Detail příspěvku: UFO téměř nad Prahou? Fotky jedné čtenářky!

UFO téměř nad Prahou? Fotky jedné čtenářky!

autor: | Říj 5, 2011 | Magie | 0 komentářů

Views: 104

Přiznám se, že kdybych tohle vyfotila já, asi bych se podobně jako autorka fotografií, velmi, fakt velmi bála chodit v noci na záchod. Co kdyby si pro mě už přišli? Laughing A čekali za umakartovou zdí, až se v temné noci připlížím k trůnu….

Strávila jsem nad fotkami mnoho záhadných chvil a ač bych si teda nepřála na vlastní oko vidět cokoliv jako UFO, musím přiznat, že na tom něco bude…Nebo je to neviditelný letoun, kdoví… Podívejte se také a schválně, co uvidíte!

Minulý týden jedna z čtenářek Popelek (kterou znáte i z Ženy-in pod nickem Šupitopresto) vyfotila na obloze toto. A protože se tak nějak známe už mnoho dlouhých let, nemám důvod jí podezírat z toho, že po nocích šúrovala někde ve Photofiltru pod chemtrailové pásy kosmický talíř. To mám pocit, rozhodně nemá při své inteligenci zapotřebí. Jani, zdravím tvou inteligenci a rozum! Smile

 

Chemtrails je název fenoménu, pod nímž konspirační teoretici vidí letadly rozprašované chemikálie – samozřejmě v naprostém utajení – a vydávané za běžné kondenzační stopy po palivu letadla. Ovšem že to nejsou jen obyčejné kondenzační stopy, se snaží dokázat například zvýšeným výskytem dýchacích problémů, bolestí hlavy, alergických reakcí a rozbory půdy, vody, ve kterých je dokazováno nejčastěji barium a hliník či jiné těžké kovy – těžké alergeny a jedy. V podstatě, kdyby to byla pravda, bylo by takto možno pomalu a nenápadně přiotrávit většinu živého na Zemi. Jestli jde o manipulaci s počasím (naordinovat si sucho – hle, babí léto trvá nějak dlouho, ne? nebo mokro – nejlíp povodně, protože při nich se kývá ekonomika) nebo jen chemikálie, které mají vybudit v lidském organismu pestrou škálu nemocí – od alergií po rakovinu, aby se uživil farmeceutický teroristický moloch, kdoví? Nejodvážnější teorie dokonce říkají cosi o tom, že chemikálie rozprašované do ovzduší nejsou sami o sobě tolik jedovaté, jejich zkázonosná reakce přije až ve chvíli, kdy se v našich tělech setká s chemickým odpadem z chemicky nadopovaných potravin. Jako když dáte dvě neškodné věci do zkumavky – třesk! Kdo by to řekl???  Diví se všichni.

 

Fotka vypadala nevinně a měla původně dokazovat podivnost toho,co se děje na obloze. Tedy těch podivných čar:

 

1552MTd.jpg

Téměř nad Prahou se proletovalo UFO?

Skryto očím tak, že je odhalil až monitor počítače…  A protože mnoho lidí, nejenom já, mají občas poněkud špinavé monitory, vážně netuším, kde se tam furt ty ďubky berou, mouchy tady nejsou, aby to na ně člověk svedl…  Tak i Jana přišla na to, že to, co si myslí, že je nějaký smítko, mušinec, mikrocákanec od čaje, párku se sýrem, nebo snad od povidlové omáčky, není smítko – ale podivuhodný objekt.

1553NzV.jpg

 

Objekt se nacházel v pravé střední části obrázku…. A obrázky byly dva. Jana to objevila na dvou fotograficíh, tuhle přikládám lehce zvětšenou jen pro ilustraci, jak malý ten objekt vlastně je. Já například vůbec nemám to prostorové vidění, takže ty legrační 3D obrázky, na které musíte rozostřit, jsou pro mě pořád jen surealistickou tapetou. Nepomohlo mi ani sejmutí pěti dioptrií, což je myslím na slušný rozostření dostatečná nálož. Tady jsem si mohla dioptrie klidně ponechat a přesto mi málem vypadly oči…

1554Zjg.jpg

 

Ovšem tady mě  zvětšený obrázek docela uzemnil. Když se na něj totiž podíváte trošku z dálky, lze
v tom tvaru rozeznat cosi… Cosi oválného, co při troše fantazie může vypadat jako podivný kosmický talíř. Má to nahoře něco, od čeho se odráží sluníčko. Stejný odraz je i dole.

 

Je to letadlo, nebo blázen na padáku? Co by ale dělal, až za vzdušnou čarou letadel? To by tak trochu čistě teoreticky musel už lehce omrzat, ne?

1555MDA.jpg

 

a druhá zvětšenina…

 

1556MTk.jpg

 

Jako správný konspirační teoretik mohu vyslovit představu, že ufoni měli velkou vizitu a tak bylo třeba zakrýt lidem trošku výhled a tudíž se začalo silně práškovat… jenže to poněkud podcenili ty, kteří naopak tyhle čáry na obloze fotí ve snaze si dokázat, jak to prostě není normální. Z konspirace chamtrails je rázem konspirace UFO. Pták to nebude, na to je moc vysoko.

 

P.S.: Projela jsem mé fotky z téhož dne, taky mě napadlo vyfotit si čáry…to byl tuším ten svátek sv. Václava, a zjistila jsem, že  nedosahuji takové foťákové kvality, abych něco takového zachytila

 

Nebo prostě nad spojnicí Hradce Králové a Pardubic neměly toho dne žádnou akci.

 

Takže Jani, díky…a zdravím nad Černé lesy Wink

 

Renata


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve ŠTÍRU. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Rodokmen jména Milan najdeme v jižní Evropě, kde vzniklo z přídavného jména „milý” nebo „milovaný”. Význam jména je tak jednoznačný a vůbec v tom není žádná lingvistická věda. Milan je prostě milý. A taky frekventovaný. U nás je takových miláčků požehnaných 118220.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Autistický den hrdosti.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 294
  • 383
  • 18 124
  • 347 860
  • 2 476 068
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet