Views: 13
Po článku, který jsem vám naservírovala do vydání, si pokládám přímo za povinnost předložit vám u ranní kávy něco echt veselého. A to taky udělám. Taky jste si uvědomili, že nám nějak vymizely fóry? Dřív jsme si říkali vtipy, kdykoli jsme se potkali a teď nám nějak zamrzly…
Moc se bavíme o vážných věcech, moc u kafe řešíme byznys, místo, abychom si dělali poznámky, když nám někdo řekne nějaký vtip, (kdyby nám ho teda někdo říkal) abychom ho mohli zatepla vyklopit doma, kámoškám, v práci tak dále…
Můj brácha má například (měl, protože poslední dobou mi ani on nic echtovního nepřinesl) přímo dar, na vyprávění anekdot.
Člověk se smál, ještě ani nedomluvil, protože to byl herecký koncert.
Mě to docela mrzí, protože už jsem fakt dlouho neslyšela: „Hele, znáš to, jak se baví Čech, Američan a Rusák…?“
Nebo: „Přijde chlap k doktorovi….“
Nebo: „Baví se dvě blondýny…“
Je to škoda ne?
A tak jsem se rozhodla, že budu dneska u ranní kávy oprašovat Best off.
A popravdě, musela jsem hodně přemýšlet a šátrat…
Doufám, že se přidáte a obnovíme českou tradici.
Takže:
Přijde paní k doktorovi a povídá:

„Pane doktore, mám problém…. Víte… můj manžel je hodně … jaksi při těle a já jsem taky, jak vidíte hodně při těle … no a on jaksi není zase až tak vyvinutý, víte … no takže my vlastně na sebe při sexu nedosáhneme…. Takže …. Helejďte, prostě…nemohl byste mi to přirození přišít někam jinam?“
Doktor na ni zírá, dlouze, a pak si mlčky s udiveným výrazem poklepe na čelo.
Paní: „Jéé, tam ne, tam by mi rozmlátil brejle“.
Nebo:
Přijde chlap do zeleniny:
„Prosím vás, co je tohle?“
„To jsou banány“.
„No tak bych si vzal kilo“.
„Jistě“.
„A prosím vás, mohl byste mi …. víte já jsem hodně čistotný…. zabalit každý zvlášť?“
„Ale no dobře“.
Prodavač trochu otráveně zabalí každý banán sólo.
„A prosím vás, tohleto je co?“
„To jsou třešně“
„Aha… nooo….. ty jsou krásné, tak já bych si vzal kilo a půl“
„Jistě“…
„A prosím vás… víte, já jsem přes tu hygienu… můžete mi zabalit každou zvlášť, že ano?“
Prodavač naštvaně balí třešně. Po hodině je hotov.
„Jé, no vy jste ale velice laskav, opravdu mockrát děkuji ….. a jéje…. prosím vás, támhleto, to je co?“
„TO JE MÁK, NA TO SE VYSER!!!“
![]()
Dneska tedy sbírám vtipy…a přeji vám všem krásný den!
Míša K.
[sexy_author_bio]
Článek pro vás napsala:

-
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.


















