Detail příspěvku: Vzrušuje vás malý zadek a široká hruď?

Vzrušuje vás malý zadek a široká hruď?

autor: | Zář 9, 2011 | Vztahy | 0 komentářů

Views: 462

Ne? Tak to asi nejste normální… Ba ne, jen se vás snažím vmanipulovat do škatulky, kterou pro naši ženskou a ryze samičí část osobnosti připravili vědci. Evoluce to podle nich vymyslela tak, že ženy musí přitahovat muži zdraví a silní. Jen takoví jsou schopni se kvalitně rozmnožovat a poskytnout jí a mláďatům ochranu a bezpečí.

Což -pravda, z tohoto hlediska poněkud diskriminuje rachitické intelektuály s brýlemi, jenže ti mají možnost se ještě zachránit intelektem.  Ti bez intelektu to mají o poznání těžší a v pravěké lidské smečce by patrně někde o samotě lovili až do konce svých dnů jen s myšlenkami na báječné rozmnožování, které by jim nebylo dopřáno.

 

1186ZDN.jpg

Muž musí být symetrický

Je to od přírody signál, že jedinec přežije déle. Logicky, bude-li mít samec jednu nohu kratší, jednu ruku hubenější, nebude budit důvěru, protože  je zřejmé, že toho v džungli moc nenaběhá a neupracuje.  I žena musí být symetrická, zaoblená a mít výrazný rozdíl mezi rozměry pasu a boků, případně i prsů. Prostě takové přesýpací hodiny chlapy naprosto odzbrojí. Je to jednoduchý signál, že je žena plodná a připravená pro rozmnožování.

 

Široká ramena

Jednoznačně lákadlo číslo jedna. Široká hruď skrývá silné plíce, které toho při běhu udýchají dost, ramena a silné ruce jsou ruce zabijáka zvěře, který uživí rodinu a nemusíme stále brousit jen v říši pravěké, ono to platí i dnes. Muž se širokým hrudníkem se všeobecně těší i mezi jinými muži větší autoritě. Ovšem pozor na přešlechtěné kulturisty, ty totiž většinu žen nechávají chladnými,  to už je totiž trochu nad míru. Zejména proto, že u takového muže je silný předpoklad, že jeho vlastní tělo ho zajímá nepřirozeně a ve vyšší než zdravé míře a hlavně více, než tělo potenciální partnerky. Navíc kulturista asi nebude chodit s nějakou obtloustlou slečnou, ale bude si vybírat dokonalé slečny bez špetky tuku na těle a důvodem k rozchodu může být třeba pár kilo navíc. Nechci však paušalizovat. Prostě naolejovaní kulturisti jsou fajn leda v nočním klubu, pro život je normálně uvažující žena nechce.

Zajímavé je také to, že ženy se o tyto dokonalé muže zajímají více v době ovulace.

 

1187Y2Z.jpg

 

Malý pevný zadek je zárukou dobrého sexu

Je to tak… muži s velkými a tlustými zadky nejsou v kurzu z jednoduchého důvodu. V knize Proč muži lžou a ženy pláčou je uveden důvod až úsměvný…takový muž prý nedokáže dělat při sexu důrazné pohyby pánví vpřed, pohybuje pak celým tělem a tím ženu dusí a zalehává, protože na ní neustále přenáší svojí váhu. Dost šílená představa. Že by tohle bylo to, na co ženy nevědomě myslí, když obdivují krásný pánský zadek v upnutých džínách? Nebo za tím je pouhý fakt, že ten největší sval našich těl je protkán mnoha nervovými zakončeními, které dráždí genitální oblast, takže když  polaskáte mužský zadeček, patrně to v onom pánovi vyvolá příjemnou reakci. A sahat na pevný zadek je přece jen lepší, než sahat na cosi rosolovitého?

 

Úzké boky

Také úzké boky jsou pro muže důležité, jsou totiž zárukou toho, že muž bude dobře a rychle běhat. A od toho je jen krok níž, nohy… samozřejmě silné a svalnaté, symbol síly a vytrvalosti.

 

Břicho je na tom nějak nerozhodně

Takže buď dnešní trend, tedy vypracované ploché břicho, nebo břicho velké, jakožto důkaz toho, že jeho majitel se má dobře a může si dovolit sníst, na co přijde.  Tady si můžete vybrat milé dámy… Bříško si na ideálním muži vyberte, jaké je libo!

 

Velké nádobíčko?

Ani náhodou? Ženy, které preferují velké nádobíčko ukryté ve spodním prádle ve skutečnosti snad ani netouží po fyzickém kontaktu s ním (protože to není právě pohodlné), ale spíše obdivují abstraktní vyjádření mužské síly a energie. Velikost řeší popravdě jen muži. Proč? Kdoví… možná proto, aby si sami před sebou a před svými mužskými soky dokázali, kdo je větší chlap. Jiný důvod mě fakt nenapadá…

A taky mě napadá, že ideálním mužem je vlastně před několika dny zmiňovaný gorilí samec Richard. Asi mu taky pošlu pohlednici s obdivným ryze živočišným povzdechnutím!

 

Volně dle Allan a Barbara Peaseovi: Proč muži lžou a ženy pláčou (Alman, 2003)

 

Renata


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Alois je dvojčetem jména Ludvík a jeho původ najdeme u Germánů. Tam se dobereme k původní podobě Hlúdwig, což je výsledek spojení slov „hlút“ „slavný“ a „wíg“ = boj. Stejně, jako Ludvík, je tak i Alois v překladu, po trochu detektivní práci s překlady německých jmen do jazyka našich předků, vlastně „slavný bojovník“. Chrabrých Lojzíků máme v ČR 15 601.Alois

V celosvětovém kalendáři je dnes

Světový den hudby.
Mezinárodní den triček.
Mezinárodní den trpaslíků.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 423
  • 456
  • 18 295
  • 347 575
  • 2 477 417
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet