Ranní kávy

K ranní kávě: Výklady od pro Popelky … napořád

0 Shares

Ukončily jsme právě všechny hodiny tarotové školy, holky jsou zcela plnohodnotné a způsobilé pomoci druhým, svým blízkým a někdy i jedna druhé. A ony samy přišly s tím, že bude hezké navzájem si pomáhat v nějaké stálé rubrice tady na magazínu…

 

Tak jo!!

 

Myslím, že to je skvělý nápad, že vám všem tato skupina dívek, vykladaček udělá radost svou ochotou a zájmem o potřeby ostatních.

 

26295NGN.jpg

 

Do diskuze pod tento článek, jehož obsah bude i trvalým odkazem na HP po pravé straně pod bannýrkem, který už tam je, můžete, když budete potřebovat, napsat dotaz.

 

Některá z holek se ho pak ujme, vyloží a diskuze vepíše odpověď.

 

No a já? …

 

Já nějaké výkladové Popelení časem udělám, ale kdo to dělá, ví, že se čas od času stane, že člověk musí dočasně zvolnit.

 

Jsem proto doslova blažená, že mám teď plnohodnotný záskok a mohu se věnovat přípravě nového turnusu a také runové škole a malé, krásné Jahůdce.

 

Šetřete si naše holky, ať se kočenky brzy neunaví.

 

Jsou skvělé!!

 

Míša K.

A všechny absolventky tarotové školy.

 

P.S. Pokud budou ostatní z osobních škol chtít, budeme rádi, když se jako vykladačky k holkám přidají.

 

Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

48
Komentáře - Napsat soukromou zprávu ZDE

23 počet Komentářových podprocesů
25 Odpovědí na vlákno
0 Následovníci
 
Nejvíce reagovali na komentář
Nejhorší komentář
20 Komentáře autorů
Jarmila1966lidaisisTARAzizalka Recent comment authors
  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jarmila1966
Člen
Jarmila1966

Dobrý deň,obdivujem Vašu schopnosť vykladať,tiež by som to rada vedela,ale nenaučila som sa.Preto velmi pekne prosím vás o odpoveď na moje dve dôležité otázky.Som Jarmila 17.2.1966 ,či sa mi podarí predať dom tento rok,pretože už máme uzatvorenú rezervačku na novú nehnutelnosť.Druhá otázka sa týka môjho brata Radovana nar.7.4.1974.Kedysi sme sa mali radi,sme iba dvaja.Kým sme nazačali stavať.Všetko sa rozpadlo.Dnes sa už nezdravíme,nebavíme.Trápilo ma to velmi,ale dnes už nie,nepoznávam ho.Mrzí ma všetko hlavne kvôli našej mame,zomrela pred dvomi rokmi.Kvôli bratovi som sa jej posledné mesiace odcudzila a nič už nejde napraviť.Alebo áno,len ja nevidím cestu?Aj kvôli bratovi predávame dom,musíme odtiaľ preč.Ak… Číst vice »

lida
Člen
lida

Dobrý den, prosím o výklad karet, co mi přinese nejbližší budoucnost (zdraví, manželství, práce)..já Lída nar. 18.12.1960.
Děkuji moc :beg:

isis
Člen
isis

Dobrý den, jsem moc ráda za tuto stránku a chtěla bych poprosit o pomoc, pokud by to bylo možné v soukromé zprávě. Celá věc je pro mne velmi citlivá a , ale pochopím pokud to nebude možné.
Děkuji moc

zizalka
Člen
zizalka

A už si vytvářím doměnky…jejda pláč

Ivik
Člen
Ivik

mohu tedy poprosit některou z ostatních čarodějek?Otázku mám níže ,děkuji 😀

kytka
Člen
kytka

Zdravím milé vykladačky . Řekněte mi čím to , že celý život nemám štěstí na muže ? A mám ještě šanci ? Moc děkuji . Hanka 23.3.1954

Carmellka
Člen
Carmellka

Zdravím Popelky. Mám ještě jednu prosbu, zdali by jste se mi některá podívala na dvě věci. 1. na práci, konkrétně, jak to budu mít od prosince s dojížděním do a z práce. 2. Zdali se v blízké budoucnosti budu stěhovat a popřípadě, jak asi daleko od současného bydlení. Děkuji Petra 14.8.1974

Royce1
Člen
Royce1

Milé popelky, mám trápení s bývalým přítelem (vodnář). Pořád si píšeme, občas se vidíme.. Vše v přátelských mezích. Já jsem ale stále zamilovaná a tak mi nedá něj nemyslet smile Tuto neděli plánuje, že by se mnou rád oslavil moje narozeniny nějakou večeří. Prosím zeptala by se některá z vás karet, jak to s námi bude? Co ke mě cítí? Co ho vede k tomu, že i když se se mnou rozešel, má pořád potřebu být v kontaktu? Mám mu říct, co cítím k němu já? Velmi děkuji za odpověd a přeji krásný den smile Míša (váha, 29.9.84)

TARA
Člen
TARA

krásný den,popelky,prosím o výklad karet na mujjvztah s otcem,jestli mě jen využívá,co chce udělat s jeho bytem po stránce dědické.Mám mu duvěřovat,nebo ne.Děkuji moc.Sandra 15.11.1966.otec Jiří 28.7.1938.

Nada
Člen
Nada

Milá Sandro. Zkusila jsem se zeptat nejprve,jak to k Vám otec má .. Je tu vyšší moc z jeho strany ,možná se chová jako ,že záleží na jeho rozhodnutí.on je ten důležitý..,jako by slučoval neslučitelné,lásku k Vám a nějakou duševní bolest ,která občas přijde,přesto je k Vám upřimný,je rád ,když jste s ním v kontaktu… Není někde v nemocnici, Jako by měl pocitově děsný výkyvy vůči Vám.. A jak to má s bytem ,,jako dědictví… Tak to by mohlo být už delší dobu nějakou dohodu možná i úředně ověřené s mladším mužem…,ale zase jako by to bylo vyčítano ,nedořešeno,možná ho… Číst vice »

TARA
Člen
TARA

Moc děkuji,drahá Naděnko za výklad,ted vím na čem jsem.At se Vám daří,přeji také hodně štěstí.

zizalka
Člen
zizalka

Krásný den milé Popelky,
prosím o radu co se týče mého podnikání…je to těžké a nevím jak dál (prý byla použita černá magie).
Mám svou práci ráda a začala jsem s velkou chutí a láskou, která tedy přetrvává, ale nejistota zítřku mě vyčerpává.
Táhne se to již přes dva roky a nyní jsem ještě zůstala na vše sama, jelikož muž je po operaci.
Předem děkuji a přeji krásný a klidný život… srdce

yafroditka
Člen
yafroditka

Zdravím milé popelky. Chtěla jsem moc poprosit jestli se mi můžete některá podívat do karet. Scházím se s mužem, s kterým si hodně rozumím, ale pořád nedokážu říci jestli je to ten pravý. Třeba by karty věděly víc. Já Jana 18.7.1985, On Jiří a vím, že je štír 1985
Moc děkuji

Nada
Člen
Nada

Milá Jano. Co k Vám Jiří cítí,jak to k Vám má.. On je s Vámi velice rád v kontaktu je mu dobře ,když jste spolu ,rozumíte si i v sexu,ale jestli to není z jeho strany jen o užití si……Jde mi tu i dítě holčička,nemá jeden z vás dceru díky ní se to drží v ty rovině přátelství..,protože on dál by si i uměl přestavit žít s vámi ,jako rodina a společné plánování ,láska tu taky je.. Ještě jsem koukla na vývoj vztahu… To je tu obava z něčeho nedořešeného z minula,vztahu..není on ženatý nebo se rozvádí?.Jak by to byla… Číst vice »

Helena17
Člen
Helena17

Milé Popelky, můžete se mi některá podívat do karet?
Chtěla bych se zeptat na zdraví, práci a lásku.
Děkuji Helena 17.7.1973 😀

Nada
Člen
Nada

Milá Helenko. Ohledně zdraví můžete mít geneticky dané problémy ženské ,děloha a časem by mohla zlobit bud štítná žláza nebo zadržování vody, cukr nebo močové cesty…To by mohlo být jedno z toho ,ne všechno… Co Vás čeká ohledně práce… Tak to nemáte nic špatného,v každé práci se najde něco,co se musí tolerovat, pokud pracujete v kolektivu,tak vás tam chtějí.Možná by mohla přijít nějaká novinka a týkalo by se to bud změny zákona pokud pracujete ve státní správě nebo rozhodnutí z vyšších míst ,ale důležité je,že to bude pro Vás radostné ,pozitivní… Co Vás čeká ohledně lásky.. Tu tedy máte něco… Číst vice »

Ivik
Člen
Ivik

Ahojky milé čarodějky tak mám pocit že život kolem mě běží u mne se zastaví pouze s nějakou jobovkou,nic krásného a milého se mě neděje,mám takový pocit prázdného a každý den stejného života.Jen když někdo něco potřebuje tak mne vyhrábne já zajásám pomohu a zase jsem v zapomnění a sama.Ptám se tedy stane se v mém životě už konečně něco zásadního co bude pro mne jako růže z popela?Ptám se na nějakého prince na bílém koni z kterého budu na větvi sotva ho uvidím,nebo to bude ten můj kamarád,přítel,který momentálně se ve svém životě mele jak nudle v bandasce,řeší rozchod… Číst vice »

Mollynek
Člen
Mollynek

Moc Vás zdravím, milé Popelky. Od října mám domluvený nástup do nové práce. Ráda bych věděla, zda tam budu v pohodě. V té staré jsem se stresovala tak, že jsem se složila, takže mám obavy. 13.10.69. Moc děkuji předem

Nada
Člen
Nada

Milá Mollynek, Vaše pocity v nové práci.. Jdete tam se strachem ,který máte v hlavě,jaký to bude, co můžete očekávat . Podle karet ,ta práce by Vás měla naplňovat..Možná by jste mohla působit jako velice schopná ,ale chladná žena.. Buď jdete do nějaké rodinné firmy a nebo se tam tak budete cítit…,měla by to být práce,kterou znáte dělala jste v minulosti …( účetnictví,finance) Měla by jste mít i tuto práci pod smlouvou ,…polepšit si časem finančně,jsou tu i mimořádné odměny. Jediný ,co by mohlo vadit,ale emočně nebudete dávat ,že je ta práce třeba někde dál nebo vám bude připadat ,… Číst vice »

Mollynek
Člen
Mollynek

Dobrý den,
moc děkuji za výklad. Mám hlavně obavu, abych to zvládala, protože se pořád nervuju. A ano, je to v samostatné budově, kde je takový tmavý boční vchod.

queen of swords
Člen
queen of swords

Zdravím Popelky, ráda bych si ujasnila jak dál.Několik let bydlím v pronájmu,kde jsem velmi spokojená.Nedávno mé bytné zemřel manžel a nevím,jak to ovlivní naši bytovou situaci.I když je nájem nízký,tak vycházím sama s dětmi tak tak.Mám sice peníze na složení jistiny,ale splátky bych v případě koupě bytu nebyla schopná utáhnout.Mám nějaké další možnosti jak zapracovat na stabilizování bytové situace? Nedávno jsem se “rozloučila” s mužem (20.11.1975),který byl čtyři roky součástí mého života.Nechápu,proč jsme spolu nepostoupili dál,ale už jsem neměla sílu stát na jednom místě.Potřebuji partnera a tátu pro své děti…Zasáhne ještě nějak do mého života anebo přijde někdo nový?Ovlivní to… Číst vice »

Nessie
Člen
Nessie

Milá Queen, situace z bydlení by z tvého pohledu neměla vůbec vypadat zle, mělo by to (možná i díky nějaké šťastné náhodě) být dobré (ta šťastná náhoda by mohla být i to, že se ti povede prokouknout nějakou lež. Je tu velké odhodlání, aby vše dobře dopadlo i posvěcené nějakým úředníkem. Ten muž, se kterým ses rozloučila, možná by chtěl i zpátky, ale ty jsi nebyla moc spokojená, nejspíš na něj nebylo moc spolehnutí nebo mu nějaké „průšvihu“ až s klikou procházely. Co se případného nového vztahu týče, nebude to hned , až po nějaké době, nejdřív by ses měl… Číst vice »

queen of swords
Člen
queen of swords

Milá Nessie,děkuji ti moc za tvůj čas a pomoc! S tím bydlením jsi mě moc uklidnila,pevné kořeny jsou pro mě moc důležité.S tím pánem vím,že se ho musím pustit,že mi to nic dobrého dlouhodobě nepřináší a tuhle oblast to úplně blokuje,ale bolí to bolí, snad to s odstupem času pochopím. Ještě jednou velké díky,Petra

Luc
Host
Luc

Ahoj, moc prosím o radu, ale nevím jak konkrétní mám být… mám dotaz na vztah, stojím na rozcestí a úplně nevím jak dál… narodila jsem se 26.2.1970

Noppy
Člen

Ahoj Luc, tak jsem rozhodila takovou rychlovku a to rozcesti mi hodilo “kupodivu” tri karty – dva muze a zenu. Zvlastni… :)) Rytir poharu zastupuje mladistveho muze, ktery ma pred sebou jeste prostor pro dozrani, je to jiste romantik, emocne velmi vnimavy, klasicky predstavitel milence. Ale i poharovi rytiri mohou byt moc rychli a zbrkli, neprakticti ci dokonce ty emoce mohou promenovat a kompenzovat zarlivosti. Vedle nej stoji Princ Mecu a to je jine kafe, coz. Sebejiste vystupujici, testosteronovy chlap, co ma neobycene bystrou mysl, analyticke mysleni, jako princ vi, co chce a pujde si za tim, drze, mozna i… Číst vice »

TARA
Člen
TARA

ahoj,milá popelko,prosím o výklad,odstěhuji se tento nebo příští rok s mužem do jiného bytu v jiném městě,budu se tam mít lépe,sandra 15.11.1966,moc děkuji.

Luc
Host
Luc

Moc děkuju, skvělá trefa

mati
Člen
mati

dobrý večer, mám prosbu, budou nahrané i nezodpovězené dotazy ze starší verze webovek Popelek? díky

Carmellka
Člen
Carmellka

Ahoj, nevím jestli tu už výklady fungují. Než budu moct sama, chtěla bych se karet zeptat na možný vývoj vztahu Petra 14.8.1974 a Jirka 24.4.1965. Děkuji

Noppy
Člen

Ahoj Carmellko, tak se te ujmu ja, pokud ti to nebude vadit. Vztah dle karet vypada nyni idylicky. Je zde silna energie muzska – vypada jako prakticky, mladistvi muz, ktery ma jeste prostor dozrat. Seriozni, staly. Trojka poharu ukazuje na vrelost a naplnenost citu, zadna blazniva laska, ale uz uvazena vrela a vztahova zalezitost. Nepremyslite dokonce o rodine? Hlida si vas Hvezda, to, ze jste ve vztahu neni nahoda, ale ma to tak byt, ze jste se potkali, ma to duvod. Nicmene je treba se trochu soustredit na udalosti nadchazejici. Mohlo by tam dojit k vyraznemu otresu ci krizi, ktera… Číst vice »

Carmellka
Člen
Carmellka

Děkuji moc. Přesně to se teď už děje…A já nevím jak reagovat

Noppy
Člen

Na to odpovida posledni odstavec…Dal by to bylo asi na trochu hloubavejsi zamysleni nad kartami.

Carmellka
Člen
Carmellka

No nevím, co je desítka pohárů, teprve “odnosuju” velkou arkánu 😶🙂

Noppy
Člen

Sem nikdo nechodi… To bychom meli zmenit nejak. 😀

Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Admin

Výklady od pro Popelky … napořád na nových popelkách cool

Noppy
Člen

Holky co chodite na Nove Popelky, jukam i sem, tak muzete zkusit i sem :))

tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com