eaonanot
Magie

Velká předpověď pro rok 2020 – Rok rodin a konce velkého cyklu

356 Shares

Po roce se, milé čtenářky a čtenáři vidíme o velké předpovědi. A ta se tentokrát může pochlubit hned několika zvláštnostmi, díky kterým si myslím, že bude hodně zvláštní a zajímavý celý rok 2020. Jestlipak si pamatujete, co jste dělali, jak se vám vedlo, jak vypadala společnost před rokem 1982? Ne? Tak si vzpomeňte, protože se to může hodit. A nebo taky ne. Nebo budeme svědky něčeho, co tu ještě vůbec nikdy nebylo…Na každý pád, vedle toho, že vstupujeme z roku slunce do roku Aeonu, což je samo o sobě docela složité na vysvětlení, zakončí se v lednu 2020 velký cyklus Saturna a Pluta, který ovlivňoval naše životy a životy společnosti, světa po celé roky od roku 1982. 

Jde o dvě velice zásadní planety a celý cyklus ukončí velká konjunkce spolu s dalšími nebývale zásadními aspekty právě v lednu. 

Konjunkcí to začalo a konjunkcí to skočí.

A pak? 

Čert ví, ale rozhodně to nebude stejné. Čím nás ve svém cyklu Saturn a Pluto oblažili? Co se změnilo? Hodně! 

Jdeme také do roku dvojek a dvojka je párové číslo. 

Slunce, které nás mělo na starosti 2019 je solitér. Chce být vidět, najíst si své místo, osamostatnit se, růst, zářit a nechat vyniknout sebe. 

Stalo se.

Ať v dobrém, nebo ne … osamostatnila se spousta lidí. Hodně lidí púřišlo na to, jak jsou silní i sami. Kolik jen vztahů se rozpadlo, aby lidé zjistili, kolik toho dokáží, i když se o nikoho neopírají. Že to nepotřebují, že to dají a jak!

Osvobozující, že?

Dvojka ale nechce být sama. 

Aeon je energií rodin, historie, paměti, dějin…

A k tomu astrologický konec vlády Zákona a Moci …

To bude jízda! 

 

Tak to vidíte. Těšíte se? 

Já jsem optimista, jak jsem zmínila, takže ano. 

Jsem totiž taky strašně zvědavá a něco mi říká, že to bude nové poznání… 

aeon

Přeji vám krásný a šťastný vstup do nového roku, a pak 365 Štědrých dnů. dát-růži 

Ale to si ještě letos povíme!

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

9
Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

6 počet Komentářových podprocesů
3 Odpovědí na vlákno
0 Následovníci
 
Nejvíce reagovali na komentář
Nejhorší komentář
5 Komentáře autorů
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“MarcisIviksifaka13Kočka Recent comment authors
  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Marcis
Člen
Marcis

Ahoj Míšo, taky mě před pár dny napadlo, jestli sis zkoušela sama výklad, jak to bude u nás v České republice pokračovat dál. Asi to bude hubený rok a každá zásoba dobrá. Přimlouvám se za výklad.

Ivik
Člen
Ivik

Moc zdravím Míšo znovu a znovu poslouchám tvou předpověď.V této době již propadám panice a pocitům strachu z toho co bude a jak se bude situace nadále vyvíjet .Vím máme všichni v této době hlavu v jak se říká pejru a spoustu starostí.Přesto se osměluji a prosím za sebe ale asi i za jiné Popelky,nenahlédla by jsi do karet a nedala nám potom vědět jak to vidí ony kartičky.Jasně mám na mysli coronavirus.Vím bude spousty brblalů že je to šarlatánství .Já jen mohu za sebe říci že dost věcí co jsi mě s kartami předpověděla tak se vyplnilo.Pokud to tedy… Číst vice »

sifaka13
Člen
sifaka13

I tady poěkuju za celoroční. Vypadá celkem pozitivně. kreslo

Kočka
Člen
Kočka

Míšo, děkuju za horoskop a nástin toho, jak to vidíš. Zdá se, že hodně proměnlivý bude díky Saturnu leden a pak se prostě uvidí. To, že Aeon nabíhá až ke konci května, to je tak obvykle, že? Letos si říkala, že Slunce také přijde až později, kolem května do té doby bude dobíhat Luna. Klimaticky nejásám, ale uvidíme. Na objevy, nová léčení, uzdravení a další změny se těším.

Ivik
Člen
Ivik

Já zapomněla nemáš nějakou radu na zlé závistivé a nepřející sousedy?Nějakou ochranu proti nim? pláč

Ivik
Člen
Ivik

Milá Míšo děkuji za předpověď pro rok 2020 doufám že bude líp,jsem už nějak udachmaná vším tím životem a už by jsem se chtěla sakra konečně družit snad mě bude následující rok nakloněn.Tobě přeji do nového roku hodně štěstí,zdraví a ať tě příštím rokem provází jen dobří lidé.Děkuji za radu jak udělat kaštanovou tinkturu a mast,strašně mě v minulých dnech a měsíci pomohla bye

tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com