Magie

Sladký výkladový den s Kartami vědomé duše

0 Shares

Jsou mimořádně krásné. Oslavují přírodu a božské ženství (já bych ale řekla, že to je lidství ve všech jeho podobách), ale ženám se opravdu věnují víc. Najdete tu symboliky dětí, dívek, matek, bohyň i stařen a k výkladovému dnu jsem je vybrala ze dvou důvodů.
Za prvé se na ně nádherně dívá, takže mezi těmito obrázky najdete i kartičku, která vyjde zrovna vám…

Za druhé mají své jasné a přesné poselství rovnou na kartě, takže se mi to bude dobře vypisovat a tady pomalu netřeba otvírat příručku, protože lépe shrnutou kartu do jedné věty jsem dlouho neviděla.

 

Za to tedy klobouk dolů, Kim Dreyer to umí. Je znát, že do kartiček je vloženo nejen symbolické obecné vědění, ale i část svých zkušeností, prožitků a vlastních cest k nalezení rovnováhy a smyslu života. To jsem si ostatně potvrdila ve chvíli, kdy jsem přečetla i úvod knížečky. Ano, vznikly při hledání samotné autorčiny duchovní podstaty. Vzletně řečeno, ale… která z nás by někdy netoužila se cítit jako žena, jako ta pravá krásná žena právě v tom věku, v jakém je…

 

To je umění, které je zapomínáno, potlačováno, haněno – ale přitom je hnacím motorem života jako takového.

A v rukou tak překrásně působí, až hřejivě…

 

25654YTI.jpg

 

Možná jsou to tedy jedny z těch, které mi mimořádně sedí, a proto jsem se do nich toooolik zamilovala.  No tak se pojďte zamilovat se mnou. Však už to znáte.

 

Otázky můžete klást jakékoliv, zapamatujte si ale pocit ze své otázky. Jako odpověď Vám vytáhnu kartičku a ta se nějak propojí s vaší otázkou. Budu-li k tomu mít ještě nějaký svůj pocit vůči Vaší otázce, napíšu to taky.

 

25653NzY.jpg

 

Tak se těším…

 

P.S. No vidíte, tak jsem si taky vytáhla…

 

Ocitla jsem se na trošku jiné životní cestě než jsem plánovala, a ejhle… co s tím tedy, jak se podpořit, nebo kudy jít? Zněla má otázka…

 

Bytost živlu ohně

Zapaluji oheň uvnitř sebe, který mě spojuje s božskou podstatou.

 

25652MTV.jpg

 

Vášeň je síla, která dokáže přinést změny… měla bych se tedy víc přilnout k tomu, k čemu hoří moje srdce. No a také tu hraje roli opouštění starých vzorců a tvoření nových.

 

Super, tak to jsem přesně potřebovala! Tak doufám, že takhle hezky to sedne i vám, milé Popelky…

 

Renata Petříčková


Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x