Komerce

Proč ženy touží po prsních implantátech?

0 Shares

Zdravé sebevědomí má většinou ta žena, která je s sebou spokojená. Přijmout své nedostatky a zamilovat si je leckdy vyžaduje kuráž. Paradoxně málokterá žena zlepšuje své proporce kvůli mužům. Většinou zatím stojí fakt, že se nelíbí sama sobě. V případě prsních implantátů a modelování poprsí však můžou být důvody úplně jiné. 

Zvětšit prsa nechtějí jen ženy, které mají od přírody malé poprsí. Často o úpravě prsou uvažují i ženy po porodu. Ať už vás k takové životní změněn motivuje cokoli, nenechte se ovlivnit okolím a sbírejte fakta, která jsou pro vaše rozhodnutí důležitá.

V přirozenosti je krása

Cítit se ve svém těle dobře a sebevědomě je velmi důležité i pro ženy, které sklízí obdiv ve svém okolí. Jeden z názorů na prsní implantáty tvrdí, že prsa vypadají uměle a nepřirozeně. Kdysi tomu tak skutečně bylo, ale tento názor se podařilo vyvrátit anatomicky tvarovaným silikonovým implantátům Motiva. Ergonomické prsní implantáty naprosto realisticky napodobují pravá prsa a hýbou se zcela přirozeně.

26634YjM.jpg

Materiál prsních implantátů rozhoduje

Zvětšení prsou je rizikem především proto, že vaše tělo musí přijmout cizí těleso. Z toho důvodů je nutné zjistit si o materiálů prsních implantátů maximum. Ukážeme si na zmíněném prsním implantátu Motiva, jak by složení silikonových prsou mohlo vypadat. Ergonomické prsní implantáty jsou vyrobeny z lékařského silikonového gelu ProgressiveGel Plus a Progressive Gel Ultima s vysokou kohezivitou a nadprůměrnou elasticitou, díky čemuž je zaručen přirozený vzhled prsou a implantáty jsou vhodné i pro velmi aktivní sportovkyně.

26633MzA.jpg

Důležité je i vrstvení materiálů a povrchová úprava. Díky nanotextůře SilkSurfacenebo mikrotextůře VelvetSurface, jež zachovávají dokonalou povrchovou úpravu, se implantáty lépe fixují v tkáni a velmi snižují řadu zdravotních rizik.

Rozhodující pro vás musí být materiál a úprava umělého poprsí stejně jako velikost, která je vhodná na vaši postavu. Správnou velikost vyberete snadno s pomocí 3D modelace a sizerování. Aby prsa působila přirozeně, dělala vám opravdovou radost, a navíc nepůsobila bolesti zad, musí splynout s vámi a vaší stavbou těla.

26637ZDY.jpg

Doktor musí mít zlaté ručičky

Můžete si vybrat ty nejlepší prsní implantáty na celém světě, ale pokud se nesvěříte do péče skutečně kvalifikovanému odborníkovi, všechno může skončit špatně. Bohužel není lékař jako lékař. Nechci se nikoho dotknout, ale určitě mi dáte zapravdu, když řeknu, že je to u každého řemesla stejné. Jeden má talent od Boha, druhý se naučil zkušenostmi a třetí se minul povoláním. Pokud jde o zdraví, namísto pokus a omyl si dejte čas a doktora vybírejte podle recenzí, jeho práce, a také podle toho, jak na vás působí. Co je dobré pro jednoho, nemusí být dobré pro vás. Seznam atestovaných plastických chirurgů najdete zde.

26636NmI.jpg

Záruka na prsní implantáty je samozřejmostí

Silikonové prsní implantáty musí podléhat záruce. Záruk je většinou nastavena výrobcem implantátů, a jak už to bývá i u jiných produktů, čím víc si je výrobce jist svým zbožím, tím spíš se nebojí dát zákazníkovi spolehlivou záruku. V případě prsních implantátů Motiva výrobce poskytuje kromě standardní záruky i její jedinečné rozšíření, které nabízí klientce finanční asistenci a pokrytí nákladu v případě nutné reoperace.

Co vás čeká během před i po operaci?

Zvětšení prsou probíhá pod celkovou narkózou, ta vždy vyžaduje předoperační zdravotní prohlídku. Dřív, než k ní ale dojde, čeká vás první konzultace u plastického chirurga, který vás podrobně seznámí s celým procesem. A především vám doporučí, zda je vhodné prsa zvětšit, nebo jen modelovat.

26635NDA.png

Mladé ženy se nemusí bát zbytečných komplikací během operace a mohou se zcela zaměřit na rekonvalescenci, která se nesmí podcenit. Bezprostředně po operaci užíváte pár dní léky proti bolesti. Následující dva měsíce byste měla nosit elastickou podprsenku. Do běžného života, sportovních aktivit a dalších zájmů se můžete začít zapojovat nejdříve po osmi týdnech klidu. Pokud nemáte fyzicky náročné zaměstnání, můžete se do něj vrátit již po čtrnácti dnech od operace. K novým prsům se vyplatí být šetrná a opatrná následující půlrok, i když nenastanou komplikace. Uvažujete o plastice prsou s využitím Motiva implantátů?

Více informací naleznete zde: www.motivaimplantaty.cz.

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x