build quickly
Cestování

Party stan jako vynikající doplněk ke karavanu

0 Shares

Zdá se, že letošní prázdniny budeme muset dovolenou trávit opět jinak, než jsme zvyklí. Současná situace nahrává soukromým cestám v autě, obytném voze či karavanu. A pro všechny tyto případy se hodí s sebou sbalit i party stan.

Ano, party stan je takový ten nůžkový stan, který snadno postavíte a podle potřeby zase sbalíte. Můžete ho vídat na svatbách a venkovních akcích, kde plní funkci zastřešení. Používá se také jako reklamní stánek na veletrzích či prodejní stánek. A využijete ho i vy!

Stín i ochrana před deštěm se hodí

Ať už spíte ve stanu, v autě nebo v karavanu, nějaký čas budete určitě chtít trávit i venku. Je příjemné se venku nasnídat, naobědvat, navečeřet, zahrát si karty, posedět si s kytarou nebo si najít jinou zábavu. A právě tehdy přijde vhod party stan.

Party stan je vynikající ochranou před deštěm. Na rozdíl od klasického stanu nemá podlahu, takže se nemusíte zouvat a můžete si pod střechu klidně nastěhovat přenosný stůl a židle, nemusíte se obávat poškození podlahy.

Jednoduše ho sbalíte a vezmete s sebou kamkoliv

514f2cd84062afe05465903a5523

Když někde zakotvíte, můžete tam stan nechat postavený i přes noc. Ačkoliv má každý moderní reklamní stánek lehkou konstrukci, je velmi bytelný. Nic vám však nebrání si ho postavit a poté zase sklidit podle potřeby, je to skutečně snadné.

Určitě ale doporučujeme připlatit si za nůžkový stan – tyto stany jsou dražší, nicméně lehčí a mnohem snadněji se skládají. Jejich protikladem jsou ocelové stany, které zaujmou cenou, ovšem to je tak všechno. Pro převážení jsou spíš nevhodné.

Velikost i barvu si samozřejmě zvolíte

Party stany se prodávají v nejrůznějších velikostech, můžete si zvolit, zda chcete boční stěny, nebo ne (zajistí soukromí, ale překazí vám hezký výhled). Volitelná je i barva, případně potisk. Na stanu můžete propagovat třeba svou firmu.

 

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x