Magie

Karty Kouzelné mapy pro Marcí

0 Shares

Račice, která má odjet mimo svou rodinu… tak to je svízelná otázka. Pro karty Kouzelné mapy jsem zvolila objasnění této situace. I když, milá Marcií, píšeš, že jsi na svou rodinu až nezdravě fixovaná, zní to teď ošklivě, ale ona tě drží v „blátě“. Na jednu stranu je to VELMI DOBŘE, protože ten zdánlivý pocit nerozhodnosti ti otevírá reálný pohled na tvou situaci.

 

Hned první karta vlevo: Uvízlý v blátě

 

12150N2J.jpg

 

Není to špatná karta, ona chvíle, kdy se nemůžeme pohnout dál je stvořena právě pro to, abychom se zastavili a rozhlédli se kolem. Máš před sebou druhou kartu, Volbu a poté kartu Svézt se na vlně.

 

Už možná tušíš, co bude následovat. Víš, jak se rozhodneš. Za sebe, a co vidím ještě z run, bych řekla, že ty na tu cestu nakonec pojedeš. To, že se tady ptáš, je jen proto, aby tě karty utvrdily v tom, co už uvnitř dávno víš. Navíc se podívej i na dolní karty: Záchrana a Domov

 

Okamžitě mi naskočilo – ano, tam ona bude potřeba, tam bude hodně platná a poskytne na své cestě a daleko od své vlastní rodiny, hodně dobra a dokonce tam dojde i k nějakým zvláštním náhodám, které budou vyloženě o Vyšším vedení, o náhodách, zázracích, o něčem,  co ti dá šanci uvěřit, že v životě se dějou jen věci, které mají. A potom Domov. Vrátíš se domů a budeš ještě lepším Rakem, lepší a silnější oporou pro své blízké.

 

Pocit z karet mám jednoznačný – k rozhodnutí o tvé cestě ti ještě něco v budoucnosti pomůže, osud ti přistrčí něco, o čem si řekneš: „Aha, tak tohle se nedá ignorovat ani odmítnout, musím jet!“ Tenhle okamžik bude klíčový.

 

Přeji moc moc štěstí a skoro bych byla ráda, kdybys mi časem dala vědět, jak to dopadlo.

 

12151NDl.jpg

 

Runy Ansus, Úruz a Eiwaz jen potvrzují, co jsem tu psala. Z toho uvíznutí v blátě se dostaneš komunikací, nedivila bych se, kdyby tě rodina na tu cestu i poslala… přesvědčila tě, že máš jet. Ona záchrana je o obrovské síle, kterou využiješ ve svůj prospěch, obrovské příležitosti, kterou využiješ ve svůj prospěch. Všechno je to odvaze a nesmírné síle.

 

Tak ji využij, nebudeš litovat…..

 

Renata


Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

 

K výkladu byly použity Karty Kouzelné mapy od Colette Baron-Reid.

 

11933MmN.jpg

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x