Detail příspěvku: NEJSLADŠÍ VÝKLADOVÝ DEN NA SVĚTĚ: Virtue, Valentine: Tarot Andělů strážných

NEJSLADŠÍ VÝKLADOVÝ DEN NA SVĚTĚ: Virtue, Valentine: Tarot Andělů strážných

autor: | Čvc 20, 2017 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 24

Tak je to znovu tady a tentokrát s kartičkami, které potěší každou citlivou duši, která má doma aspoň jeden hrníček s levandulemi. No prostě, karty jsou to sice andělské, ale já jsem si je hned pojmenovala na “vintage tarot”…  A dnes tu bude jen a jen pro vás…

Na tahle buclatá andělíčková témata já zrovna dvakrát nejsem, a tak by se dalo říci, že jsem je dost dlouho přehlížela a doopravdy jsem si jich na těch maličkých kartičkách všimla až několikátého dne, kdy jsem s nimi vykládala. A u toho jsem největší díl pozornosti věnovala textu.

 

Obrázky šly trošku mimo můj zájem, protože jsem je brzy hodila do šuplíčku – zajímavý doprovod ve stylu starých obrazů  našich babiček a prababiček. Jjo, přesně takové obrázky přece mívaly v kuchyních, na vyšívaných utěrkách a ve starých kuchařských knihách.

 

A víc, mnohem víc, jsem byla zvědavá na texty.

 

24447ZTU.jpg

 

Protože autorská dvojice Radleigh Valentine a Doreen Virtue jsou proslulí tím, že umí tarot tak zjemnit, že se stává doslova “jen” inspiračními kartami. Nevadilo mi to – v tomto případě je to jako když cukrovou vatu položíte do našlehané šlehačky. Víc tohle zjemňovat asi nejde. A právě proto jsou tyto karty pro mne výzvou – i negativní významy, ty, které jsou zdvihnutým prstem totiž autoři vidí jako výzvy. Okamžitě tazateli odvrací pozornost na řešení, na naděje a šance, které i taková ne moc dobrá situace v životě nese.

 

A tak to jsou pro mne karty, které si ráda vytáhnu k těm klasickým, ve chvíli, kdy potřebuji kromě osvětlení situace jako takové – také nějaké pohlazení na duši a navedení na optimistickou notičku.

 

A to se hodí skoro vždycky.

 

24446NTg.jpg

 

Tak se pojďte ptát, jsou tu právě pro vás!

 

Několik z vás poté vyberu a vyložím vám karty formou takovéhoto obrázku a samostatného článku – nebo pokud máte zájem vidět své karty, napište to do dotazu. 

 

O autorech:

Po vydání Andělských tarotových karet, které sklidily obrovský úspěch, zjistila Doreen Virtue, že se i nadále mnoho lidí tarotu bojí. Proto společně s Radleighem Valentinem vytvořila tento tarotový  komplet pro vysoce citlivé vykladače, kteří touží po přesných a detailních odpovědích tarotu v doprovodu jemných obrazů a vět. A tak se opět spojili síly a posadili další karta do řady svých děl. Tentokrát v jemném a sladkém vintage stylu.

 

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2017, www.synergiepublishing.com

 

Renata Petříčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Anežka k nám připutovalo z Řecka. Tam mu dalo život slovo „hagnos či hagné“ a z něho pak jméno Agnes, které se tím pádem překládá jako „čistá“ či „nevinná“. Krásné historické jméno, Anežka nosí u nás 20179 žen.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Mezinárodní den zásnub.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 1 771
  • 2 256
  • 52 318
  • 380 504
  • 2 386 716
  • 3 790
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet