12373
Cestování

Dovolená v historických městech ČR: Jak sehnat ubytování v Telči?

0 Shares

Dovolená nemusí nutně znamenat jenom výlet za hranice České republiky někam do tepla k moři. I v naší zemi se nachází spousta krásných míst, která nám mají rozhodně co nabídnout.

Dech beroucí historická architektura

Patříte mezi milovníky historie a rádi se jen tak procházíte mezi starými stavbami? Tím pádem byste měli rozhodně navštívit město Telč, jelikož je takových skvostů plné. Gotické a renesanční měšťanské domy zapsané na seznamu UNESCO jsou něčím, co se vám vryje hodně hluboko do paměti. Zkuste letos místo exotiky na několik dní ubytování v Telči a uvidíte, že nebudete litovat.

40301
Skvostné historické jádro nabízí také město Tábor.

20151116100411 r4STYp

Na každém kroku zde budete narážet na slavnou minulost spojenou s Husity a naleznete zde také pomník Jana Žižky z Trocnova.

Ubytování v Táboře není nic přehnaně finančně náročného a daná oblast vám má co nabídnout prakticky v jakémkoliv ročním období. Zdobené štíty domů mají své kouzlo jak v létě, tak když venku mrzne a padá sníh.

Dřevěné městečko v západních Beskydech

Když se posuneme z Tábora směrem na východ republiky, narazíme na malebné městečko Rožnov pod Radhoštěm, které se nachází v západní části Beskyd.

ru

Tamní lokalita je proslulá hlavně svým dřevěným skanzenem, jež rozhodně stojí za zhlédnutí.
Jestliže do Rožnova pojedete v zimních měsících, máte možnost vidět slavnou výstavu ledových soch, co se zde koná každým rokem.

Kde se sehnat levné ubytování v Rožnově pod Radhoštěm a mnoho dalších užitečných informací ohledně ubytování v České republice a na Slovensku poskytuje například společnost Hotel.cz.

12373
Na jejich webových stránkách stačí pouze zadat do vyhledávače lokalitu, co plánujete navštívit, a během chvíle získáte kompletní přehled ohledně hotelů a penzionů v dané oblasti.

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x