Magie

Výkladový den: Andělé Atlantidy

Autor námětu těchto karet, Stewart Pearce, přišel k Andělům Atlantidy podle svých slov už v roce 1987, kdy se na Harmonické konvergenci v srpnu téhož roku setkal s dvanácti anděly Atlantidy. Byl to pro něj tak obrovský a naplňující zážitek, že jeho vědomí doslova pozvedl na jinou úroveň. Postupně potom zpracoval 44 různých poselství, která pochází právě od těchto andělů.

 

Karty poté ilustroval Richard Crookes, který už třicet let pracuje jako nezávislý umělec, ilustruje knihy, pořádá výstavy, prodává umělecká díla a zasedá v soutěžních komisích.

 

Začínal s akvarely a to ho naučilo, jak pracovat se světlem a atmosférou. Tuto dovednost využívá v oblasti digitálního umění, které mu dovoluje oživit tradiční kaligrafické techniky pro nová média.

 

Karty jsou tedy nepříliš typické, jakobyste se dívali na fotografii, koláž vesmíru a symbolických výjevů. Působí jemně, zářivě, jiskřivě. Nacházet si  k nim cestu ale může trvat delší dobu.

 

15044OTA.jpg

 

Texty v příručce jsou spíše meditační a vyzývají k vlastnímu hledání významu karet:

 

Samael: Božský průvodce, karta Poklid

 

Samael vám daruje jeden z největších andělských pokladů – klid mysli. Dosáhnete-li klidu, snadno pocítíte nevyčerpatelnou hojnost proudící  ze Zdroje, který se o vás vždy dobře postará. V poklidu se o své trápení podělte s Bohem, protože nebeské síly nám vždycky přinesou řešení v podobě zázraku. Namísto slepého opakování vzorců našeho ega, které nám přináší jen potíže, naučte se důvěřovat jasnovidné síle poklidu.  Klid je přirozený stav naší mysli, ve kterém se oddáváme milosti boží. Zazpívejte tedy Ra Ma Da Sa Sa Say So Hung a přivolejte nádherný klid, který prostoupí každý element vaší bytosti. Láska k poklidu potrvá navěky, stejně jako přetrvává jasná energie Tádž Mahalu.

 

15045OTk.jpg

 

Nad výkladem musí člověk chvilku posečkat, aby pocítil celkovou spojenou energii. Nepřišla jsem na chuť výkladům, které jsou jen na jednu kartu, jakoby to v tomto případě bylo příliš málo. Ideální je výklad na tři karty, kde se už spojuje energie tří karet a příběh dostává nějakou pointu.

 

Pro mě to nejsou karty pro dennodenní výklady, ale pro chvíle, kdy chci přijít na kloub nějakému hlubšímu problému.

 

A tak i vám nabízím možnost vyřešit nebo naznačit nějakou skrytou pravdu ve vašich životech. Pokud máte problém, nad kterým si marně lámete hlavu – takové to „ale proč???“, zkuste se zeptat těchto karet.

 

Poprosím jen – nedávejte obecné dotazy typu – budeme spolu s partnerem, najdu práci atd… ale spíše otázky PROČ, JAKÝ je důvod apod…

 

Těším se a pokusím se odpovědět na co nejvíce dotazů.

Mějte krásný srpen, kočky…, milé Popelky!

 

Renata


Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

Hodnocení k článku

Komentáře - Napsat soukromou zprávu ZDE

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com