Ranní kávy

K ranní kávě: K Patriotům pojedu asi jako Švejk do války

0 Shares

Možná z toho těšení na pátek a z té trémy, protože ta mě nikdy v životě neopustila, jsem někde povyskočila, nebo možná, jak jsem před sobotní mimioslavičkou s holčičkami, jejich polovičkami a se svou polovičkou, vlekla z lesa káru plnou dříví, každopádně jsem si asi něco někde provedla s nohou.

 

Tedy jako mám ji, neodpadla, ale děsně bolí.

 

Zajímavé je, že to je zřejmě zranění zákeřné, neb jsem o něm nevěděla a bolet začínalo tak nějak postupně.

 

Napřed  – je to v místech, kde je ta noha zahnutá a nahoře, takže někde před nártem – jen při určitém pohybu a teď už i při všech pohybech, zvláště pak při chůzi.

 

Už jsem se přistihla, když jsem zvesela klusala s nůžkami na živý plot, že ač vesele, ale přeci jen pajdám.

 

Je to noha levá, takže energeticky strana matky, takže ta ženská.

 

Neenergeticky, tedy prakticky jsem s největší pravděpodobností blbě šlápla a něco se mi tam hnulo, a to se hýbe, když na to šlápnu, jakoby to přeskakovalo.

 

Divné. Vcelku bolestivé, ale rozhodně teď nemám čas obpajdávat chirurgie, takže to mažu všemi opodeldoky, co tady jsou.

 

Musím totiž vykoumat na pátek písničky, kterými bych tu premiérovou patriotovou hodinku o vodě a její veledůležitosti zdravotní, energetické, a o vodě ve snech, doma a —- no uvidím, co se stihne v jedné hodině, proložila, aby se to líbilo nejen mě, ale i tam na druhé straně datového vlnění.

 

Beru to hrozně zodpovědně až životně.

 

Protože jsem fakt trémista, očekávám, že první písnička přijde po prvních pěti minutách, protože zkolabuji, (už podruhé cheeky ) a pak by to mohlo být lepší.

 

V každém případě, nebudu padat moc z výšky, neb ta noha, pokud se bude tak hezky a výživně ozývat čím dál víc, jak to doteď dělá, do pátku dozajista zařídí, že na první rádiovou hodinku poputuji do Nymburka jako Švejk do války.

 

15165ODU.jpg

 

Už je to sice v představovacím článku ve vydání, ale řeknu to i tady, kdybyste měli nápady na témata, které by vás zajímala, tak je klidně pište buď na FB stránky rádia Patriot, nebo třeba do redakce…

 

Ráda Pepovi ten program přepíšu a pošlu znova.

 

Mějte krásný den!

 

Míša K.


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x