Detail příspěvku: VÝKLADOVÝ DEN: Kouzelní delfíni a mořské víly

VÝKLADOVÝ DEN: Kouzelní delfíni a mořské víly

autor: | Lis 21, 2016 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 108

Milé Popelky, což se tak na chvíli v tom téměř už předvánočním shonu zasnít nad vílami a delfíny. No, Doreen Virtue to asi dělá denně, ale já se přiznám, že než jsem vám nabídla tento výkladový den, tak jsem s kartami musela chvíli sžít.

Přece jen, vílí a delfíní energie na první pohled nebyly to, po čem bych prvoplánově sáhla, ale… O to víc jsem byla překvapená a doufám, že si náš výkladový den výborně užijeme.

 

22734Nzl.jpg

 

Co určitě na této karetní sadě ocením je milé a jednoduché zasvěcení do mystiky vodních bytostí. Do jejich moudrosti a do bájí, které kolem nich kolují. Myslím, že to jsou karty pro zcela speciální rozpoložení duše a už  jenom práce s nimi a listování jimi je velmi relaxační a můžete si u něj srovnat myšlenky právě těmi směry, kterými potřebujete.

 

Výklady jsou ulehčeny stručnými větami

 

Tu zdánlivou obtížnost, nebo spíše nutnost jemného naladění, vyvažuje fakt, že karty jsou hezky namalované a jsou na nich krátké větičky, které výborně vystihují obsah karty a možná ho svým způsobem i přesahují ve chvíli, kdy si karty poskládáte k sobě a ony začnou vyprávět příběh.

 

22736MDU.jpg

 

Můžete tedy po nich sáhnou i v běžných záležitostech, ráda je používám pro týdenní, denní výklady a pro obecné energie, a ještě raději je vytahuji při výkladu tarotovém, se kterým si mimořádně dobře rozumí.

 

No a dnes si zkusíme výklad jenom těmito kartami na vaše otázky. Pište je tedy do diskuze, k večeru diskuzi ukončím, uděláme tlustou čáru a já postupně pomocí těchto karet  vaše otázky zodpovím.

 

22735Nzg.jpg

 

Toužíte-li po pohádkové a mystické náladě – úplně parádně si umím právě tyto karty představit při rituálech spojených s úplňkem, ženami nebo jarními svátky.

 

22743MmE.jpgO autorce:

 

Doreen Virtue je autorkou mnoha bestsellerů a to jak psychologicky laděných, tak především laděných do andělských energií. Je považována za duchovní léčitelku, terapeutku a spisovatelku, která ovlivnila životy mnoha milionů lidí. V bezpočtu jejích děls i vyberou ti, kteří upřednostňují logiku a řád, stejně jako ti, kteří potřebují pohladit hlouběji po duši třeba právě prostřednictvím andělů a jiných duchovních bytostí.

Vydala Synergie Publishing SE, 2016, www.andele.cz

 

 

Renata Petříčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Liliana je velice prastaré a jeho původ najdeme v sanskrtu. Překládá se jako hravá“ či „veselá“ a původní podobou bylo Lila. V ČR je v tuto chvíli 323 veselých Lilian.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 74
  • 494
  • 49 238
  • 387 618
  • 2 380 464
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet