Magie

VÝKLADOVÝ DEN: Kouzelní delfíni a mořské víly

0 Shares

Milé Popelky, což se tak na chvíli v tom téměř už předvánočním shonu zasnít nad vílami a delfíny. No, Doreen Virtue to asi dělá denně, ale já se přiznám, že než jsem vám nabídla tento výkladový den, tak jsem s kartami musela chvíli sžít.

Přece jen, vílí a delfíní energie na první pohled nebyly to, po čem bych prvoplánově sáhla, ale… O to víc jsem byla překvapená a doufám, že si náš výkladový den výborně užijeme.

 

22734Nzl.jpg

 

Co určitě na této karetní sadě ocením je milé a jednoduché zasvěcení do mystiky vodních bytostí. Do jejich moudrosti a do bájí, které kolem nich kolují. Myslím, že to jsou karty pro zcela speciální rozpoložení duše a už  jenom práce s nimi a listování jimi je velmi relaxační a můžete si u něj srovnat myšlenky právě těmi směry, kterými potřebujete.

 

Výklady jsou ulehčeny stručnými větami

 

Tu zdánlivou obtížnost, nebo spíše nutnost jemného naladění, vyvažuje fakt, že karty jsou hezky namalované a jsou na nich krátké větičky, které výborně vystihují obsah karty a možná ho svým způsobem i přesahují ve chvíli, kdy si karty poskládáte k sobě a ony začnou vyprávět příběh.

 

22736MDU.jpg

 

Můžete tedy po nich sáhnou i v běžných záležitostech, ráda je používám pro týdenní, denní výklady a pro obecné energie, a ještě raději je vytahuji při výkladu tarotovém, se kterým si mimořádně dobře rozumí.

 

No a dnes si zkusíme výklad jenom těmito kartami na vaše otázky. Pište je tedy do diskuze, k večeru diskuzi ukončím, uděláme tlustou čáru a já postupně pomocí těchto karet  vaše otázky zodpovím.

 

22735Nzg.jpg

 

Toužíte-li po pohádkové a mystické náladě – úplně parádně si umím právě tyto karty představit při rituálech spojených s úplňkem, ženami nebo jarními svátky.

 

22743MmE.jpgO autorce:

 

Doreen Virtue je autorkou mnoha bestsellerů a to jak psychologicky laděných, tak především laděných do andělských energií. Je považována za duchovní léčitelku, terapeutku a spisovatelku, která ovlivnila životy mnoha milionů lidí. V bezpočtu jejích děls i vyberou ti, kteří upřednostňují logiku a řád, stejně jako ti, kteří potřebují pohladit hlouběji po duši třeba právě prostřednictvím andělů a jiných duchovních bytostí.

Vydala Synergie Publishing SE, 2016, www.andele.cz

 

 

Renata Petříčková


Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com