Ranní kávy

K ranní kávě: Výklady od pro Popelky … napořád

0 Shares

Ukončily jsme právě všechny hodiny tarotové školy, holky jsou zcela plnohodnotné a způsobilé pomoci druhým, svým blízkým a někdy i jedna druhé. A ony samy přišly s tím, že bude hezké navzájem si pomáhat v nějaké stálé rubrice tady na magazínu…

 

Tak jo!!

 

Myslím, že to je skvělý nápad, že vám všem tato skupina dívek, vykladaček udělá radost svou ochotou a zájmem o potřeby ostatních.

 

26295NGN.jpg

 

Do diskuze pod tento článek, jehož obsah bude i trvalým odkazem na HP po pravé straně pod bannýrkem, který už tam je, můžete, když budete potřebovat, napsat dotaz.

 

Některá z holek se ho pak ujme, vyloží a diskuze vepíše odpověď.

 

No a já? …

 

Já nějaké výkladové Popelení časem udělám, ale kdo to dělá, ví, že se čas od času stane, že člověk musí dočasně zvolnit.

 

Jsem proto doslova blažená, že mám teď plnohodnotný záskok a mohu se věnovat přípravě nového turnusu a také runové škole a malé, krásné Jahůdce.

 

Šetřete si naše holky, ať se kočenky brzy neunaví.

 

Jsou skvělé!!

 

Míša K.

A všechny absolventky tarotové školy.

 

P.S. Pokud budou ostatní z osobních škol chtít, budeme rádi, když se jako vykladačky k holkám přidají.

 

Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

140
Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

60 počet Komentářových podprocesů
80 Odpovědí na vlákno
1 Následovníci
 
Nejvíce reagovali na komentář
Nejhorší komentář
32 Komentáře autorů
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“lidaNadaJarmila1966Nessie Recent comment authors
  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Nada
Člen
Nada

Pro Lída.
Milá Lidusko,nejde mi odeslat soukroma zprava. Zkuste u sebe něco vymazat.
Nebo Vám to napíšu sem
Naďa

lida
Člen
lida

Milá Naďo, poštu jsem smazala. měla jsem tam pouze 1 zprávu. Pokud by to nešlo odeslat, můžete dát sem.
Děkuji moc. Lída

Nada
Člen
Nada

Milá Lído.. Rýsuje se změna mezi Vámi ? Tady mi už jde nějaká změna z minulosti, týká se to sexu ze strany manžela , je tu i strach ,právě buď o ukončení vztahu s Vámi..A nebo ona je že zahraničí? Protože to hraje možná na dvě strany ,je tu lež ,kdy on může jezdit za s milenkou ,někým koho zná už z minulosti. Jak to má k Vám? Tu máte spor ,hádky nebo nedorozumění ,napětí, které v dané situaci muselo přijít. On na jednu stranu může mít nějaký plán, kdy si myslí, že má vše promyšlené, ale nemusí to tak… Číst vice »

lida
Člen
lida

Milá Naďo – klaním se vašemu umění – karty to ukázaly správně.
V našem vztahu nervozita asi víc z mé strany, protože manžel neví nebo si není jistý, že já vím…
V jejich vztahu cítím nyní “něco ve vzduchu”, že třeba by mohl být i konec anebo naopak paní dosáhne čeho chce…jen nevím co je její cíl, nevím zda je stále vdaná…
Nevím, zda to nechat vyšumět…to mi asi karty neukáží, že?
Ještě jednou moc děkuji.
Lída

Nada
Člen
Nada

Já Vám zítra ještě kouknu na ní, ale písnu asi zase sem ,jestli nevadí. .prostě mi to nejde odeslat,ale od Vas mi zprávy přijdou ))

lida
Člen
lida

nevadí, budu ráda.
Děkuji smile

Jarmila1966
Člen
Jarmila1966

Dobrý deň,pekne prosím poradte mi.Sme spolu už 30 rokov,ale je to ťažké,len sa spolu trápime.Väčšinu času spolu bojujeme.Už mám pocit,že už nevládzem,nechcem pokračovať v tomto smutnom spolužití.Doma sa už neviem smiať.nemať dobré deti,ktoré sú ale mimo domov,dvoch psov a drobné radosti zo života tak by ma netešilo už nič.Ja 17.2.1966 on 27.12.1959.

po
Člen
po

Příjemný den, zkušené ženy. Prosím některou z vás o náhled do karet. Zajímá mě dlouhodobá nespavost mého manžela (11/1993) – příčina/řešení, objasnění – vzkaz – přínos, (snad už na ústupu?),.. Děkuji.

Nessie
Člen
Nessie

Milá Po jako příčina se ukazuje, že on se cítil v něčem ponížen, ošizen, mystifikován, uveden v iluzi či zneužit k něčemu, co se mu nelíbí, něco s nějakým státním orgánem, státní mocí nebo nějakou společností řízenou přímo státem, dostal nějaký „velký náklad emocí“, něco se řeší úředně. Ale je tu klika až šťastná náhoda a změna situace (teď nebo v nejbližší době) , která vyřeší něco, co má počátek v minulosti a bude to pro něj velmi příjemné. srdce

Nada
Člen
Nada

Kocka
Nejde mi odeslat zpráva do soukromí.Možná máš plnou schránku. Já už mám vymazáno a stále mi to píše plno….Zkus něco vymazat. smile Naďa

Kočka
Člen
Kočka

Nado, ty jsi zlatá, je to divné, mám tam jen 7 zpráv, jdu to smazat, snad projde

Kočka
Člen
Kočka

Poslala jsem SZ, snad dojde. děkujusmile

TARA
Člen
TARA

tak jak je vidět vykladačky odpovídat nechcete,jen Nada brzy odpověděla,lidi aby se doprošovali,vše vám trvá ,nemáte zájem,už odpověd nechci,tu mám a mnohem dříve,s ochotnou paní kartářkou.

KIM
Člen
KIM

Holky, Tara má pravdu, nevím co se stalo ale co je nový portál, vykládání nefunguje, dřív to bylo moc fajn ale ted, jestli není čas nebo chut, nevím, jen Nada je supr. Kim

Marcis
Člen
Marcis

Ahoj kartářky popelky, můžu vás taky moc poprosit o výklad?? Zajímají mě jenom vztahy, už jsem hodně dlouho sama. Zkusila jsem i seznamku. Nebyl to dobrý nápad:-)) Moc děkuju. Marcela 13.11.1971

Nessie
Člen
Nessie

Milá Marcis, ukazuje se mi tu, že zatím ve vztazích byl nějaký podobný průběh – z tvé strany maximum, péče, lásky, rozdávání se, pak se něco nečekaně mění, dochází k chlazení vztahu a když se snažíš, do vztahu vstupují nějaké lži nebo někdo další nebo dojde k rozepřím a někdy poté i ke smířením. Příčina se ukazuje někdy v minulosti, něco, nějaký vztah, který vnitřně nemáš zpracovaný, a na jeho základě jdeš do dalších vztahů, jako bys už nevěřila (očekávala), že to dopadne špatně. Věříš v to, že budete společně, pak začne hlodat červíček a pocity, že je něco špatně.… Číst vice »

DigiD
Člen
DigiD

Dobrý den mohly byste se prosím podívat na vztah mezi mnou a manželem?Něco je mezi námi špatně a nevím přesně co.Já 19.6.1978 a manžel 11.6.1978.Děkuju moc za odpověď.

Nada
Člen
Nada

Milá Digi
Je tu mezi Vámi změna,která se mi tu ukazuje v rámci rodiny,možná i těhotenství.nebo Vašeho chování …jako by tu velkou radost,štěstí vystřídalo něco,co právě jeden z Vás dvou nechce,je to dlouhodobé a pocit ,že to nejde změnit,dohodnout se na něčem rozumném…opět v rámci rodiny..víc problémů,může se to týkat dítěte dcery..
Naďa

KIM
Člen
KIM

Narození 27.1961

KIM
Člen
KIM

dobrý večer ,chtěla bych se zeptat, má
4 děti v pěstounské péči,,hledáme již 3 roky domek na pronájem, seženeme ho?Dále se chci zeptat mám dceru,po porodu jí byla diagnostikována rakovina kostní dřeně .Prosím jak vše dopadne? Děkuji moc za odpověd

Nada
Člen
Nada

Milá Kim,
Ohledně bydlení,je vidět nějaká vydaná energie,ale není ji moc….možná tu i něco řešíš právně,přímo muž ,který řeší spor ohledně domu, mohlo by to i dobře dopadnout.Odpadnout problém,který řešíte,vyloženě i ohledně starostí okolo dětí…
Zdraví dcery…Tu pocit štěstí vystřídala obava,strach,ale ať se děje cokoliv ,vše dobře dopadne,pokud dcera bude dodržovat,co má její tělo je silné..nejspíš ji pomůže i určitá změna či pomoc od Vás..
Přeji hodně štěstí,ať vše dobře dopadne.
Naďa

Carmellka
Člen
Carmellka

Ahoj holky, mohla by jste se prosím podívat na vztah Petra 14.8.1974 a Petr 28.10.1973. Děkuji moc.

Nada
Člen
Nada

Ahoj Petro,
nejdřív jsem se zeptala,jak to k Tobě má?
pro něj je to nejdříve o volném nezávazném vztahu ,jako by si na něj tlačila nebo chtěla něco ,co on nechce zatím nechce,možná se to týká společného domova…zatím tě vidí jako milenku.
A na vývoj Vašeho vztahu….On si tě váží ,je s tebou rád ,ale momentálně nechce nic řešit…možná by si uměl představit ,žít s tebou, je tu ..časem i nový začátek to opojení a z toho láska …a odchod nebo přemýšlení nad společným domovem…
Hodně štěstí Naďa

Talisa
Člen
Talisa

Ahoj zlatíčka, prosím mohla byste se některá podívat na moji situaci okolo nové lásky? Je nějaká na obzoru? Kde mám hledat? Ryba 1989

Moc Vám děkuji a přeji krásný a pohodový den

Nada
Člen
Nada

Milá Talisa, Na otázku okolo nové lásky… Přijde mi , že jste musela něco řešit v minulosti ,hodně negativního ohledně rodiny,domova,možná i matky,pokud jí už nejste i Vy sama..a pokud nejste matkou ,tak třeba i něco okolo právě problému být tou matkou.nebo Vás to jen trápí.. Je tu i dlouhodobé trápení,které se týká muže ,staršího nebo partnera a zase něco nedořešeného,co se stále připomíná.. Možná se Vám taky do vztahu pletou rodiče…otec … Ale hlavně to musíte ,dořešit ,nechat v minulosti a pak tu je nějaká náhoda štěstí, láska,ale přímo muž tu zatím není,možná tu pozitivní změnu budete prožívat díky… Číst vice »

yafroditka
Člen
yafroditka

Milé popelky, moc Vás prosím o nahlédnutí do karet na vztah. Bude to mít mezi námi nějakou budoucnost? A je to partner vhodný pro vztah a založení rodiny? Jana 18.7.1985, Filip 18.7.1980
Předem moc děkuji

Nada
Člen
Nada

Milá Jano,
Tady mi jde hned nějaká neupřímnost,lež v rámci vztahu..jeden problém v rámci rodiny.
Možná by se Vám na něm něco nemuselo líbit,přesto si spolu rozumíte,je tu i společné bydlení ,že by jste dali,ale nezávazně ,zatím jen volný vztah.
Ještě jsem se zeptala,jestli je do budoucna vhodným partnerem ,pro založení rodiny..
Tak nejdříve z toho má trochu obavu,ale jde tu jako ideální partner,spolehlivý upřímný..a přímo,kdyby dostal zprávu ,ohledně rodiny,dokonce i těhotenství ,tak po té první pochybnosti,strachu následuje ohromný pocit štěstí ….naplnění.
Přeji hodně štěstí Naďa srdce

TARA
Člen
TARA

Dobrý den kartářky,už přes 4 měs.čekám na odpověd na dotaz a nikdo neodpovídá,proč.Je uložen až dole.Tara.

acrab
Člen
acrab

Dobry den mile kartarky,
chtela bych nekterou z vas poprosit o nahlednuti do karet. Prijde mi uz konecne do zivota ten spravny partner a kdy?
Dekuji Radka 15.11.1970

Nada
Člen
Nada

Milá Radko,
koukla jsem do karet ,jestli Ti do života vstoupí nějaký muž.
Tak se mi tu žádný hned neukázal (((…dokonce to tak bude delší dobu….spíš se mi tu ukazuje hezký vztah v rámci rodiny …
Ale jde mi , že jsi bojovnice a nakonec tu nějaký spolehlivý mužský ,je…
I když tu je určité nedorozumění,kdy by jste spolu měli něco řešit v rámci nějakého sporu,ale vše se vyjasní vysvětlí…věci se dají do pohybu ,dobrým směrem ..,máte tu porozumění i nový začátek.
Přeji hodně štěstí Naďa smile

acrab
Člen
acrab

Nadi, moc děkuji za výklad.
Hezký vztah v rodině opravdu je a za chvilku budu babičkou smile
No a ten mužský, uvidíme, mám pocit, že v životě nemám nic zadarmo
Přeji krásný den smile

Ivik
Člen
Ivik

milé holčinky kartářky a čarodějky prosím mrkněte mě do kartiček na nějakého toho mužského stále ne a ne se dostavit Negativní jak ho poznám,kde a nebo ho nevidím.O jednoho by zájem byl ale z jeho strany nevím,asi ne,nebo jsem slepá?Jsem štír 1965.Moc děkuji dát-růži

Nada
Člen
Nada

Milá Ivik,
koukla jsem do karet na pána o kterého máte zájem..
Pán by možná mohl být zadaný, jeho pocity které vůči Vám jdou podle karet ,to co cítí,tak je pouze přátelství..a pokud nemáte společnou práci ,tak by jste si mohli rozumět ohledně koníčků.
A jestli se objeví nějaký muž….?
Nespíš nad tím mužským hodně přemýšlíte ,chtěla by jste změnu ,myslíte na to ,jestli už se nějaký objeví…je tu muž se kterým si budete rozumět bude ,akční…měl by k Vám být upřímný, je tu i plánování společné budoucnosti,kdy to nebude jen nějaký úlet ,ale budete vědět,proč spolu chcete být..
Přeji hodně štěstí Naďa smile

Ivik
Člen
Ivik

velmi děkuji Naďo dát-růži

Blackberry
Člen
Blackberry

Milé Popelky,
prosím fungují ještě výklady? Ráda bych se připomněla s mým dotazem.
Děkuji mockrát smile

Midnight Lady
Člen
Midnight Lady

Milé, rada by som vás poprosila o výklad.
Ako to u mňa vyzerá s láskou? Budem na vždy sama?
Ďakujem.

Nessie
Člen
Nessie

Milá Midnight lady, teď máš nějaké období, kdy se věnuješ sama sobě, jdeš do sebe (potřebuješ to pro sebe) a jak si vše, co potřebuješ, v sobě zpracuješ a promyslíš, tak přichází láska i ve společném domově. srdce

Blackberry
Člen
Blackberry

Ahojte děvčata, prosím o vyložení karet na vztah,
žena 1.5.81
muž 17.2.1976
Co můžu od tohoto muže očekávat? Je to vhodný partner na vztah a založení rodiny? Má to budoucnost?
Děkuji mockrát.

Nessie
Člen
Nessie

Milá Blackberry, tak, jak ti vyšly karty, to se čte samo smile Čekáte od sebe lásku, jste oba ochotni ke kompromisům, vzájemné komunikace a taky poskytnout tomu druhému prostor (čili nedusit). Očekáváte vztah a chcete rodinu. srdce

Nada
Člen
Nada

Pro kassandru
Milá Kassandra
Vývoj na stávající práci…
Z minula tu jsou nějaké neshody,bojovná atmosféra,možná se cítíte osamoceně,ale práce Vás baví,to vše by se mělo uklidnit ,možná zasáhne muž ,šéf,mohlo by se týkat i nějakých odměn..,.které by mohly být za nějakou práci navíc,ale určitě tu není nic špatného na vývoj práce.
Přeji hodně štěsí Naďa

Geri
Člen
Geri

Milé Popelky kartářky… smile
Ráda bych jednu z vás požádala o vhled… Nedávno mne v mém životě vyhledala jedna osoba. Je to muž, býk 1979. Něco zvláštního mezi námi visí ve vzduchu, nějaká vazba… Jako bychom spolu měli něco řešit, dojít vzájemně k nějkému poznání… Proč mne vyhledal? O co jde? Co je potřeba vyřešit, k čemu dospět? Co to má pro mne znamenat? Jde o nové poznání nebo o zkoušku zda obstojím, zda jsem dostatečně způsobilá dělat svoji práci, to, proč tu jsem…
Moc děkuji za čas, který mi případně některá z vás věnuje… smile

Nessie
Člen
Nessie

Milá Geri,mělo dojít k nějaké komunikaci ohledně několika různých problémů. Něco, co se týká nějaké ženy (matky, či takové opečovávající, mateřského typu), možná i autoritativní, snaha dosáhnout nějaké dohody v protichůdných věcech, možná přišel s pocitem, že byl obětí a teď to chce dořešit. Trochu tam ale vázne komunikace, je možné, že do situace v pozadí zasahuje někdo třetí. Ale vy tam oba máte něco osudového, něco, co se musí dát do pohybu a vyřešit. Pozor na nějakou závislost. Když si vyložíte „karty na stůl“ a vyjasníte si i to, co se vám zrovna teď nelíbí, mělo by dojít ke… Číst vice »

Geri
Člen
Geri

Milá Nessie, moc děkuji za ochotu a čas, který jsi tu nejen mě věnovala. Od napsání mého dotazu uplynula už nějaká doba a mnohé vyvstalo na povrch. Můžu Ti tak poskytnout zpětnou vazbu, aby jsi viděla, jak jsi byla ve svém výkladu přesná. Ano, je tu jeho matka autoritativní žena, která má na něj velký vliv, mateřská, opečující a při tom se ho snaží držet zkrátka, aby se vyhýbal střetu se zákonem. Možná vidí mezi matkou a mnou nějakou paralelu. Pozor na závislost… ano zjistila jsem a dávám si majzla – je to opakovaně léčený alkoholik. Protichůdné věci… v jistých… Číst vice »

yafroditka
Člen
yafroditka

Moc Vás zdravím milé popelky a ráda bych Vás poprosila, jestli se mi můžete některá podívat do karet. Už skoro 3 měsíce chodím s jedním mužem. Ze začátku to vypadalo dobře, je hodný a pozorný. Ale teď mi přijde, že vlastně vůbec neví co chce a zda může mít náš vztah nějakou budoucnost. Zda by chtěl založit rodinu. Podívejte se mi prosím, zda má náš vztah do budoucna smysl a zda je reálné, že se vztah bude pozitivně vyvíjet a budeme mít děti. Já Jana 18.7.1985 on Jiří 10.11.1985

Nessie
Člen
Nessie

Milá Jani, je tam vidět láska mezi vámi i tvoje obavy, co se teď děje. On si musí něco ujasnit, něco zjistit, je možné, že do vašeho vztahu zasahoval někdo třetí, kdo o tobě řekl něco smyšleného. Ale je tam u vás obou láska a touha a velká snaha po společném domově. Vlastně to oba od sebe očekáváte a i z tvého pohledu by mělo dojít k nějaké změně, kdy se projeví více lásky. Děti, ten záměr, úmysl a možnost tam je, jen by ses neměla upnout k tomu, že to bude hned (na první dobrou ), aby sis pak… Číst vice »

yafroditka
Člen
yafroditka

Moc děkuji za výklad. Bohužel se to již vyřešilo a nedopadlo to. On opravdu nevěděl co chce.

KIM
Člen
KIM

jak se tak dívám co má mají popelky nový kabát již se nikdo do výkladu nežene,proč?

lida
Člen
lida

Dobrý den, prosím moc – měla by některá Popelka čas mrknout do karet ? (před měsícem jsem psala dotaz)…
děkuji moc smile

Nessie
Člen
Nessie

Milá Lidunko, ptala jsem se na tvoje pocity z vývoje manželství, práce a zdraví v nejbližší době. Manželství – možná se teď něco objevilo či objeví, co se nelíbí, co musíte vyřešit a je v souvislosti s domovem nebo něco v domě nebo bytě nějakou situaci, která vychází z něčeho v minulosti (ale to může být i třeba něco jako ucpaný odpad, což budete muset rychle řešit), po úspěšné komunikaci se vše vyřeší ke všeobecné spokojenosti. V manželství máte na čem stavět, máte dobré a pevné základy vztahu. Práce – spokojenost, možná částečné odpoutání se od práce (třeba menší úvazek)… Číst vice »

lida
Člen
lida

Milá Nessie, děkuji za výklad – karty mají pravdu – nyní jsem 3 týdny byla nemocná, horečky, zlobil mě moč. měchýř, možná i ledviny, tak snad to bude již v pořádku. S prací tj také pravda, kratší úvazek mě už také napadl smile …a doma zlobí kotel, asi se rozmýšlí, zda s námi ještě chvíli vydrží nebo ne smile
V manželství máme asi pevné základy, ale v poslední době se je snaží podhrabat nebo zbořit, jedna paní (1.6.1970), manžel 1.3.1956, já 18.12.1960. Mohla byste se Nesiie, prosím podívat, zda se to v nejbližší době změní?
Děkuji moc srdce

Nessie
Člen
Nessie

Milá Lidunko, manžel aktivity té paní vnímá spíše s nevolí, s nechutí, vidí, že se snaží něco zbořit, že vytváří nějakou iluzi (nevěří jí, co mu říká). Jen se asi nechce svěřit a chce si zatím věci řešit sám a nechce o tom mluvit. On to vyřeší a dost možná ona s tím bude mít dost problémů. Manžel s velkou chutí a odhodláním vše vyřeší, posléze i ke komunikaci dojde (řekne, že už vše vyřešil ke spokojenosti), jen zpočátku možná fakt nebude chtít o ničem mluvit srdce

lida
Člen
lida

Milá Nessie, děkuji za výklad…no popravdě, já myslím, že on se zamiloval, u ní nevím, jak to má….proto ani nevím, jaký to nabere směr..
Múj pocit je, že on je zamilovaný a jí se to líbí a využívá – ale je to jen můj pocit. Neznám tu paní osobně, pouze o ní vím…
Děkuji za ochotu srdce

KIM
Člen
KIM

Dobrý den, moc prosím o výklad, mám 2 děti v pěstounské péči od dcery ,která se o ně nestará, nyní dcera čeká další miminko, jak vše prosím dopadne , dál se chci zeptat,
hledáme pronájem domečku nebo prodej domečku formou splátek nájmu ,dočkáme se ? Již hledáme asi 3 roky . Děkuji moc za výklad -Kim

Nessie
Člen
Nessie

Milá Kim, co se bydlení týče, je tu sice teď nějaká změna, co se bydlení týče, ale nejspíš nějakou dobu ještě potrvá, než to bude vše takové, jak si to představuješ. Jsou tu nějaké problémy s novou možností bydlení, tváří se, že je vše OK, ale je tam nějaký háček, někdo to možná podá tak, že je to pro tebe výhodné a kompromis, ale je možné, že ti něco bude podávat jinak, než to ve skutečnosti je. Možná nějaký vlastník domečku v cizině, který není hned patrný (např. majitel má byt dům ve vlastnictví s potomkem, který žije v cizině… Číst vice »

Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Admin

testsouboru

muj osel 601 1
TARA
Člen
TARA

Popelky,muže se některá mrknout do karet,mám níže nezodpovězený dotaz ohledně odstěhování se.Děkuji moc,Tara.

sensitiveskin
Člen
sensitiveskin

myslím, že to byla Nada smile

sensitiveskin
Člen
sensitiveskin

ahoj milé kartářky, prosím, můžete se některá podívat na trojúhelník muž 29.7.1965, žena (já) 8.1.1964 a žena neodbytná 8.5.1967? už jsem zde s některou z vás řešila, ale bohužel jsem si neuložila a tedy nevím, které kartářce konkrétně napsat, moc díky angel

Royce1
Člen
Royce1

milé popelky, můj dotaz zůstal bohužel níže nezodpovězený.. může se z vás některá prosím na něj do karet mrknout? děkuji M.

Ivik
Člen
Ivik

Ahojky prosím udělá si některá z vás na můj dotaz čas vložila jsem ho zde před měsícem děkuju angel

Kassandra1
Člen
Kassandra1

Ahojte dobre dusicky, ak sa nadomnou niektora zlutujete,budem moc vdacna. Nerada vas obtazujem.Mam tazke obdobie. Chcem vas poprosit ci by ste mi nepoyzreli niekto do karie na otazku mojej prace.zatial bolo tam fajn,ale mi odisla moja zlata kolegyna a akosi to nie je ono. Neviem kam sa pohnut, bojim sa ze to neustojim, aj koli mojmu zdravotnemu stavu,ktory je Panika. Prosim mozte mi pozriet ci v tejto praci budem dlho a bude to ako pred tym ci pride nejaka nova praca … Strasne mam zo vsetkeho tohoto strach a stres,lebo ja si s mojou diagnozou tazko hladam zamestnanie .Prosim teda… Číst vice »

Nessie
Člen
Nessie

Milá Kassandro, výklad mám, ale teď právě se mi nedaří poslat SZ, kterou jsem ti slíbila. Napsala jsem panu Kloubkovi o radu, do toho stále zkouším zprávu odeslat, ale někde to hlásí chybu. Pokud bys chtěla, vložím zprávu sem do diskuze, jinak prosím o strpení, stále s tou technikou bojuju.
pláč crazy

Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Admin

Také je ještě možné že v té zprávě nebo v nadpisu máte nějaký znak se kterým si neumí systém poradit aby převedl do zástupného znaku u nadpis to může být i %

Nada
Člen
Nada

Milá Kassandra
Vývoj na stávající práci…
Z minula tu jsou nějaké neshody,bojovná atmosféra,možná se cítíte osamoceně,ale práce Vás baví,to vše by se mělo uklidnit ,možná zasáhne muž ,šéf,mohlo by se týkat i nějakých odměn..,.které by mohly být za nějakou práci navíc,ale určitě tu není nic špatného na vývoj práce.
Přeji hodně štěsí Naďa

Jarmila1966
Člen
Jarmila1966

Dobrý deň,obdivujem Vašu schopnosť vykladať,tiež by som to rada vedela,ale nenaučila som sa.Preto velmi pekne prosím vás o odpoveď na moje dve dôležité otázky.Som Jarmila 17.2.1966 ,či sa mi podarí predať dom tento rok,pretože už máme uzatvorenú rezervačku na novú nehnutelnosť.Druhá otázka sa týka môjho brata Radovana nar.7.4.1974.Kedysi sme sa mali radi,sme iba dvaja.Kým sme nazačali stavať.Všetko sa rozpadlo.Dnes sa už nezdravíme,nebavíme.Trápilo ma to velmi,ale dnes už nie,nepoznávam ho.Mrzí ma všetko hlavne kvôli našej mame,zomrela pred dvomi rokmi.Kvôli bratovi som sa jej posledné mesiace odcudzila a nič už nejde napraviť.Alebo áno,len ja nevidím cestu?Aj kvôli bratovi predávame dom,musíme odtiaľ preč.Ak… Číst vice »

Nessie
Člen
Nessie

12. 11. Milá Jarmilko, co se domu týče, je to tu na pár kartách, takže by to nemělo trvat dlouho, i když nejsem schopná říct, jestli to bude do konci roku nebo začátkem dalšího. Je tu odpoutání se, změna, něco s úřadem, takže bych to viděla na přepisování nemovitosti na katastru po nějaké dohodě a zisk. Vztah s bratrem, pořád v sobě máte, že toho druhého vnímáte s láskou. Jenže po nějaké době došlo k nějaké změně, na bratra někdo působil, někdo, kdo v něm vyvolal dojem, že vy jste na něčem vydělali nebo byli zvýhodnění, že on z toho… Číst vice »

Jarmila1966
Člen
Jarmila1966

Vstoupit do diskuze :…Ďakujem veľmi,veĺmi pekne Nessie.Pekné dni vám prajem.

lida
Člen
lida

Dobrý den, prosím o výklad karet, co mi přinese nejbližší budoucnost (zdraví, manželství, práce)..já Lída nar. 18.12.1960.
Děkuji moc :beg:

isis
Člen
isis

Dobrý den, jsem moc ráda za tuto stránku a chtěla bych poprosit o pomoc, pokud by to bylo možné v soukromé zprávě. Celá věc je pro mne velmi citlivá a , ale pochopím pokud to nebude možné.
Děkuji moc

Nessie
Člen
Nessie

Isis, pokusila jsem se poslat SZ, snad se mi to povedlo.

Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Admin

Omlouvám se za zprávu tak pozdě , soukromé zprávy jsdou pokud jste registrovaná a přihlášená je to ta část vpravo jak je nadpis Soukromé zprávy a odkaz:Zde otevřete (svou) schránku. »

zizalka
Člen
zizalka

A už si vytvářím doměnky…jejda pláč

Nessie
Člen
Nessie

odpověď u staršího příspěvku bye

zizalka
Člen
zizalka

angel

Ivik
Člen
Ivik

mohu tedy poprosit některou z ostatních čarodějek?Otázku mám níže ,děkuji 😀

kytka
Člen
kytka

Zdravím milé vykladačky . Řekněte mi čím to , že celý život nemám štěstí na muže ? A mám ještě šanci ? Moc děkuji . Hanka 23.3.1954

Nessie
Člen
Nessie

Milá Hani, příčiny můžou být různé, ukazuje se tu něco osudového (něco jste si měli vyřešit z minulého života), někde zase nedostatečné projevení citů, někde zasahování někoho dalšího do vztahu. Možná máš pročistit nějaké vnitřní zranění. Ukazuje se tu totiž, že teď se možná cítíš jako oběť, něco tě dusí, jakmile se ti povede objevit tuhle roli a budeš pracovat na tom, aby ses jí zbavila (což jsou asi 3 karty po sobě, tak by to nemělo být nějak dlouho) objevuje se nový vztah, založený i na přátelství a důvěře. Je tu varování, abyste si nelhali (nesnažili se před druhým… Číst vice »

kytka
Člen
kytka

Nessie , moc děkuji ! Hana

Carmellka
Člen
Carmellka

Zdravím Popelky. Mám ještě jednu prosbu, zdali by jste se mi některá podívala na dvě věci. 1. na práci, konkrétně, jak to budu mít od prosince s dojížděním do a z práce. 2. Zdali se v blízké budoucnosti budu stěhovat a popřípadě, jak asi daleko od současného bydlení. Děkuji Petra 14.8.1974

Nessie
Člen
Nessie

Milá Peti, co se dojíždění týče, asi to ze začátku budeš vidět jako „boj“, možná ti do toho někdo bude mluvit, ale i když se ti třeba bude zdát, že už to tak dál nejde, přijde nečekaně novinka a vše se vyřeší tak, že budeš spokojená. Nejspíš to souvisí i s tím bydlením, že se ti to dojíždění nebude líbit, tak sice máš obavu nějak měnit bydlení, ale nechat situaci tak, jak je, by tě bolelo, (možná by ses cítila až nějak „znevážená“), ale je tu dosažení nějaké smlouvy, dohody, změna v bydlení, nové bydlení a mohlo by to být… Číst vice »

Carmellka
Člen
Carmellka

Děkuji moc ❤

Royce1
Člen
Royce1

Milé popelky, mám trápení s bývalým přítelem (vodnář). Pořád si píšeme, občas se vidíme.. Vše v přátelských mezích. Já jsem ale stále zamilovaná a tak mi nedá něj nemyslet smile Tuto neděli plánuje, že by se mnou rád oslavil moje narozeniny nějakou večeří. Prosím zeptala by se některá z vás karet, jak to s námi bude? Co ke mě cítí? Co ho vede k tomu, že i když se se mnou rozešel, má pořád potřebu být v kontaktu? Mám mu říct, co cítím k němu já? Velmi děkuji za odpověd a přeji krásný den smile Míša (váha, 29.9.84)

Nada
Člen
Nada

Milá Míšo. Ten váš vodnář vás má sice rád ,ale touží po svobodě a nebo aspoň volném vztahu.Jako by chtěl mít klid od nějakých výčitek,možná i hádek. Co ho vedlo k odchodu..Možná jste na něm byla až příliš citově závislá ,kdy mu to bylo nepříjemné a bylo to pro něho neudržitelné a zároveň měl i strach tvořit rodinu ,přímo potomstvo ,proto odešel. Jestli jste na něho nějak tlačila. Jestli má potřebu být v kontaktu,tak on by si potřeboval ujasnit,jak moc je na vás závislý nebo vy na něm a spousty věcí se mu moc momentálně nelíbí.Možná tomu dát čas než… Číst vice »

TARA
Člen
TARA

krásný den,popelky,prosím o výklad karet na mujjvztah s otcem,jestli mě jen využívá,co chce udělat s jeho bytem po stránce dědické.Mám mu duvěřovat,nebo ne.Děkuji moc.Sandra 15.11.1966.otec Jiří 28.7.1938.

Nada
Člen
Nada

Milá Sandro. Zkusila jsem se zeptat nejprve,jak to k Vám otec má .. Je tu vyšší moc z jeho strany ,možná se chová jako ,že záleží na jeho rozhodnutí.on je ten důležitý..,jako by slučoval neslučitelné,lásku k Vám a nějakou duševní bolest ,která občas přijde,přesto je k Vám upřimný,je rád ,když jste s ním v kontaktu… Není někde v nemocnici, Jako by měl pocitově děsný výkyvy vůči Vám.. A jak to má s bytem ,,jako dědictví… Tak to by mohlo být už delší dobu nějakou dohodu možná i úředně ověřené s mladším mužem…,ale zase jako by to bylo vyčítano ,nedořešeno,možná ho… Číst vice »

TARA
Člen
TARA

Moc děkuji,drahá Naděnko za výklad,ted vím na čem jsem.At se Vám daří,přeji také hodně štěstí.

zizalka
Člen
zizalka

Krásný den milé Popelky,
prosím o radu co se týče mého podnikání…je to těžké a nevím jak dál (prý byla použita černá magie).
Mám svou práci ráda a začala jsem s velkou chutí a láskou, která tedy přetrvává, ale nejistota zítřku mě vyčerpává.
Táhne se to již přes dva roky a nyní jsem ještě zůstala na vše sama, jelikož muž je po operaci.
Předem děkuji a přeji krásný a klidný život… srdce

Nessie
Člen
Nessie

Milá Zizalko, z tvých pocitů je vidět stres, obava, aby se všechno nezbortilo, strach, jak to bude dál, pocit, že jsi obětí. Píšeš, že je někdo proti tobě, jestli černá magie, nevím, ale je tu „nějaká protistrana „ (autoritativní muž a žena, či ženy autoritativní a pragmatická, navenek bez emocí), kterým vyhovuje (možná se i o to i přičiní), když se ti nedaří. Jenže ty tu máš dál nějaký posun, něco se pohne kupředu, snad i s pomocí někoho z rodiny se ti povede vše překonat a dojít k nějakému kompromisu, Ukazuje se tu buď změna ve stávající práci nebo… Číst vice »

zizalka
Člen
zizalka

Milá Nessie, moc ti děkuji. Ano, máš pravdu, jedná se o ženu (dokonce z rodiny). Ale snažím se tomu nepřikládat už žádnou váhu. Vlastně ve všech bodech máš pravdu. Jsi zlatíčko, to kladné, mě zahřálo u srdíčka. Ještě jednou moc děkuji.

yafroditka
Člen
yafroditka

Zdravím milé popelky. Chtěla jsem moc poprosit jestli se mi můžete některá podívat do karet. Scházím se s mužem, s kterým si hodně rozumím, ale pořád nedokážu říci jestli je to ten pravý. Třeba by karty věděly víc. Já Jana 18.7.1985, On Jiří a vím, že je štír 1985
Moc děkuji

Nada
Člen
Nada

Milá Jano. Co k Vám Jiří cítí,jak to k Vám má.. On je s Vámi velice rád v kontaktu je mu dobře ,když jste spolu ,rozumíte si i v sexu,ale jestli to není z jeho strany jen o užití si……Jde mi tu i dítě holčička,nemá jeden z vás dceru díky ní se to drží v ty rovině přátelství..,protože on dál by si i uměl přestavit žít s vámi ,jako rodina a společné plánování ,láska tu taky je.. Ještě jsem koukla na vývoj vztahu… To je tu obava z něčeho nedořešeného z minula,vztahu..není on ženatý nebo se rozvádí?.Jak by to byla… Číst vice »

Helena17
Člen
Helena17

Milé Popelky, můžete se mi některá podívat do karet?
Chtěla bych se zeptat na zdraví, práci a lásku.
Děkuji Helena 17.7.1973 😀

Nada
Člen
Nada

Milá Helenko. Ohledně zdraví můžete mít geneticky dané problémy ženské ,děloha a časem by mohla zlobit bud štítná žláza nebo zadržování vody, cukr nebo močové cesty…To by mohlo být jedno z toho ,ne všechno… Co Vás čeká ohledně práce… Tak to nemáte nic špatného,v každé práci se najde něco,co se musí tolerovat, pokud pracujete v kolektivu,tak vás tam chtějí.Možná by mohla přijít nějaká novinka a týkalo by se to bud změny zákona pokud pracujete ve státní správě nebo rozhodnutí z vyšších míst ,ale důležité je,že to bude pro Vás radostné ,pozitivní… Co Vás čeká ohledně lásky.. Tu tedy máte něco… Číst vice »

Ivik
Člen
Ivik

Ahojky milé čarodějky tak mám pocit že život kolem mě běží u mne se zastaví pouze s nějakou jobovkou,nic krásného a milého se mě neděje,mám takový pocit prázdného a každý den stejného života.Jen když někdo něco potřebuje tak mne vyhrábne já zajásám pomohu a zase jsem v zapomnění a sama.Ptám se tedy stane se v mém životě už konečně něco zásadního co bude pro mne jako růže z popela?Ptám se na nějakého prince na bílém koni z kterého budu na větvi sotva ho uvidím,nebo to bude ten můj kamarád,přítel,který momentálně se ve svém životě mele jak nudle v bandasce,řeší rozchod… Číst vice »

Nada
Člen
Nada

Milá Ivi, koukla jsem nejdříve na vztah s přítelem býkem . Jde mi tu on jako ten ,který se cítí být tím vládcem na jeho rozhodnutí záleží a je to právě on ,kdo musí zabojovat ,rozhodnout se vydat energii a mít tu kuráž se rozhodnout. A bohužel tu je lež ,ohledně domova,nejspíš i legální partnerky,možná říká ,slibuje něco ,čemu sám věří ,ale je to jen jakási iluze,kdy každý chce něco jiného i napjatá atmosféra ,možné hádky a pokud to vše tvrdí v rámci rodiny ,domova,tak to právě nemusí být pravda… Tak jsem vyložila, jestli vám vstoupí do života nějaký muž,který… Číst vice »

Ivik
Člen
Ivik

moc děkuji milá Nado jen já žádného milence nemám a na obzoru také žádný není pláč

Nada
Člen
Nada

Ale může se objevit smile ….

tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com