Společnost

Můj sloupek XVII – Nostalgie

0 Shares

Krásný týden všem, především potom lidu pracovně vytíženému, neb přesně k tomu jsem se již naplno přidala. Poslední dva týdny mi daly pořádně zabrat a to je důvod proč minulý týden sloupek nevyšel. Hlubokou omluvu posílám do Žďáru nad Sázavou mamince Lence, jejíž dcera a současně má dobrá kamarádka hledání Mého sloupku ohodnotila, jako vypuknuvší paniku. 

To mě vysloveně zahřálo na srdci a patřičně pobavilo. Za přízeň tedy velmi děkuji a zdravím.(smajlík srdíčko prosím) (pozn.red. vkládám dvě, neb dvě si to zaslouží) heartheart

 

Minulý týden se mi podařilo utrhnout chvilku času pro sebe a vydat se na koncert ikony devadesátek.

 

Tou je, mimo jiné, samozřejmě i skupina The Kelly Family.

 

Původně zamýšlená nostalgie měla být rodinnou záležitostí v čele s „tatínkou“. (pozn. red. Tohle vzniklo hluboko v minulosti, kdy Pája s Míšou byly lenivé řešit pohlaví, a tak vznikli maminka a tatínka a bylo mluvnicky vystaráno) 

Ten se k jeho ohromnému zklamání, ale potýkal se střevní chřipkou, a tak bez větší nadsázky koncert doslova pro…

 

Brácha se měl zúčastnit spíše k radosti táty, a proto mu nakonec zachoval věrnost i u lůžka namísto v koncertním sedadle. Nunuu…

 

Zbylá místa jsme se ségrou nakonec obsadily Janičkou a Verčou.

 

Trochu jsem čekala, že to bude citový comeback, ale realita nakonec předčila i moje původní očekávání. Atmosféra byla příjemná a téměř plná O2 aréna jen podtrhla pocity z let minulých.

 

25941NzF.jpg

 

Ačkoli jsem se ke skalním fanynkám Kellyů nikdy nepočítala, vnímala jsem šílenství okolo nich někdy v dětství docela intenzívně. Fascinovalo mě, jak ohromné množství lidí dokázali strhnout a především jak silně prezentovali hodnoty mě, už tenkrát tolik blízké.

 

Lásku, rodinu, soudržnost a umění.

 

Bylo moc hezký si to jejich prostřednictvím, ač v o dost zúženějším zastoupení kapely, zase připomenout.

 

A navíc si ještě projít takovou milou, emoční, časovou smyčkou, kdy na sedačkách, obzvlášť potom při písni I can´t help myself, zase seděly čtyři malý holky, který v životě čekají jen na jedno…NA LÁSKU.

 

25942Zjc.png

 

Inu, na další koncert asi zajdu znovu.

 

Za sebe můžu i vám ostatním takovou záležitost doporučit. Né jen The Kelly Family, ale celkově něco, co ve vás v dětství vyvolávalo silné pozitivní emoce a filozofii, která vám byla blízká.

 

Není totiž vůbec špatné, vrátit se spolu v jednu chvíli do časů, kdy největší problém byl to, že Verča má zaracha a Janička kašel.

 

Možná nám to totiž připomene, čím nebo kým jsme kdysi chtěli být, a zda jsme nezapomněli na tom pracovat.

 

25945ZDA.png

 

Krásný týden. heart

 

Pavlína Sýkorová


Pavlína Sýkorová (Pína) 02.8.1988 „Lev“ on Facebook
Pavlína Sýkorová (Pína) 02.8.1988 „Lev“
Miluje vůni lesa a má ráda lidi. Libuje si v sarkasmu a je ortodoxním optimistou. Duší je hippie a slintá ve spaní. Nikdy nepochopila zlomky.
Ráda by osobně mluvila s Ježíšem Kristem.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x