Detail příspěvku: VÝKLADOVÝ ČAS… nebojte se… Karty bohyně Kálí

VÝKLADOVÝ ČAS… nebojte se… Karty bohyně Kálí

autor: | Bře 24, 2024 | Magie | 12 komentáře(ů)

Návštěvy: 303

Dnešní výkladový čas bude hluboký a temný. Zve nás bohyně Kálí… a ukážu vám, co od ní čekat. Jen si představte vůni kadidla, vonných tyčinek a dlouhou meditace, která vás dovede až k samé podstatě sebe samého. Vůně pomalu mizí a zůstává jen to, co vám prozradila vaše duše. S meditací, s kartami, s bohyní Kálí.

Kálí, divoká matka božské milosti nás prý vezme do posvátného prostoru, kde se budeme cítit v bezpečí sami se sebou. To rozhodně karty umí zařídit, protože až intimní hloubku, kterou poskytují ve svém poselství, rozhodně prožijete jako něco ryze duchovního a výjimečného.

P1920568

Ano, řekla bych, že s těmito kartami se dostáváte do VÝJIMEČNÉHO, NEOPAKOVATELNÉHO ZÁŽITKU.

A to hluboké ponoření se s kartami do našich otázek může pomoci rozplést náš osud.

Neopakovatelnost a jedinečná atmosféra mne zaujala… tak jsem zkusila karty využít dvakrát pro stejnou otázku. Pracovala jsem jak s kartami, tak s knížečkou a intuitivně zvoleným textem.

Položila jsem si otázku, pro kterou se tyto karty i dle autorky zrodily…

Co mi brání NAPLNĚNÍ MÉHO ŽIVOTA?

První kartu jsem cítila lehčeji:

Mantra Šakti: Slovo je vibrace. Hlas. Síla hlasu. To zahrnuje třeba nastavené hranice a chvíli, kdy je někdo začne překračovat? Co my? Ozveme se??? Ale i způsoby, jakými se v praxi popasujeme s negativitou, nechť nás negativita druhých neovlivňuje, je to jejich cesta, kterou respektujme a… možná se jim prostě jen kliďme z cesty…

Druhou kartu jsem cítila intenzivněji:

Dhumávatí: karta bolestivých konců utrpení,máme pochopit míře prožité nebo prožívané bolesti a její přeměnu v laskavost a moudrost. Máme proces přijmout, odtruchlit a začít nově. „Bolest končí, budeš OK, víc než OK… „ zní na kartě. V praxi to může být upozornění, že své zkušenosti máme konečně přetavit v moudrost a jít dál. Už se neotáčet, už nic neřešit. Protože tu jsou nové příležitosti, které by jinak nepřišly.

IMG 1086

Karty bohyně Kálí jsou radikálně transformující, takže od nich můžete čekat skutečně drsná poselství, jako například v našem druhém příkladu:

Ten je ostatně naprosto typický pro duchovní proměnu, pro pocit, že jsme na světě našli své místo… A pokud mi toto brání naplnění mého života, co to je? Síla hlasu, obrana hranic, je slabá? A stále se motám v kruhu prožívané bolesti? Přičemž pořádná obrana hranic a žití moudrosti vzešlé z minulých traumat – je cestou k tomu být více než OK a k příležitostem, které by jinak nepřišly?

To zní velmi dobře.

A velmi věrohodně. Co říkáte?

Tak troufáte si na svou otázku?

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2024, https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000566_karty-bohyne-kali.php)

Renata Petříčková

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
12 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Helena17
Helena17
26.03.2024 17:17

Dobrý den Renatko,
chtěla bych se zeptat karet jestli potkám novou lásku.
Děkuji
Helena

Joe
Joe
26.03.2024 16:31

Krasne a tajemne karty, i když trošku strašidelne smile Rada bych se zeptala, jestli budu mit v blizke době možnost změnit praci. Na současnem miste jsem 5 mesicu a porad si nemužu zvyknout, necitim se tu dobře. Dekuji Jana, 19.7.1973

Světlo
Světlo
26.03.2024 10:20

Dobrý den, karty vypadají zajímavě, připomínají mi Indana Jonese a chrám zkázy laugh Měla bych dotaz na jednoho muže. Jmenuje se Martin a ráda bych věděla, jestli spolu budeme nějak více komunikovat, potkávat se, scházet se. Předem děkuji a přeji krásné jaro.

vy1968
vy1968
25.03.2024 23:04

Dobrý večer, měla bych prosím 2 dotazy, budu ve stávající firmě pracovat až do důchodu a za druhé, proč se ke mě moje rodina tak zachovala? Děkuji.

Ewig
Ewig
25.03.2024 19:48

Dobry večer, mám spis takové přízemní dotazy, jako například zda dcerka udělá přijímací zkoušky na gymnázium a zda se nám podaří úspěšně prodat byt. Ale zároveň by me zajímalo, proč stále narazime na podobné situace, kdy lidem okolo nás pomáháme, ale nám poté nikdo z nich nepomůže (až na výjimky). Měly by karty odpovědi? Předem dekuji

Bosorka
Bosorka
24.03.2024 20:56

Zajímavé karty! Mají pro mě nějakou zprávu na nejbližší období? Takovou “jednu kartu na všechno”?

Sidonka
Sidonka
24.03.2024 20:31

Dobrý večer, zeptala bych se na vztah, čeká mě, a co pro to musím udělat? děkuji

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Alexandra je původně jménem řeckým. Původní podoba je mužská, Alexandros a jeho překlad zní: „ochránce mužů“. Alexandra je tedy v překladu „ochránkyně mužů“. V ČR je 7 068 nositelek tohoto chrabrého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 15
  • 432
  • 23 269
  • 360 635
  • 2 419 189
  • 3 795
  • 28
  • 1 846
0 Shares
Share
Tweet