Detail příspěvku: Blbost bolí jako boule… Za mě holky máte koule!

Blbost bolí jako boule… Za mě holky máte koule!

autor: | Bře 31, 2015 | Společnost | 0 komentářů

Původně jsem neměla v plánu se k situaci zajatých dívek Hanky a Antonie vyjadřovat. Ovšem fakt, v podobě tupého moralizovaní a blitek v líbivém kabátku univerzálních pravd z per a úst vševědoucích, stereotypem a posraností opanovaných mravokárců, jež jsem si včera měla možnost přečíst, mě zkrátka nenechal chladnou. 

No, a když se do toho všeho nezapomene vyzvracet můj Béčkem, stejně jako arogancí osmradělý, oblíbenec Milda, který okupuje sídlo nejvyššího, má na*ranost nabila nutnosti bít do klávesnice…

 

17067Mzg.jpg

 

Předně bych ráda poukázala na článek  p. Breziny, zde, který ač dva roky starý, naprosto dokonale prorokuje vyústění celé situace. Jde o neodiskutovatelné shrnutí faktů od člověka, který o této části světa ví víc, než to, že je pravděpodobně nebezpečné.

 

Když jsem dnes celou kauzu popsala svému Pákistánskému kolegovi Saadovi, byl upřímně překvapen.

 

Na mou otázku, zda-li je tato část země skutečně tak nebezpečná, odpověděl, cituji…

 

„ Řekl bych, že pro Pákistánce je Balúčistán velmi nebezpečné místo, ovšem pro turisty velmi příjemné a krásné… Nádherná poušť a velice vstřícní lidé. Například vzdělání je tu velmi vzácné. Kultura Tribal je velmi známá, protože její soudní systém je regulován kmenovými vůdci. S tímto místem je to například jako se Skotskem a Velkou Británií. Balúčistán nechce být součástí Pákistánu, proto mám-li říct, zda-li je toto místo nebezpečné, řekl bych, že je nebezpečné pro mě jako pro Pákistánce. Nikoli však pro běžného turistu, protože lidé jsou tu laskaví, ta příroda a vůbec je to velmi krásné místo. To co si myslíte o blízkém východu a Pákistánu, je z části pravda, ano. Nezapomeňme, ale, že velká část názorů o této části země je tvořena falešným a někdy přehnaným zpravodajstvím. Nejsme zvířata. Jsou tam špatní a dobří lidé jako všude. Držet se, ale předsudků by byla chyba…“

 

A tak když jsem se včera probírala všemi těmi zaručeně pravdivými názory a hlubokými myšlenkami k danému tématu, dovedlo mě to k zamyšlení.

 

17065YmE.jpg

 

Jsou čeští  lidé skutečně tak omezení a médii utlučení zoufalci, kteří než otevřít mozek a popřemýšlet nechají se bezosobně sfouknout negativismem a zaujatostí jen proto, že je to pohodlnější a v očích mnohých „větší“, než zkrátka a prostě říct: „Hele vim houby, jak to tam chodí, nikdy jsem tam nebyl. Hlavně, že jsou holky celý“?

 

Easy…

Bože, jak já nenávidím termín „Čecháčkovství“ jsem na něj alergická.

 

Ubližuje mému patriotismu, v němž jsem byla vychována, ale jestli mi něco ubližuje ještě víc a doslova mě to mučí, je to lidská omezenost a dezinformacemi reprodukovaná nepravda, oděná do jednoduchosti nemyslet…

 

Jasně. Znám pár lidí z Pákistánu, přečetla jsem si Brezinu a teď vim.

 

Né opravdu to není tak prosté.

Je to ještě prostší.

 

Stejně tak, jako jsou na světě lidé dobří, jsou na něm i ti na duchu chudší. Řekněme kulantně.

 

Ale paušalizovat, ukvapeně rozhodovat, mít jasno, přičemž je v palici pouhá tma, která čeká na rozsvícení je dle mého prostě špatně.

 

Na zprávy jsem přestala koukat, když mi bylo asi patnáct.

 

Nikdy jsem totiž nepojala dojem, že mi řekly něco, co jsem chtěla vědět. Jooo jasně jsem známá schýza, ale opravdu mě jako fundované zpravodajství neobohacuje něco, co mi za hodinu mého života sdělí, kdo kde koho zabil, okradl, znásilnil, unesl, podřezal…malá pauza, záběr na krev, malá pauza, hyenistické vyslýchání pozůstalých, malá pauza, v Pražské ZOO se narodila první opice v zajetí.

 

Huráááá a sláva, svět je zase v pořádku.

 

Posléze mi toto médium sdělí, jak to bylo „ve skutečnosti“ se dvěma hlupačkami, které se na vlastní pěst vrhly do spárů démonů, neznaje a netušíce, co vše je může potkat.

 

Pro Pepíka z hospody jasná pravda.

 

Byl už třikrát na Mácháči a letos se chystá do Brodu. Ku*va ten kluk ví, o čem mluví u devátý Plzně. Zejtra koupí Plesk přes mozek, a pozítří bude chytřejší i o kozy Mesárošové.

 

Prostě…

 

V osm kriminálka Miami, v devět vraždy v Midsomeru, v deset vražedná čísla a pak se možná konečně dostaví ten kýžený pocit bezpečí.

 

Ten systém, který mě jako ovci pěkně ukolíbá, sdělí mi, že za svou práci dostanu peníze jako školák známku do žákajdy a jsem cajk.

 

Pláču připínáčky…

 

Když jsem tedy pročítala ono: „Co tam lezly nádhery, co si myslely?“ … psáno z chalupy ve Vrchlabí, upřímně mi bylo teskno.

 

Nijak nepohrdám krásami své vlasti ba naopak. „To není země to je zahrádka“ řekla bych slovy klasika.

 

Nicméně mám potřebu vystoupit z řady, která připomíná bukkake, a kde nad dvěma „buchtami“ onanuje stádo dementů.

 

Ve skutečnosti svými omezených názory przní dvě ženy, které mají větší „koule“, než oni všichni dohromady.

 

Závěrem pevně doufám, že těm dvěma ženám, kterým neskrytě závidím, nevzala tato zkušenost elán pro poznávání, utváření názorů, otevírání myšlení a o nestranné posuzování, jde-li o lidi různých kultur a náboženství…

 

Jestli si něco opravdu přeji, tak cestovat.

 

Jestli těm holkám něco fakt nezávidím, tak tuhle zkušenost.

 

Ale jestli jim něco závidím, tak odvahu!

 

17066Yjh.jpg

 

PS: No stress, Hanko a Antonie, že vám Ovar nepodal pravici. Jak známo je levej, jako kramle. Já bych vám tu svou, holky, podala s radostí a úctou. Cením vás a jsem ráda, že jste doma…

 

PPS: Thank you very  much Saad… You know…yes

 

Pavlína Sýkorová


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Avatar
Pavlína Sýkorová (Pína) 02.8.1988 „Lev“
Miluje vůni lesa a má ráda lidi. Libuje si v sarkasmu a je ortodoxním optimistou. Duší je hippie a slintá ve spaní. Nikdy nepochopila zlomky.
Ráda by osobně mluvila s Ježíšem Kristem.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Mikuláš se narodilo v Řecku jako Nikoláos. Rodiči jsou mu slova „niké”, což znamená „vítězství” a „láos” s významem „lid”. Mikuláš tedy znamená „vítěz mezi lidmi”. No a nositelů tohoto zajímavého jména je u nás v ČR aktuálně 2579.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 480
  • 4 728
  • 34 841
  • 426 389
  • 2 297 212
  • 3 782
  • 27
  • 1 835
0 Shares
Share
Tweet