Detail příspěvku: Dvě cédéčka, která probudí lidskou duši!

Dvě cédéčka, která probudí lidskou duši!

autor: | Úno 24, 2014 | Společnost | 0 komentářů

Views: 13

Není třeba představovat Cestu pravého muže od Davida Deidy. Je fascinující slyšet tuhle knihu namluvenou sexy hlasem Richarda Gera? Hm… no, přímo slavný herec to není, ale je to muž, který mu často v dabingu propůjčuje hlas. Vladislav Beneš.  A druhé CD je uklidňující, krásné Léčení s anděly, kterému věnovala svůj malebný hlas paní Naďa Konvalinková.

Začnu od andělů…

Teprve v tomto cedéčku jsem poprvé poznala tu pravou a nefalšovanou andělskou terapii od americké psycholožky Doreen Virtue. Všechny předchozí knihy, které jsem četla byly už notně načnuty i konvenční psychologií a tvořily velmi podařený hladivý text, který poradil a zároveň nementoroval. A ta špetka andělské lásky vůbec ničemu nevadila, naopak, byla jako šlehačka na zákusku.

 

Tohle je přímo šlehačka. Budete se v ní topit. Nádherných 7 hodin andělské terapie. A když už nic jiného, je to jako encyklopedie andělského světa, od čísel až po jednotlivé anděly, afirmace, princip, jakým k sobě anděla přivolat, o andělských jménech apod. Léčení s anděly a máte v sobě základ andělské říše v její celé pestrobarevnosti.

 

Namluvila Naďa Konvalinková (1951)

 

Česká herečka se nejvíce uplatňuje ve filmech a na divadelních prknech. Hrála v mnoha českých filmech a pohádkách (Honza málem králem, Šmankote, babičko, čaruj). V paměti diváků zůstává i báječný televizní pořad Kupé nebo v současné době pořady o vaření na Českém rozhlasu. Oblíbená herečka je dobrá i v dabingu, z audioknih má na svém kontě audiozpracování bible pro děti (Moje první bible), kterou namluvila společně s Vladimírem Javorským.

 

12964ZmE.png

 

Cesta pravého muže – nemůže být mužnější

 

Jen těžko hledat hlas, který by byl mužnější, který vám lehce a nenásilně, ba až úplně nezřetelně zalézá pod oblečení. Pod spodní prádlo, pod kůži… do morku kostí…No jo, je to jako by k vám mluvil ten krásný pán, jež vzplanul láskou k Julii Roberts. Konec snění, tohle, co tu David Deida uvádí, je krutá realita. Pokud už Cestu pravého muže znáte, bude pro vás novinkou jen její nové zpracování a další rozměr, který jí dává mluvené slovo.

 

Pokud tuto kultovní knihu neznáte, pak se připravte na kruté procitnutí. Dokonalá sonda do mužské duše, do toho, proč je my ženy nechápeme, jací jsou a jak těžké to na tomto světě mají. Kam se poděla jejich mužnost, kterou tolik zoufale potřebujeme??? Jak ji znovu v mužích probudit?

 

No nejen tato ožehavá témata v mužské duši, ale také témata mnohem intimnější, třeba se v závěru dozvíte, jak důležitý je pro muže orgasmus prožitý bez ejakulace a jak nesmírně jejich život obohacuje a navrací jim, co? Zdraví… A mužnou sílu. Zvláštní, ale zcela logické, přesvědčí vás David Deida.

 

Namluvil Vladislav Beneš (1956)

 

Dabuje už od dětství a také si zahrál v pár dětských rolích. Po studiu DAMU si zahrál v několika divadlech, včetně Národního divadla, a jeho doménou se staly spíše klasické role (Romeo a Julie, Obsluhoval jsem anglického krále apod). Kromě hereckého působení na divadelních prknech se také věnuje divadelní režii a především dabingu. Jak již bylo zmíněno, svůj hlas propůjčuje tak charismatickým mužům jako je Richard Gere nebo Pierce Brosnan. Uplatňuje se také v nekonečných řadách současných dabovaných zahraničních seriálů typu Kriminálka Las Vegas. Zahrál si také doktora v sanatoriu v seriálu Ulice.

 

12965OWI.png

 

Oboje vydala Synergie Publishing SE, 2013, www.synergiepublishing.com

 

Renata


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Adolf má svůj původ, jak asi každý tuší ve starogermánštině. Vzniklo ze z prastarého jména „Adalwolf“, což znamenalo „ušlechtilý vlk“. „Adal“ je „ušlechtilý“, „wolf“ je „vlk“. Původní význam jména je tedy v němčině spojen s ušlechtilostí a vznešeností. Ještě u starých Křesťanů bylo jméno oblíbené. Nejstarší známý Adolf byl mučedník a zahynul v roce 755. Později nosilo toto jméno i mnoho biskupů. Dnes už to taková sláva s tímto jménem není, ale je to o úhlu pohledu. Adolf prostě znamená „ušlechtilý vlk“. A takových máme v ČR 4012

V celosvětovém kalendáři je dnes

Den otců (3. neděle v červnu).

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 225
  • 406
  • 18 024
  • 347 989
  • 2 475 616
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet