Detail příspěvku: Will Bowen: Dopisy od Boha

Návštěvy: 171

Kdo jiný může vědět, co potřebujete vědět, číst, čím se podpořit, než vy sami. Bůh, láska, světlo, univerzum, andělé… vlastně je úplně jedno, kdo to je. Ovšem to spojení s laskavostí, kterou si můžeme sami dát, je úžasné a mělo by se stát součástí našeho dne. Přečíst si něčí moudrost.

Svoji…. Will Bowen napsal to, co mu říkalo jeho nitro s tím, že to jsou větičky a témata, která by mohla zaujmout i Vás. Možná to jsou také ty nej nej rady, podpory a inspirace pro jeho věřící, které ve svém domově vede. A kteří po něm tolik chtěli radu, jak udržet to, co si z kostela s radostí odnesou, tak rychle (v)šedne v hrůzách každodennosti.

A tak ho napadlo: Co kdyby Vám Bůh (láska, světlo, vyšší já, univerzum) každý den poslalo vzkaz? Pár slov, pár vět, které nás každé ráno, nebo večer, naladí na vlastní moudrost. Někdy jsou ta slova jako na zavolanou, přesně na míru, jindy si připomeneme to, co stále zapomínáme a ono to také přijde vhod. Nad touto knihou se nejen naladíme na nový den, na svou vnitřní moudrost, ale také si uvědomíme, jak mocné jsou naše myšlenky a myšlenkové návyky – jak moc nám škodí, jak moc nás ovlivňují – a i takováto drobnost, každodenní zalistování Dopisy od Boha nám může pomoci vymýtit postupně, den za dnem, škodlivé návyky ze života.

Je to obtížné – ale efekt je velký: Zkvalitnění života je obrovské. Ale chce to podporu. Nejen tuhle, upřímně, jenom tato kniha by mi nepomohla, ale potřebuji ještě další metody. Ale je rozhodně jednou z příjemných metod. Někdy doplňkových, někdy hlavních…

Pojďme si zalistovat:

„Kamkoliv se podíváš, vidíš to, co je v Tobě.

Budeš-li v srdci a v mysli mít lásku a soucit, uvidíš kolem sebe dobré lidi, kteří si zaslouží Tvé přijetí. Budeš-li věřit, že jsi hoden lásky, najdeš spoustu lidí, kteří Tě budou milovat.

Budeš-li věřit, že všechno zvládneš, překážky se před Tebou rozletí jako suché listí v podzimním větru.

Uvěříš-li, že jsi přítomen v každé situaci – v nečekaném štěstí i v bolestném neštěstí – , taková bude Tvá zkušenost.

Jsi příčinným středobodem svých životních zkušeností. Pečlivě utvářej svou přítomnost a svět se přeskupí, aby odrážel Tvou proměnu.“

boh

Nebo:

„Co mám udělat ze všeho nejdřív? Str. 2.

Co nemám dělat? Str. 4.

Co mám dělat, když to nebude fungovat? Str. 36.

Tak vypadá obsah typického návodu pro uživatele.

Život jsi s žádným takovým návodem nedostal.

Nežiješ proto, aby ses řídil nějakým manuálem. Žiješ proto, abys napsal svůj vlastní životopis – historii svých úspěchů a propadů, zápasů a oslav, inspirací i lekcí.

Nejsi tu proto, abys poslouchal cizí pokyny. Jsi tu proto, abys objevoval, experimentoval a užíval si to.

Jsi tu proto, aby sis vyšlapal svou vlastní stezku.

Jsi tady, abys napsal vlastní epos.“

Víme kudy… jen občas si dát čaj…

Kniha nám dá návody, kam se zaměřit, kde experimentovat, kde hledat svá řešení. Není doslovným návodem, ale ukazatelem, kde by mohla vést naše stezka. Nebo ne… však uvidíte. Tím, že si vezmete k srdci ta obecná moudra, prožijete je, spojíte se i s vlastní intuicí a to lehounké počteníčko bude jako horký uklidňující čaj na konci dne…

IMG 20201019 082603

O autorovi: Will Bowen obohatil svět o program Svět bez stížností, Vztahy bez stížností a Šťastný život, který si získal miliony nadšených čtenářů. O jeho knihách se mluví v televizních pořadech, rádiích, fialové náramky, které nás udrží v nestěžovacím módu využívají i tisíce škol, firem a jiných organizací a upevňují tak pozitivní postoje v životě. A teď je tu kalendář, pár dopisů připomínající všeobecnou moudrost života. O svém tématu autor také aktivně přednáší na nejrůznějších akcích a sbírá tak další zkušenosti, které se přetavily například v tuto knihu.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2020, www.synergiepublishing.com

Renata Petříčková

[sexy_author_bio]

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se v BLÍŽENCÍCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Aleš je jméno původem řecké a jeho základní podobou je Alexej. Kořenem je pak slovo alexein, což znamená „bránit“. Aleš (Alexej) lze přeložit jako „štít, záštita, pomoc“

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 78
  • 370
  • 23 092
  • 363 301
  • 2 415 953
  • 3 794
  • 28
  • 1 846
0 Shares
Share
Tweet