trochu obavu,ale jde tu jako ideální partner,spolehlivý upřímný..a přímo,kdyby dostal zprávu ,ohledně rodiny,dokonce i těhotenství ,tak po té první pochybnosti,strachu následuje ohromný pocit štěstí ….naplnění.
Přeji hodně štěstí Naďa :srdce:

TARA
TARA
9 měsíců před

Dobrý den kartářky,už přes 4 měs.čekám na odpověd na dotaz a nikdo neodpovídá,proč.Je uložen až dole.Tara.

acrab
acrab
10 měsíců před

Dobry den mile kartarky,
chtela bych nekterou z vas poprosit o nahlednuti do karet. Prijde mi uz konecne do zivota ten spravny partner a kdy?
Dekuji Radka 15.11.1970

Nada
Nada
Reply to  acrab
9 měsíců před

Milá Radko,
koukla jsem do karet ,jestli Ti do života vstoupí nějaký muž.
Tak se mi tu žádný hned neukázal (((…dokonce to tak bude delší dobu….spíš se mi tu ukazuje hezký vztah v rámci rodiny …
Ale jde mi , že jsi bojovnice a nakonec tu nějaký spolehlivý mužský ,je…
I když tu je určité nedorozumění,kdy by jste spolu měli něco řešit v rámci nějakého sporu,ale vše se vyjasní vysvětlí…věci se dají do pohybu ,dobrým směrem ..,máte tu porozumění i nový začátek.
Přeji hodně štěstí Naďa 🙂

acrab
acrab
Reply to  Nada
9 měsíců před

Nadi, moc děkuji za výklad.
Hezký vztah v rodině opravdu je a za chvilku budu babičkou smile
No a ten mužský, uvidíme, mám pocit, že v životě nemám nic zadarmo laugh
Přeji krásný den 🙂

Ivik
Ivik
10 měsíců před

milé holčinky kartářky a čarodějky prosím mrkněte mě do kartiček na nějakého toho mužského stále ne a ne se dostavit :Negativní: jak ho poznám,kde a nebo ho nevidím.O jednoho by zájem byl ale z jeho strany nevím,asi ne,nebo jsem slepá?Jsem štír 1965.Moc děkuji :dát-růži:

Nada
Nada
Reply to  Ivik
9 měsíců před

Milá Ivik, koukla jsem do karet na pána o kterého máte zájem.. Pán by možná mohl být zadaný, jeho pocity které vůči Vám jdou podle karet ,to co cítí,tak je pouze přátelství..a pokud nemáte společnou práci ,tak by jste si mohli rozumět ohledně koníčků. A jestli se objeví nějaký muž….? Nespíš nad tím mužským hodně přemýšlíte ,chtěla by jste změnu ,myslíte na to ,jestli už se nějaký objeví…je tu muž se kterým si budete rozumět bude ,akční…měl by k Vám být upřímný, je tu i plánování společné budoucnosti,kdy to nebude jen nějaký úlet ,ale budete vědět,proč spolu chcete být.. Přeji… Číst vice »

Ivik
Ivik
Reply to  Nada
9 měsíců před

velmi děkuji Naďo :dát-růži:

Nessie
Nessie

:dát-růži:

Blackberry
Blackberry
10 měsíců před

Milé Popelky,
prosím fungují ještě výklady? Ráda bych se připomněla s mým dotazem.
Děkuji mockrát smile

Midnight Lady
Midnight Lady
10 měsíců před

Milé, rada by som vás poprosila o výklad.
Ako to u mňa vyzerá s láskou? Budem na vždy sama?
Ďakujem.

Nessie
Nessie
Reply to  Midnight Lady
10 měsíců před

Milá Midnight lady, teď máš nějaké období, kdy se věnuješ sama sobě, jdeš do sebe (potřebuješ to pro sebe) a jak si vše, co potřebuješ, v sobě zpracuješ a promyslíš, tak přichází láska i ve společném domově. :srdce:

Blackberry
Blackberry
10 měsíců před

Ahojte děvčata, prosím o vyložení karet na vztah,
žena 1.5.81
muž 17.2.1976
Co můžu od tohoto muže očekávat? Je to vhodný partner na vztah a založení rodiny? Má to budoucnost?
Děkuji mockrát.

Nessie
Nessie
Reply to  Blackberry
10 měsíců před

Milá Blackberry, tak, jak ti vyšly karty, to se čte samo 🙂 Čekáte od sebe lásku, jste oba ochotni ke kompromisům, vzájemné komunikace a taky poskytnout tomu druhému prostor (čili nedusit). Očekáváte vztah a chcete rodinu. :srdce:

KIM
KIM

Nessie,moc děkuji za výklad,Míša má pravdu,jsi zlatíčko

Nessie
Nessie

Míšo, prosím, které to tlačítko to je?Chtěla jsem nahoru přilepit odpověď pro Kim, ale asi jsem nezvolila to správné tlačítko, kdo ví, co jsem provedla :dash: :pomoc: 🙂

Nessie
Nessie

Děkuji, pokud to příště nenajdu u odpovědi, zkusím to vyřešit přes nový komentář.

Nada
Nada
11 měsíců před

Pro kassandru
Milá Kassandra
Vývoj na stávající práci…
Z minula tu jsou nějaké neshody,bojovná atmosféra,možná se cítíte osamoceně,ale práce Vás baví,to vše by se mělo uklidnit ,možná zasáhne muž ,šéf,mohlo by se týkat i nějakých odměn..,.které by mohly být za nějakou práci navíc,ale určitě tu není nic špatného na vývoj práce.
Přeji hodně štěsí Naďa

Geri
Geri
11 měsíců před

Milé Popelky kartářky… smile
Ráda bych jednu z vás požádala o vhled… Nedávno mne v mém životě vyhledala jedna osoba. Je to muž, býk 1979. Něco zvláštního mezi námi visí ve vzduchu, nějaká vazba… Jako bychom spolu měli něco řešit, dojít vzájemně k nějkému poznání… Proč mne vyhledal? O co jde? Co je potřeba vyřešit, k čemu dospět? Co to má pro mne znamenat? Jde o nové poznání nebo o zkoušku zda obstojím, zda jsem dostatečně způsobilá dělat svoji práci, to, proč tu jsem…
Moc děkuji za čas, který mi případně některá z vás věnuje… smile

Nessie
Nessie
Reply to  Geri
10 měsíců před

Milá Geri,mělo dojít k nějaké komunikaci ohledně několika různých problémů. Něco, co se týká nějaké ženy (matky, či takové opečovávající, mateřského typu), možná i autoritativní, snaha dosáhnout nějaké dohody v protichůdných věcech, možná přišel s pocitem, že byl obětí a teď to chce dořešit. Trochu tam ale vázne komunikace, je možné, že do situace v pozadí zasahuje někdo třetí. Ale vy tam oba máte něco osudového, něco, co se musí dát do pohybu a vyřešit. Pozor na nějakou závislost. Když si vyložíte „karty na stůl“ a vyjasníte si i to, co se vám zrovna teď nelíbí, mělo by dojít ke… Číst vice »

Geri
Geri
Reply to  Nessie
10 měsíců před

Milá Nessie, moc děkuji za ochotu a čas, který jsi tu nejen mě věnovala. Od napsání mého dotazu uplynula už nějaká doba a mnohé vyvstalo na povrch. Můžu Ti tak poskytnout zpětnou vazbu, aby jsi viděla, jak jsi byla ve svém výkladu přesná. Ano, je tu jeho matka autoritativní žena, která má na něj velký vliv, mateřská, opečující a při tom se ho snaží držet zkrátka, aby se vyhýbal střetu se zákonem. Možná vidí mezi matkou a mnou nějakou paralelu. Pozor na závislost… ano zjistila jsem a dávám si majzla – je to opakovaně léčený alkoholik. Protichůdné věci… v jistých… Číst vice »

yafroditka
yafroditka
11 měsíců před

Moc Vás zdravím milé popelky a ráda bych Vás poprosila, jestli se mi můžete některá podívat do karet. Už skoro 3 měsíce chodím s jedním mužem. Ze začátku to vypadalo dobře, je hodný a pozorný. Ale teď mi přijde, že vlastně vůbec neví co chce a zda může mít náš vztah nějakou budoucnost. Zda by chtěl založit rodinu. Podívejte se mi prosím, zda má náš vztah do budoucna smysl a zda je reálné, že se vztah bude pozitivně vyvíjet a budeme mít děti. Já Jana 18.7.1985 on Jiří 10.11.1985

Nessie
Nessie
Reply to  yafroditka
10 měsíců před

Milá Jani, je tam vidět láska mezi vámi i tvoje obavy, co se teď děje. On si musí něco ujasnit, něco zjistit, je možné, že do vašeho vztahu zasahoval někdo třetí, kdo o tobě řekl něco smyšleného. Ale je tam u vás obou láska a touha a velká snaha po společném domově. Vlastně to oba od sebe očekáváte a i z tvého pohledu by mělo dojít k nějaké změně, kdy se projeví více lásky. Děti, ten záměr, úmysl a možnost tam je, jen by ses neměla upnout k tomu, že to bude hned (na první dobrou 🙂 ), aby sis… Číst vice »

yafroditka
yafroditka
Reply to  Nessie
10 měsíců před

Moc děkuji za výklad. Bohužel se to již vyřešilo a nedopadlo to. On opravdu nevěděl co chce.

KIM
KIM
1 rok před

jak se tak dívám co má mají popelky nový kabát již se nikdo do výkladu nežene,proč?

lida
lida
1 rok před

Dobrý den, prosím moc – měla by některá Popelka čas mrknout do karet ? (před měsícem jsem psala dotaz)…
děkuji moc 🙂

Nessie
Nessie
Reply to  lida
10 měsíců před

Milá Lidunko, ptala jsem se na tvoje pocity z vývoje manželství, práce a zdraví v nejbližší době. Manželství – možná se teď něco objevilo či objeví, co se nelíbí, co musíte vyřešit a je v souvislosti s domovem nebo něco v domě nebo bytě nějakou situaci, která vychází z něčeho v minulosti (ale to může být i třeba něco jako ucpaný odpad, což budete muset rychle řešit), po úspěšné komunikaci se vše vyřeší ke všeobecné spokojenosti. V manželství máte na čem stavět, máte dobré a pevné základy vztahu. Práce – spokojenost, možná částečné odpoutání se od práce (třeba menší úvazek)… Číst vice »

lida
lida
Reply to  Nessie
9 měsíců před

Milá Nessie, děkuji za výklad – karty mají pravdu – nyní jsem 3 týdny byla nemocná, horečky, zlobil mě moč. měchýř, možná i ledviny, tak snad to bude již v pořádku. S prací tj také pravda, kratší úvazek mě už také napadl 🙂 …a doma zlobí kotel, asi se rozmýšlí, zda s námi ještě chvíli vydrží nebo ne 🙂
V manželství máme asi pevné základy, ale v poslední době se je snaží podhrabat nebo zbořit, jedna paní (1.6.1970), manžel 1.3.1956, já 18.12.1960. Mohla byste se Nesiie, prosím podívat, zda se to v nejbližší době změní?
Děkuji moc :srdce:

Nessie
Nessie
Reply to  lida
9 měsíců před

Milá Lidunko, manžel aktivity té paní vnímá spíše s nevolí, s nechutí, vidí, že se snaží něco zbořit, že vytváří nějakou iluzi (nevěří jí, co mu říká). Jen se asi nechce svěřit a chce si zatím věci řešit sám a nechce o tom mluvit. On to vyřeší a dost možná ona s tím bude mít dost problémů. Manžel s velkou chutí a odhodláním vše vyřeší, posléze i ke komunikaci dojde (řekne, že už vše vyřešil ke spokojenosti), jen zpočátku možná fakt nebude chtít o ničem mluvit :srdce:

lida
lida
Reply to  Nessie
9 měsíců před

Milá Nessie, děkuji za výklad…no popravdě, já myslím, že on se zamiloval, u ní nevím, jak to má….proto ani nevím, jaký to nabere směr..
Múj pocit je, že on je zamilovaný a jí se to líbí a využívá – ale je to jen můj pocit. Neznám tu paní osobně, pouze o ní vím…
Děkuji za ochotu :srdce:

KIM
KIM
1 rok před

Dobrý den, moc prosím o výklad, mám 2 děti v pěstounské péči od dcery ,která se o ně nestará, nyní dcera čeká další miminko, jak vše prosím dopadne , dál se chci zeptat,
hledáme pronájem domečku nebo prodej domečku formou splátek nájmu ,dočkáme se ? Již hledáme asi 3 roky . Děkuji moc za výklad -Kim

Nessie
Nessie
Reply to  KIM
10 měsíců před

Milá Kim, co se bydlení týče, je tu sice teď nějaká změna, co se bydlení týče, ale nejspíš nějakou dobu ještě potrvá, než to bude vše takové, jak si to představuješ. Jsou tu nějaké problémy s novou možností bydlení, tváří se, že je vše OK, ale je tam nějaký háček, někdo to možná podá tak, že je to pro tebe výhodné a kompromis, ale je možné, že ti něco bude podávat jinak, než to ve skutečnosti je. Možná nějaký vlastník domečku v cizině, který není hned patrný (např. majitel má byt dům ve vlastnictví s potomkem, který žije v cizině… Číst vice »

Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Admin
1 rok před

testsouboru

TARA
TARA
1 rok před

Popelky,muže se některá mrknout do karet,mám níže nezodpovězený dotaz ohledně odstěhování se.Děkuji moc,Tara.

sensitiveskin
sensitiveskin
1 rok před

myslím, že to byla Nada 🙂

sensitiveskin
sensitiveskin
1 rok před

ahoj milé kartářky, prosím, můžete se některá podívat na trojúhelník muž 29.7.1965, žena (já) 8.1.1964 a žena neodbytná 8.5.1967? už jsem zde s některou z vás řešila, ale bohužel jsem si neuložila a tedy nevím, které kartářce konkrétně napsat, moc díky :angel:

Royce1
Royce1
1 rok před

milé popelky, můj dotaz zůstal bohužel níže nezodpovězený.. může se z vás některá prosím na něj do karet mrknout? děkuji M.

Ivik
Ivik
1 rok před

Ahojky prosím udělá si některá z vás na můj dotaz čas vložila jsem ho zde před měsícem děkuju :angel:

Kassandra1
Kassandra1
1 rok před

Ahojte dobre dusicky, ak sa nadomnou niektora zlutujete,budem moc vdacna. Nerada vas obtazujem.Mam tazke obdobie. Chcem vas poprosit ci by ste mi nepoyzreli niekto do karie na otazku mojej prace.zatial bolo tam fajn,ale mi odisla moja zlata kolegyna a akosi to nie je ono. Neviem kam sa pohnut, bojim sa ze to neustojim, aj koli mojmu zdravotnemu stavu,ktory je Panika. Prosim mozte mi pozriet ci v tejto praci budem dlho a bude to ako pred tym ci pride nejaka nova praca … Strasne mam zo vsetkeho tohoto strach a stres,lebo ja si s mojou diagnozou tazko hladam zamestnanie .Prosim teda… Číst vice »

Nessie
Nessie
Reply to  Kassandra1
1 rok před

Milá Kassandro, výklad mám, ale teď právě se mi nedaří poslat SZ, kterou jsem ti slíbila. Napsala jsem panu Kloubkovi o radu, do toho stále zkouším zprávu odeslat, ale někde to hlásí chybu. Pokud bys chtěla, vložím zprávu sem do diskuze, jinak prosím o strpení, stále s tou technikou bojuju.
:pláč: :crazy:

Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Reply to  Nessie
1 rok před

Také je ještě možné že v té zprávě nebo v nadpisu máte nějaký znak se kterým si neumí systém poradit aby převedl do zástupného znaku u nadpis to může být i %

Nada
Nada
Reply to  Kassandra1
11 měsíců před

Milá Kassandra
Vývoj na stávající práci…
Z minula tu jsou nějaké neshody,bojovná atmosféra,možná se cítíte osamoceně,ale práce Vás baví,to vše by se mělo uklidnit ,možná zasáhne muž ,šéf,mohlo by se týkat i nějakých odměn..,.které by mohly být za nějakou práci navíc,ale určitě tu není nic špatného na vývoj práce.
Přeji hodně štěsí Naďa

Jarmila1966
Jarmila1966
1 rok před

Dobrý deň,obdivujem Vašu schopnosť vykladať,tiež by som to rada vedela,ale nenaučila som sa.Preto velmi pekne prosím vás o odpoveď na moje dve dôležité otázky.Som Jarmila 17.2.1966 ,či sa mi podarí predať dom tento rok,pretože už máme uzatvorenú rezervačku na novú nehnutelnosť.Druhá otázka sa týka môjho brata Radovana nar.7.4.1974.Kedysi sme sa mali radi,sme iba dvaja.Kým sme nazačali stavať.Všetko sa rozpadlo.Dnes sa už nezdravíme,nebavíme.Trápilo ma to velmi,ale dnes už nie,nepoznávam ho.Mrzí ma všetko hlavne kvôli našej mame,zomrela pred dvomi rokmi.Kvôli bratovi som sa jej posledné mesiace odcudzila a nič už nejde napraviť.Alebo áno,len ja nevidím cestu?Aj kvôli bratovi predávame dom,musíme odtiaľ preč.Ak… Číst vice »

Nessie
Nessie
Reply to  Jarmila1966
1 rok před

12. 11. Milá Jarmilko, co se domu týče, je to tu na pár kartách, takže by to nemělo trvat dlouho, i když nejsem schopná říct, jestli to bude do konci roku nebo začátkem dalšího. Je tu odpoutání se, změna, něco s úřadem, takže bych to viděla na přepisování nemovitosti na katastru po nějaké dohodě a zisk. Vztah s bratrem, pořád v sobě máte, že toho druhého vnímáte s láskou. Jenže po nějaké době došlo k nějaké změně, na bratra někdo působil, někdo, kdo v něm vyvolal dojem, že vy jste na něčem vydělali nebo byli zvýhodnění, že on z toho… Číst vice »

Jarmila1966
Jarmila1966
Reply to  Nessie
1 rok před

Vstoupit do diskuze :…Ďakujem veľmi,veĺmi pekne Nessie.Pekné dni vám prajem.

lida
lida
1 rok před

Dobrý den, prosím o výklad karet, co mi přinese nejbližší budoucnost (zdraví, manželství, práce)..já Lída nar. 18.12.1960.
Děkuji moc :beg:

isis
isis
1 rok před

Dobrý den, jsem moc ráda za tuto stránku a chtěla bych poprosit o pomoc, pokud by to bylo možné v soukromé zprávě. Celá věc je pro mne velmi citlivá a , ale pochopím pokud to nebude možné.
Děkuji moc

Nessie
Nessie
Reply to  isis
1 rok před

Isis, pokusila jsem se poslat SZ, snad se mi to povedlo.

Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Reply to  isis
1 rok před

Omlouvám se za zprávu tak pozdě , soukromé zprávy jsdou pokud jste registrovaná a přihlášená je to ta část vpravo jak je nadpis Soukromé zprávy a odkaz:Zde otevřete (svou) schránku. »

zizalka
zizalka
1 rok před

A už si vytvářím doměnky…jejda :pláč:

Nessie
Nessie
Reply to  zizalka
1 rok před

odpověď u staršího příspěvku :bye:

zizalka
zizalka
Reply to  Nessie
1 rok před

:angel:

Ivik
Ivik
1 rok před

mohu tedy poprosit některou z ostatních čarodějek?Otázku mám níže ,děkuji 😀

kytka
kytka
1 rok před

Zdravím milé vykladačky . Řekněte mi čím to , že celý život nemám štěstí na muže ? A mám ještě šanci ? Moc děkuji . Hanka 23.3.1954

Nessie
Nessie
Reply to  kytka
1 rok před

Milá Hani, příčiny můžou být různé, ukazuje se tu něco osudového (něco jste si měli vyřešit z minulého života), někde zase nedostatečné projevení citů, někde zasahování někoho dalšího do vztahu. Možná máš pročistit nějaké vnitřní zranění. Ukazuje se tu totiž, že teď se možná cítíš jako oběť, něco tě dusí, jakmile se ti povede objevit tuhle roli a budeš pracovat na tom, aby ses jí zbavila (což jsou asi 3 karty po sobě, tak by to nemělo být nějak dlouho) objevuje se nový vztah, založený i na přátelství a důvěře. Je tu varování, abyste si nelhali (nesnažili se před druhým… Číst vice »

kytka
kytka
Reply to  Nessie
1 rok před

Nessie , moc děkuji ! Hana

Carmellka
Carmellka
1 rok před

Zdravím Popelky. Mám ještě jednu prosbu, zdali by jste se mi některá podívala na dvě věci. 1. na práci, konkrétně, jak to budu mít od prosince s dojížděním do a z práce. 2. Zdali se v blízké budoucnosti budu stěhovat a popřípadě, jak asi daleko od současného bydlení. Děkuji Petra 14.8.1974

Nessie
Nessie
Reply to  Carmellka
1 rok před

Milá Peti, co se dojíždění týče, asi to ze začátku budeš vidět jako „boj“, možná ti do toho někdo bude mluvit, ale i když se ti třeba bude zdát, že už to tak dál nejde, přijde nečekaně novinka a vše se vyřeší tak, že budeš spokojená. Nejspíš to souvisí i s tím bydlením, že se ti to dojíždění nebude líbit, tak sice máš obavu nějak měnit bydlení, ale nechat situaci tak, jak je, by tě bolelo, (možná by ses cítila až nějak „znevážená“), ale je tu dosažení nějaké smlouvy, dohody, změna v bydlení, nové bydlení a mohlo by to být… Číst vice »

Carmellka
Carmellka
Reply to  Nessie
1 rok před

Děkuji moc ❤

Royce1
Royce1
1 rok před

Milé popelky, mám trápení s bývalým přítelem (vodnář). Pořád si píšeme, občas se vidíme.. Vše v přátelských mezích. Já jsem ale stále zamilovaná a tak mi nedá něj nemyslet smile Tuto neděli plánuje, že by se mnou rád oslavil moje narozeniny nějakou večeří. Prosím zeptala by se některá z vás karet, jak to s námi bude? Co ke mě cítí? Co ho vede k tomu, že i když se se mnou rozešel, má pořád potřebu být v kontaktu? Mám mu říct, co cítím k němu já? Velmi děkuji za odpověd a přeji krásný den smile Míša (váha, 29.9.84)

Nada
Nada
Reply to  Royce1
1 rok před

Milá Míšo. Ten váš vodnář vás má sice rád ,ale touží po svobodě a nebo aspoň volném vztahu.Jako by chtěl mít klid od nějakých výčitek,možná i hádek. Co ho vedlo k odchodu..Možná jste na něm byla až příliš citově závislá ,kdy mu to bylo nepříjemné a bylo to pro něho neudržitelné a zároveň měl i strach tvořit rodinu ,přímo potomstvo ,proto odešel. Jestli jste na něho nějak tlačila. Jestli má potřebu být v kontaktu,tak on by si potřeboval ujasnit,jak moc je na vás závislý nebo vy na něm a spousty věcí se mu moc momentálně nelíbí.Možná tomu dát čas než… Číst vice »

TARA
TARA
1 rok před

krásný den,popelky,prosím o výklad karet na mujjvztah s otcem,jestli mě jen využívá,co chce udělat s jeho bytem po stránce dědické.Mám mu duvěřovat,nebo ne.Děkuji moc.Sandra 15.11.1966.otec Jiří 28.7.1938.

Nada
Nada
Reply to  TARA
1 rok před

Milá Sandro. Zkusila jsem se zeptat nejprve,jak to k Vám otec má .. Je tu vyšší moc z jeho strany ,možná se chová jako ,že záleží na jeho rozhodnutí.on je ten důležitý..,jako by slučoval neslučitelné,lásku k Vám a nějakou duševní bolest ,která občas přijde,přesto je k Vám upřimný,je rád ,když jste s ním v kontaktu… Není někde v nemocnici, Jako by měl pocitově děsný výkyvy vůči Vám.. A jak to má s bytem ,,jako dědictví… Tak to by mohlo být už delší dobu nějakou dohodu možná i úředně ověřené s mladším mužem…,ale zase jako by to bylo vyčítano ,nedořešeno,možná ho… Číst vice »

TARA
TARA
Reply to  Nada
1 rok před

Moc děkuji,drahá Naděnko za výklad,ted vím na čem jsem.At se Vám daří,přeji také hodně štěstí.

zizalka
zizalka
1 rok před

Krásný den milé Popelky,
prosím o radu co se týče mého podnikání…je to těžké a nevím jak dál (prý byla použita černá magie).
Mám svou práci ráda a začala jsem s velkou chutí a láskou, která tedy přetrvává, ale nejistota zítřku mě vyčerpává.
Táhne se to již přes dva roky a nyní jsem ještě zůstala na vše sama, jelikož muž je po operaci.
Předem děkuji a přeji krásný a klidný život… :srdce:

Nessie
Nessie
Reply to  zizalka
1 rok před

Milá Zizalko, z tvých pocitů je vidět stres, obava, aby se všechno nezbortilo, strach, jak to bude dál, pocit, že jsi obětí. Píšeš, že je někdo proti tobě, jestli černá magie, nevím, ale je tu „nějaká protistrana „ (autoritativní muž a žena, či ženy autoritativní a pragmatická, navenek bez emocí), kterým vyhovuje (možná se i o to i přičiní), když se ti nedaří. Jenže ty tu máš dál nějaký posun, něco se pohne kupředu, snad i s pomocí někoho z rodiny se ti povede vše překonat a dojít k nějakému kompromisu, Ukazuje se tu buď změna ve stávající práci nebo… Číst vice »

zizalka
zizalka
Reply to  Nessie
1 rok před

Milá Nessie, moc ti děkuji. Ano, máš pravdu, jedná se o ženu (dokonce z rodiny). Ale snažím se tomu nepřikládat už žádnou váhu. Vlastně ve všech bodech máš pravdu. Jsi zlatíčko, to kladné, mě zahřálo u srdíčka. Ještě jednou moc děkuji.

yafroditka
yafroditka
1 rok před

Zdravím milé popelky. Chtěla jsem moc poprosit jestli se mi můžete některá podívat do karet. Scházím se s mužem, s kterým si hodně rozumím, ale pořád nedokážu říci jestli je to ten pravý. Třeba by karty věděly víc. Já Jana 18.7.1985, On Jiří a vím, že je štír 1985
Moc děkuji

Nada
Nada
Reply to  yafroditka
1 rok před

Milá Jano. Co k Vám Jiří cítí,jak to k Vám má.. On je s Vámi velice rád v kontaktu je mu dobře ,když jste spolu ,rozumíte si i v sexu,ale jestli to není z jeho strany jen o užití si……Jde mi tu i dítě holčička,nemá jeden z vás dceru díky ní se to drží v ty rovině přátelství..,protože on dál by si i uměl přestavit žít s vámi ,jako rodina a společné plánování ,láska tu taky je.. Ještě jsem koukla na vývoj vztahu… To je tu obava z něčeho nedořešeného z minula,vztahu..není on ženatý nebo se rozvádí?.Jak by to byla… Číst vice »

Helena17
Helena17
1 rok před

Milé Popelky, můžete se mi některá podívat do karet?
Chtěla bych se zeptat na zdraví, práci a lásku.
Děkuji Helena 17.7.1973 😀

Nada
Nada
Reply to  Helena17
1 rok před

Milá Helenko. Ohledně zdraví můžete mít geneticky dané problémy ženské ,děloha a časem by mohla zlobit bud štítná žláza nebo zadržování vody, cukr nebo močové cesty…To by mohlo být jedno z toho ,ne všechno… Co Vás čeká ohledně práce… Tak to nemáte nic špatného,v každé práci se najde něco,co se musí tolerovat, pokud pracujete v kolektivu,tak vás tam chtějí.Možná by mohla přijít nějaká novinka a týkalo by se to bud změny zákona pokud pracujete ve státní správě nebo rozhodnutí z vyšších míst ,ale důležité je,že to bude pro Vás radostné ,pozitivní… Co Vás čeká ohledně lásky.. Tu tedy máte něco… Číst vice »

Ivik
Ivik
1 rok před

Ahojky milé čarodějky tak mám pocit že život kolem mě běží u mne se zastaví pouze s nějakou jobovkou,nic krásného a milého se mě neděje,mám takový pocit prázdného a každý den stejného života.Jen když někdo něco potřebuje tak mne vyhrábne já zajásám pomohu a zase jsem v zapomnění a sama.Ptám se tedy stane se v mém životě už konečně něco zásadního co bude pro mne jako růže z popela?Ptám se na nějakého prince na bílém koni z kterého budu na větvi sotva ho uvidím,nebo to bude ten můj kamarád,přítel,který momentálně se ve svém životě mele jak nudle v bandasce,řeší rozchod… Číst vice »

Nada
Nada
Reply to  Ivik
1 rok před

Milá Ivi, koukla jsem nejdříve na vztah s přítelem býkem . Jde mi tu on jako ten ,který se cítí být tím vládcem na jeho rozhodnutí záleží a je to právě on ,kdo musí zabojovat ,rozhodnout se vydat energii a mít tu kuráž se rozhodnout. A bohužel tu je lež ,ohledně domova,nejspíš i legální partnerky,možná říká ,slibuje něco ,čemu sám věří ,ale je to jen jakási iluze,kdy každý chce něco jiného i napjatá atmosféra ,možné hádky a pokud to vše tvrdí v rámci rodiny ,domova,tak to právě nemusí být pravda… Tak jsem vyložila, jestli vám vstoupí do života nějaký muž,který… Číst vice »

Ivik
Ivik
Reply to  Nada
1 rok před

moc děkuji milá Nado jen já žádného milence nemám a na obzoru také žádný není :pláč:

Nada
Nada
Reply to  Ivik
1 rok před

Ale může se objevit 🙂 ….

Mollynek
Mollynek
1 rok před

Moc Vás zdravím, milé Popelky. Od října mám domluvený nástup do nové práce. Ráda bych věděla, zda tam budu v pohodě. V té staré jsem se stresovala tak, že jsem se složila, takže mám obavy. 13.10.69. Moc děkuji předem

Nada
Nada
Reply to  Mollynek
1 rok před

Milá Mollynek, Vaše pocity v nové práci.. Jdete tam se strachem ,který máte v hlavě,jaký to bude, co můžete očekávat . Podle karet ,ta práce by Vás měla naplňovat..Možná by jste mohla působit jako velice schopná ,ale chladná žena.. Buď jdete do nějaké rodinné firmy a nebo se tam tak budete cítit…,měla by to být práce,kterou znáte dělala jste v minulosti …( účetnictví,finance) Měla by jste mít i tuto práci pod smlouvou ,…polepšit si časem finančně,jsou tu i mimořádné odměny. Jediný ,co by mohlo vadit,ale emočně nebudete dávat ,že je ta práce třeba někde dál nebo vám bude připadat ,… Číst vice »

Mollynek
Mollynek
Reply to  Nada
1 rok před

Dobrý den,
moc děkuji za výklad. Mám hlavně obavu, abych to zvládala, protože se pořád nervuju. A ano, je to v samostatné budově, kde je takový tmavý boční vchod.

queen of swords
queen of swords
1 rok před

Zdravím Popelky, ráda bych si ujasnila jak dál.Několik let bydlím v pronájmu,kde jsem velmi spokojená.Nedávno mé bytné zemřel manžel a nevím,jak to ovlivní naši bytovou situaci.I když je nájem nízký,tak vycházím sama s dětmi tak tak.Mám sice peníze na složení jistiny,ale splátky bych v případě koupě bytu nebyla schopná utáhnout.Mám nějaké další možnosti jak zapracovat na stabilizování bytové situace? Nedávno jsem se “rozloučila” s mužem (20.11.1975),který byl čtyři roky součástí mého života.Nechápu,proč jsme spolu nepostoupili dál,ale už jsem neměla sílu stát na jednom místě.Potřebuji partnera a tátu pro své děti…Zasáhne ještě nějak do mého života anebo přijde někdo nový?Ovlivní to… Číst vice »

Nessie
Nessie
Reply to  queen of swords
1 rok před

Milá Queen, situace z bydlení by z tvého pohledu neměla vůbec vypadat zle, mělo by to (možná i díky nějaké šťastné náhodě) být dobré (ta šťastná náhoda by mohla být i to, že se ti povede prokouknout nějakou lež. Je tu velké odhodlání, aby vše dobře dopadlo i posvěcené nějakým úředníkem. Ten muž, se kterým ses rozloučila, možná by chtěl i zpátky, ale ty jsi nebyla moc spokojená, nejspíš na něj nebylo moc spolehnutí nebo mu nějaké „průšvihu“ až s klikou procházely. Co se případného nového vztahu týče, nebude to hned , až po nějaké době, nejdřív by ses měl… Číst vice »

queen of swords
queen of swords
Reply to  Nessie
1 rok před

Milá Nessie,děkuji ti moc za tvůj čas a pomoc! S tím bydlením jsi mě moc uklidnila,pevné kořeny jsou pro mě moc důležité.S tím pánem vím,že se ho musím pustit,že mi to nic dobrého dlouhodobě nepřináší a tuhle oblast to úplně blokuje,ale bolí to bolí, snad to s odstupem času pochopím. Ještě jednou velké díky,Petra

Luc
Luc
1 rok před

Ahoj, moc prosím o radu, ale nevím jak konkrétní mám být… mám dotaz na vztah, stojím na rozcestí a úplně nevím jak dál… narodila jsem se 26.2.1970

Noppy
Noppy
Reply to  Luc
1 rok před

Ahoj Luc, tak jsem rozhodila takovou rychlovku a to rozcesti mi hodilo “kupodivu” tri karty – dva muze a zenu. Zvlastni… :)) Rytir poharu zastupuje mladistveho muze, ktery ma pred sebou jeste prostor pro dozrani, je to jiste romantik, emocne velmi vnimavy, klasicky predstavitel milence. Ale i poharovi rytiri mohou byt moc rychli a zbrkli, neprakticti ci dokonce ty emoce mohou promenovat a kompenzovat zarlivosti. Vedle nej stoji Princ Mecu a to je jine kafe, coz. Sebejiste vystupujici, testosteronovy chlap, co ma neobycene bystrou mysl, analyticke mysleni, jako princ vi, co chce a pujde si za tim, drze, mozna i… Číst vice »

TARA
TARA
Reply to  Noppy
1 rok před

ahoj,milá popelko,prosím o výklad,odstěhuji se tento nebo příští rok s mužem do jiného bytu v jiném městě,budu se tam mít lépe,sandra 15.11.1966,moc děkuji.

Luc
Luc
Reply to  Noppy
1 rok před

Moc děkuju, skvělá trefa 😉

mati
mati
1 rok před

dobrý večer, mám prosbu, budou nahrané i nezodpovězené dotazy ze starší verze webovek Popelek? díky

mati
mati

I tak díky za odpověď. Pokud se nějaká hodná duše objeví a vyložila by mě karty, můj původní dotaz zněl nějak takhle: Zajímalo by mě co se to okolo mě děje, v práci začínají nějak kolegyně nepříjemně intrikovat, i když neznám důvod, vše souvisí se vším, takže i doma vnímám jakési odcizení, napětí. Do toho bych chtěla znovu začít jedno vzdělávání a pořád nemůžu najít sílu překonat okolnosti, které mě v rozhodujícím kroku brání. (14.6.1978). Moc díky L.

Noppy
Noppy
Reply to  mati
1 rok před

Ahoj Mati, zacnu tim vzdelanim – tam mas silne karty, tam lezi tve srdce evidentne, az pouto. Neco je tam zahalene a nejasne jeste nebo mozna jde o neco se vztahem k umeni ci krase. Dostanes do ruky nastroj a budes moc zabojovat, kdyz se pro to rozhodnes – neco bude receno, nebo se ty konecne vyjadris. Popostrci te to na tvou cestu, budes vyhlizet zmenu. Veci si sednou, uvari se to a prinese to odmenu v podobe desitky diskove- silna karta materialniho zadostiucineni. Zakonceni neceho, na cem ses nadrela, blahobyt, pokoj a az takovou rodinnou idylku. V te praci… Číst vice »

mati
mati
Reply to  Noppy
1 rok před

týjo, moc díky, protože ten výklad naprosto sedí. Zvlášť co se týká situace v práci. Před měsícem přestala se mnou ze dne na den kolegyně mluvit, dává mě ostentativně najevo své pohrdání, ignoraci, nadřazenost, kdy si nejsem ničeho vědoma. Ikdyž začínám mít pocit, že za tím stojí další kolegyně, podle občasných narážek, které vypouští. Jedná se skutečně o nějakou lež, kdy sama se zmítám v pocitu otročení ostatním, kdy jsem se nechala využívat pro jejich potřeby, ale naopak nic lidsky nedostávala. Opravdu tam nikdo nechce couvnout, opravdu tam hraje roli velký kariérismus, kdy jsem v minulosti řešila i žárlivost další… Číst vice »

Noppy
Noppy
Reply to  mati
1 rok před

Rado se stalo!

Carmellka
Carmellka

🙂

Carmellka
Carmellka
1 rok před

Ahoj, nevím jestli tu už výklady fungují. Než budu moct sama, chtěla bych se karet zeptat na možný vývoj vztahu Petra 14.8.1974 a Jirka 24.4.1965. Děkuji

Noppy
Noppy
Reply to  Carmellka
1 rok před

Ahoj Carmellko, tak se te ujmu ja, pokud ti to nebude vadit. Vztah dle karet vypada nyni idylicky. Je zde silna energie muzska – vypada jako prakticky, mladistvi muz, ktery ma jeste prostor dozrat. Seriozni, staly. Trojka poharu ukazuje na vrelost a naplnenost citu, zadna blazniva laska, ale uz uvazena vrela a vztahova zalezitost. Nepremyslite dokonce o rodine? Hlida si vas Hvezda, to, ze jste ve vztahu neni nahoda, ale ma to tak byt, ze jste se potkali, ma to duvod. Nicmene je treba se trochu soustredit na udalosti nadchazejici. Mohlo by tam dojit k vyraznemu otresu ci krizi, ktera… Číst vice »

Carmellka
Carmellka
Reply to  Noppy
1 rok před

Děkuji moc. Přesně to se teď už děje…A já nevím jak reagovat

Noppy
Noppy
Reply to  Carmellka
1 rok před

Na to odpovida posledni odstavec…Dal by to bylo asi na trochu hloubavejsi zamysleni nad kartami.

Carmellka
Carmellka
Reply to  Noppy
1 rok před

No nevím, co je desítka pohárů, teprve “odnosuju” velkou arkánu 😶🙂

Noppy
Noppy

Pochvala od ucitele je hrejiva jak pohlazeni. Stejne jako kdyz holky napisou – ty jo, ty mas pravdu. Nebo jeste lepe, pomohlo mi to tak a tak… A ja vam vsem za to dekuji! Je to cesta a jsem u prvni zatacky, ale jiz mnohokrat jsem musela stahnout ocas a pokorne nechat poklesnout bradu. :srdce: Pokora je mocny nastroj pro cestu vpred.

Noppy
Noppy
1 rok před

Sem nikdo nechodi… To bychom meli zmenit nejak. 😀

Noppy
Noppy

Presun sem vyklady a vypni je na starych… At se uci a neni to pak sok! 😀

Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Admin
2 let před

Výklady od pro Popelky … napořád na nových popelkách 😎

Noppy
Noppy
2 let před

Holky co chodite na Nove Popelky, jukam i sem, tak muzete zkusit i sem :))