Detail příspěvku: Projeďte na bruslích tréninkové tratě Martiny Sáblíkové a Gabriely Soukalové

Projeďte na bruslích tréninkové tratě Martiny Sáblíkové a Gabriely Soukalové

autor: | Čvc 31, 2018 | Cestování, Komerce | 0 komentářů

Views: 212

V posledních letech se v ČR hodně rozrostl počet cyklostezek a hezkých cest vhodných k jízdě na kole, koloběžce nebo kolečkových bruslích. Některé jsou skvělé i pro děti, další trochu náročnější. Dokonce si můžete projet trasy, na kterých trénují naše medailistky v jízdě na kolečkových bruslích a v biatlonu.

Profesionální tratě, dobré sportovní zázemí, občerstvení a spousta zábavy v okolí. Tohle všechno můžete čekat ve Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě u CHKO Žďárské vrchy. Právě sem jezdí v létě trénovat biatlonisté nebo rychlobruslařka Martina Sáblíková, která zde dokonce studovala.

26666ZjE.jpg

Vezměte kolečkové brusle a dejte si do těla

Tratě na kolečkové brusle jsou tu skvělé. Veřejnost se může v dobách, kdy zde neprobíhají žádné závody a tréninky, prohánět i přímo po stadionu, na kterém se konají světově známá biatlonová klání.

Asfaltové tratě zde vedou lesem, příjemným stínem. S malými dětmi lze jezdit jen po okruhu, všichni odvážnější se mohou vydat i do kopců a projet se třeba tunelem vedoucím pod silnicí.

26669ZGI.jpgKdyž budete mít velké štěstí, možná zde během prázdnin potkáte známé sportovní hvězdy. Pokud ne, určitě tu narazíte aspoň na tréninkové skupiny místních sportovců nebo veřejnost. Pravděpodobně si všimnete, že ti, co trénují vážněji, mají větší kolečka na brusle.

Horší terén (kopcovitý) si skutečně žádá lepší výbavu a s většími kolečky pojedete rychleji. Na cestu do Nového Města na Moravě si nové brusle určitě pořizovat nemusíte, ale třeba vás tento sport natolik chytne, že si je pak koupíte.

Na kolečkových bruslích toho jde dělat spoustu

Jako začátečník možná budete jen jezdit. Na kolečkových bruslích se ale dá hrát také in-line hokej, jezdí se na nich biatlonové závody, můžete s nimi zkoušet různé triky. Nuda to rozhodně není, in-line bruslení je navíc výrazně snadnější než to lední.

26664ZjM.jpg

Kdyby vás nakonec zaujalo a rozmýšleli jste se, jaké kvalitní brusle si pořídit, určitě se zaměřte na značku Bauer s dlouhou tradicí.

Zpracovala: Placla

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Zbyšek je významově zajímavé staroslovanské označení, které vzniklo z jména Zbyslav, jehož překlad znamená „hněv”. Zbyšek se tak vykládá jako „hněvivý”, „rozněvaný” nebo „rozčilený”. V ČR je jen 81 hněvyvých Zbyšků

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 15
  • 384
  • 39 601
  • 360 616
  • 2 458 343
  • 3 795
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet