Společnost

Muži, pište nám a o nás klidně víc!

0 Shares

Když jsem včera v nepřístupnou ranní hodinu popíjela kvalitní půllitr zrzavého moku v ještě kvalitnější „restauraci“, známá vytáhla z tašky můj velmi oblíbený PÁNSKÝ časopis. S údivem a oboustrannou radostí z nalezeného soukmenovce, jsme rozvinuly debatu…

7763YTl.jpg

 

Jsou pánské časopisy pro pány?

Jen málo z mých kamarádek nečte pánské časopisy…

 

Přeskočte Dolly Buster a nechte se poučit

Zrovna nedávno jsem brouzdala po jednom z ryze pánských časopisů, kde jsem narazila na článek: „7 věcí, které musí mít dokonalá žena“

 

Pokud opomenu bod, který hovořil o jedné z jednotek obsahu a o spermatu v dutině ústní, jednalo se o v celku praktické věci, které mužům na ženách chybí.

 

Z mého pohledu se autor pokusil oslovit velké množství nikoli mužů, jak by se dalo očekávat, ale žen, které se tímto pokusil popostrčit a podsunout jim sen, který chce doma každý muž mít…

 

7761MTl.jpg

 

Snad muže nenadhodnocuji a nepřičítám jim zásluhy, o které se nezasadili, ale dělají to dobře!

Mnohé články psané muži o ženách (a nejen o nich), jsou také poučnými příběhy pro nás.

Ač jsou často sice velmi kruté, obzvláště, jedná-li se o naše postavy a čísla na váze, jsou mnohdy takovou tichou poštou.

 

Když se nad tím jen malinko zamyslíme a povzneseme se nad způsob podání mnohdy důležitých informací, můžeme jen získat.

 

7762NTQ.jpgNepřetvařují se…

 

Nechci vypadat necitelně, ale z mého pohledu je to poslední, co žena po celém dni v práci, a potom co uvařila, vyprala, uklidila a přivrtala poličku Tongue out chce, je sedět u časopisu, který mluví o domácích pracích, praská pod tíhou dalších receptů a radí, jak nepropadnout stresu z domácího života.

 

Největší relax a skutečný odpočinek nacházím často v časopisech, které se tváří, že nejsou pro mě…

 

Absolutní svoboda slova a mnohdy satirické texty jsou přesně to, u čeho si odpočinu. Nikdo mě nenutí předstírat, že mě okolo všechno baví, protože se naopak dočtu, že sám redaktor je z toho a z toho už pěkně nasra.. ,a proto se rozhodl to napsat.

 

Můžu si postěžovat současně s ním a mít pocit, že jsem vlastně vedla debatu s někým, kdo sdílí mé emoce…

 

Tak či onak jsou pro mě „p*del  a kozy“ přes půl stránky příjemnější, než melodramatický příběh odložené pokladní, která se dvanáctkrát pokusila o sebevraždu udušením se igelitovou taškou, a nyní trpí psychózou z psích konzerv.

 

Nejsem konzumentem jakýchkoliv tiskovin, kde se na pěti stránkách z deseti objeví Bartošová s palcovým titulkem zakončeným rudým vykřičníkem přes další tři odstavce.

 

Nezajímá mě, kdo se kdy, a kde vylil, a kolik lidí u toho bylo, ba ani jestli to bylo ve studiu, a už vůbec né, pokud se zase jedná o Ivetu.

 

Časopisy, které každý týden úspěšně pohřbí jednu celebritu, a pak se další týden baví tím, k jakému to došlo omylu, mě dohánějí k slzám.

 

Povznesme se a klidně si přidejme do našich duševních tabulek i jednoho obrovského muže…

 

Hele:

 

Zpěvák, kytarista, písničkář a hudební skladatel Jan Nedvěd (66) se počtvrté oženil.

 

Svatba proběhla netradičně – přímo při koncertě v pražské Lucerně.

Jan Nedvěd se po dlouhých letech soužití konečně oženil se svou přítelkyní Pavlínou Jiráskovou. Přestože se několikrát rozešli a zase sešli, nakonec stvrdili svůj vztah svatbou. Ta proběhla 12.10.2012 přímo před zraky návštěvníků koncertu Jana a Františka Nedvědových v pražské Lucerně.

Organizátorem celé svatební akce i koncertu bratrů byl Jiří Pomeje. Přímo na jevišti Lucerny pak proběhl svatební obřad, který vedl starosta Prahy 1.

Za svědky šli Nedvědovi jeho sourozenci – bratr a sestra.

Jan Nedvěd je jeden z nejvýznamnějších českých folkových a trampských písničkářů.

Od roku 1972 působil v trampské kapele Toronto, jež byla roku 1974 přejmenována na Brontosaury, v níž s bratrem Františkem tvořil ústřední duo.

 

Současně vystupoval i se skupinou Spirituál kvintet. Od roku 1988 se prezentuje sólově, od 1992 opět se svým bratrem, po roce 1996 také s Brontosaury nebo se skupinou Příbuzní.

 

Zdroj : dama.cz

 

7760NjY.jpgFoto: jenpromuze.cz

 

Heja heja, heja heja, heja heja, pád na zem

 

Konečně jsme se všichni dočkali.

Po mnoha peripetiích a překážkách, které život přichystal Honzovi Nedvědovi, po mnoha samotách v soumraku, kdy sedíš sám u pohasínajícího ohně a víš že půjdeš dál sám jak ten zatoulanej pes, se konečně podařilo zařídit Pavlínce propustku z jeslí a nejkrásnější pár na zeměkouli měl svatbu.

 

Pořádal jim to Jirka Pomeje, což je záruka vkusu a kvality, a protože tam mohli opravdu jen ti best of the best, tak máme jen fotky, co jsme vyhrabali na Facebooku.

 

Vypadalo to, jako když do Lucerny vpustíte stádo prasat a hodíte mezi ně pár kytar.

Honza se prý na svatbu důkladně připravoval, pouštěl si romantické filmy a plakal. Taky bychom plakali.

 

Jak se připravovala Pavlínka se nikde nepíše, ale pravděpodobně se hlavně snažila naučit psát, aby ty formuláře byly směroplatný.

 

Pak si tedy snoubenci před Bohem a Lucernou zaplněnou předplatiteli Chvilky pro tebe slíbili, že si budou do smrti vzájemně lízat kotlíky (takhle si podle nás trampové slibují věrnost) a strávili spolu svatební noc.

 

Naštěstí už ne na koncertním pódiu, ačkoliv věříme tomu, že Jirka Pomeje to za bonusový vstupný hodně hecoval.

 

Zdroj : jenpromuže.cz

 

Být ženou je dar.

Vidět svět a muže očima ženské něhy a empatie je umění.

Vidět svět a sebe sama též očima muže, je bohatství.

 

A hlavně je to legrace.

 

Pavlína Sýkorová


Pavlína Sýkorová (Pína) 02.8.1988 „Lev“ on Facebook
Pavlína Sýkorová (Pína) 02.8.1988 „Lev“
Miluje vůni lesa a má ráda lidi. Libuje si v sarkasmu a je ortodoxním optimistou. Duší je hippie a slintá ve spaní. Nikdy nepochopila zlomky.
Ráda by osobně mluvila s Ježíšem Kristem.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x