Magie

NEJSLADŠÍ VÝKLADOVÝ DEN NA SVĚTĚ: Virtue, Valentine: Tarot Andělů strážných

0 Shares

Tak je to znovu tady a tentokrát s kartičkami, které potěší každou citlivou duši, která má doma aspoň jeden hrníček s levandulemi. No prostě, karty jsou to sice andělské, ale já jsem si je hned pojmenovala na “vintage tarot”…  A dnes tu bude jen a jen pro vás…

Na tahle buclatá andělíčková témata já zrovna dvakrát nejsem, a tak by se dalo říci, že jsem je dost dlouho přehlížela a doopravdy jsem si jich na těch maličkých kartičkách všimla až několikátého dne, kdy jsem s nimi vykládala. A u toho jsem největší díl pozornosti věnovala textu.

 

Obrázky šly trošku mimo můj zájem, protože jsem je brzy hodila do šuplíčku – zajímavý doprovod ve stylu starých obrazů  našich babiček a prababiček. Jjo, přesně takové obrázky přece mívaly v kuchyních, na vyšívaných utěrkách a ve starých kuchařských knihách.

 

A víc, mnohem víc, jsem byla zvědavá na texty.

 

24447ZTU.jpg

 

Protože autorská dvojice Radleigh Valentine a Doreen Virtue jsou proslulí tím, že umí tarot tak zjemnit, že se stává doslova “jen” inspiračními kartami. Nevadilo mi to – v tomto případě je to jako když cukrovou vatu položíte do našlehané šlehačky. Víc tohle zjemňovat asi nejde. A právě proto jsou tyto karty pro mne výzvou – i negativní významy, ty, které jsou zdvihnutým prstem totiž autoři vidí jako výzvy. Okamžitě tazateli odvrací pozornost na řešení, na naděje a šance, které i taková ne moc dobrá situace v životě nese.

 

A tak to jsou pro mne karty, které si ráda vytáhnu k těm klasickým, ve chvíli, kdy potřebuji kromě osvětlení situace jako takové – také nějaké pohlazení na duši a navedení na optimistickou notičku.

 

A to se hodí skoro vždycky.

 

24446NTg.jpg

 

Tak se pojďte ptát, jsou tu právě pro vás!

 

Několik z vás poté vyberu a vyložím vám karty formou takovéhoto obrázku a samostatného článku – nebo pokud máte zájem vidět své karty, napište to do dotazu. 

 

O autorech:

Po vydání Andělských tarotových karet, které sklidily obrovský úspěch, zjistila Doreen Virtue, že se i nadále mnoho lidí tarotu bojí. Proto společně s Radleighem Valentinem vytvořila tento tarotový  komplet pro vysoce citlivé vykladače, kteří touží po přesných a detailních odpovědích tarotu v doprovodu jemných obrazů a vět. A tak se opět spojili síly a posadili další karta do řady svých děl. Tentokrát v jemném a sladkém vintage stylu.

 

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2017, www.synergiepublishing.com

 

Renata Petříčková


Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com