Detail příspěvku: Josef Schrötter: Ozdravení těla i ducha

Josef Schrötter: Ozdravení těla i ducha

autor: | Bře 22, 2016 | Společnost | 0 komentářů

ohle je kniha, o které se nedá dlouze psát cokoliv obecného. Je to totiž dokonalý, poskládaný a informačně nabitý soubor alternativních způsobů, jak ozdravit tělo i duši. Takže jsem se rozhodla se s vámi podělit rovnou o několik konkrétních tipů.

20362NjY.jpg

 

Určitě znáte ten trik se zamnutými zahřátými dlaněmi, které přiložíme na oči a teplem dlaní tak uvolníme napětí a přetíženost očí? Alespoň na chvilinku. Tak autor přináší z tohoto soudku více tipů, mne zaujal třeba ten, který má uvolnit psychiku při vyčerpání.

 

Uklidňující cvik na psychiku

 

Všemi deseti prsty projedeme pomalu od čela až po zátylek, při tom nehty jemně škrábeme pokožku hlavy. Tím stimulujeme různé akupunkturní body. Cvik významně pomáhá při psychickém a fyzickém vyčerpání. Při častém cvičení mohou ustoupit nervozita, nespavost, závratě a deprese.

 

Výborně, sama musím říci, že mám dobrou zkušenost s těmito kumulovanými akupunkturními body a  s občasnými pokusy se ráno probudit do světa živých díky jemné i tvrdší masáži plosek nohou.

 

Je úplně jedno co a kde budete masírovat, ono vás to stejně navede na místa, kde to prostě bude příjemné a kde citelně budete vnímat uvolňování napětí a zatuhlosti. Stačí půl minutky trápit ruce a těšit nohu a věřte, že se vám bude z postele vstávat mnohem lépe.

 

A protože je ten pravý čas na to koupit si řeřichu a vypěstovat si ji doma na vatičce, přidávám i něco o ní. Je totiž nejen pikantně skvělá, ale také nesmírně zdravá (podotýkám, že u potravin a bylin mne autor překvapil i krátkými popisky k tomu, co je vhodné pro kterou krevní skupinu).

 

Řeřicha tedy podle něj obsahuje vitamín C, B1, betakaroteny.

 

Zbavují tělo nebezpečných látek, detoxikují, posilují imunitu. Z minerálů v ní najdete draslík, hořčík, železo a vápník. Čistí ledviny, povzbuzuje činnost jater i žaludku a také je doporučována lidem s poruchou krvetvorby. V knize doporučuje třeba silnou pomazánku z řeřichy a česneku, ale… Kdo nemá rád česnek, doporučím třeba jednoduchost, kterou si rádi zopakujete. Vařené maso, pečené maso, nakrájené a hustě posypané řeřichou. Nebo chleba s pečeným masem a řeřicha.

Úžasně se k této kombinaci hodí.

 

Ale to panu léčiteli fušuju do řemesla a tím chlebem se sádlem asi nikoliv moc dobře.

 

O bylinkách a potravinách toho tady je mraky, ale mne více zaujaly méně známé léčitelské metody. Nebo povídání o energetických upírech. A na závěr mnoho tipů možná až z kapsáře našich babiček. Naši předci byli moudří.

 

Máte studené nohy? Pepř na ně!

 

Někdy se můžete ocitnout daleko od domova, v zimě, bez kvalitní obuvi. Připravíme si dvoje ponožky, jedny tenké a druhé silné. Nejdříve si natáhneme tenké, vezmeme mletý pepř a pořádně si opepříme nohy. Pak si natáhneme silné ponožky.

 

Prostě mezi ponožky nasypeme mletý pepř.

 

Teplotu těla se z pepře uvolní různé silice, ty podnítí roztažení cév a dojde k lepšímu prokrvení chodidel. A když se zujete, bude cítit jen vůně pepře, ne zpocené nohy. U někoho se mohou tímto způsobem vyřešit i některé problémy na chodidlech či v meziprstí.

 

20363ODA.jpg

 

A co v knize ještě najdete?

 

Faraonovy cylindry, léčivé obrázky, zářice, dorje, barvy, spirály, orgonity, koule bohů, aromaterapii, fytoterapii, používání vlastních energií k léčení, způsoby, jakými si diagnostikovat svůj zdravotní stav a mnoho dalšího.

 

Vše v přehledné, čtivé a ucelené formě.

 

S přehledem jsem si tuto knihu zařadila někam k domácím lékařům, protože i když je vše řazeno podle jednotlivých metod, vzadu je rejstřík, kde si zpětně dohledáte i jednotlivé nemoci, ke kterým se tak můžete účinně vrátit v touze na ně najít lék.

 

20364YTh.jpg

 

O autorovi:

Ing. Josef Schrötter se v oblasti psychotroniky, alternativní medicíny a léčitelství pohybuje desítky let. Patří mezi přední české psychotroniky a zaměřuje se především na energetickou terapii a lokalizaci patogenních energií. Provedl řadu experimentů s prokázanými výsledky, které byly publikovány v měsíčníku Regenerace, s nímž pravidelně spolupracuje. Je autorem knih Cesty do třetího rozměru s léčivými obrázky, Studánka zdraví a léčivé 3D mandaly a Praktický Su-Jok.

Vydalo nakladatelství Eminent, www.eminent.cz , 2015

 

Renata Petříčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Květoslava je sice slovanské, ale babičku bychom našli v klasické latině. Je jí totiž Florentia od slova Flora. No a to, jak víme, znamená květenu. Květoslava je pak jen čistým slovanským překladem. Květoslava je tedy Flora a tím pádem květina. Aktuálně nám v ČR kvete 22931 Květoslav.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 338
  • 595
  • 34 604
  • 424 848
  • 2 298 882
  • 3 783
  • 27
  • 1 835
0 Shares
Share
Tweet