Detail příspěvku: VÝKLADOVÝ DEN: Andělské rady od Doreen Virtue

VÝKLADOVÝ DEN: Andělské rady od Doreen Virtue

autor: | Lis 28, 2016 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 208

Tak dneska to bude fakt jízda, milé dámy! Tyhle karty jsou sice andělské, ale se svými odpověďmi se vůbec nestydí! A i na vás, odpusťte mi to, přepokládám, budou nekompromisní a jasné! Dnes je tu pro vás připraven výkladový den, takže se těším na vaše dotazy, ale počítejte s tím, že tady si nikdo servítky brát nebude. I mne samotné trvalo, než jsem si na ně zvykla.

Časem jsem se naučila, že jejich „NE“ je jen informací pro další přemýšlení a není to jasné překažení mých plánů. No tak to zkusme….

 

Do diskuze si můžete napsat své dotazy a prostřednictvím těchto karet vám v následujících dnech odpovím. Prostor pro pokládání z časových důvodů omezím tak na jeden až dva dny, podle počtu dotazů.

 

22741Mzk.jpg

 

Překvapilo mne, jak moc jsou Andělské rady, navíc od andělské Doreen Virtue, rázné a přímo. Nestydí se tu za jasné odpovědi „Ano“, „Ano!“ nebo „Ne“, „Ne!“ či různé meziodpovědi, že všechno ještě není dořešené, jasné a že musíme všemu dát čas nebo se rozhodnout úplně sami. To rozhodně nechci každý slyšet, ale na druhou stranu, není právě to ta největší výzva pro každého, kdo se karet ptá, nebo s nimi nějakým způsobem pracuje jako prostředník?

 

22739OGI.jpg

 

Je to asi logické, v životě bývají taková období, kdy je něco buď jasně jasné, nebo ještě nejasné. Jen bych se v tomto případě bála, aby roztřesený vykladač, zejména ten samovykladač, příliš nepodléhat rezolutně laděným NE, nebo naopak, nepodléhal andělskému hřejivému náručí, když je ještě třeba počkat nebo vykonat nějakou práci, než se opravdu v realitě něco stane. Určitě bych s těmito kartičkami byla opatrná a nedala se uchlácholit tím, že jsou andělské a tudíž jemné.

 

Jsou příjemné, budí dojem luxusních karet, snad díky zlatým, žlutým okrajům, které jim dodávají právě ten „nádech“, který oddělí jednotlivé uživatele na ty, kteří  jim na chuť nepřijdou a ti, kteří je budou milovat a často po nich sahat.

 

O autorce:

Doreen Virtue je autorkou mnoha bestsellerů, a to jak psychologicky laděných, tak především laděných do andělských energií. Je považována za duchovní léčitelku, terapeutku a spisovatelku, která ovlivnila životy mnoha milionů lidí. V bezpočtu jejích děls i vyberou ti, kteří upřednostňují logiku a řád, stejně jako ti, kteří potřebují pohladit hlouběji po duši třeba právě prostřednictvím andělů a jiných duchovních bytostí.

 

Vydala Synergie Publishing SE, 2016, www.andele.cz

 

Renata Petříčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Liliana je velice prastaré a jeho původ najdeme v sanskrtu. Překládá se jako hravá“ či „veselá“ a původní podobou bylo Lila. V ČR je v tuto chvíli 323 veselých Lilian.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 52
  • 494
  • 49 216
  • 387 596
  • 2 380 442
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet