Móda

Letní stylová anarchie!

0 Shares

Letní vedra, ve kterých se kroutí lidský obličej stejně snadno jako pálená PET lahev, opět udeřila. Otázka, jak se obléci tak, aby toho měl člověk na sobě co nejméně a nepřipomínal děvče od okraje silnice známého čísla, je čím dál tím složitější, chce-li člověk zůstat stále „in“. Naštěstí se ale móda, alespoň z mého pohledu posunula od dogmatických stylingů do anarchistické kreativity. 

Proto přináším pár tipů s vlastním pohledem na momentální módu.

 

Za dokonalé a navíc praktické považuji například džínové poloroztrhané kraťasy.

 

Nejen, že je seženu za parádní cenu, ale můžu si je z fleku střihnout i sama ze starých kalhot. Osobní tvořivost pak můžete doplnit v obchodě s kovovými cvoky, kde vám je stylově ocvokují jak budete chtít a to lidově ze 50.- za kus.

 

Naprostý originál je pak za pár minut na světě…

 

Další nepostradatelnou výbavou šatníku jsou žabky, které se staly letním fenoménem. Pokud možno bez ponožek. Nedávno jsem z kamarádky div nevyzula naprosto dokonalé žabky značky Converse, které zcela dodržují základní face těchto nestárnoucích bot jen v žabkovém provedení.

 

14832MmZ.jpg

 

Vypadají, jako když na známé tenisce stojíte, přičemž je to zcela nepřehlédnutelné. Za takový kousek si sice malinko připlatíte, ale na druhé straně je to kvalitní skvost mezi letní obuví.

 

14831M2M.jpg

 

Já osobně si co do letní módy ujíždím na kloboucích.

 

Má sbírka čítá již přes dvacet kousků a to se mi prosím podařilo ulovit ve slevách i jeden za čtyřicet devět korun!!!

 

14834YTM.jpg

 

Velké, malé, barevné, úchylné to já prostě můžu. Navíc považuji klobouk za dokonalý doplněk celého outfitu a to jak k vodě, tak na společenskou událost.

 

14835ODE.jpg

 

Další momentální hitovkou jsou puntíky…

 

Šaty alá Marylin Monroe, košilky s límečky bez rukávů s uzlem pod pupík, nejlépe v průhledném provedení momentálně doslova zaplavují ulice.

 

Volný střih a vzdušnost je přesně to co potřebujeme v letních pařácích.

 

Doplnit takovou košilku je nejlépe již zmíněnými džínovými kraťasy a barevnou lambádou křiklavých tónů.

 

Celkově se nám do módy hodně vrací styl hippie, takže ani s brýlemi „lenonkami“ nic nezkazíte. Květina ve vlasech už jen podtrhne celkový vzhled uvolněnosti a stylového vědění.

 

Protože je, ale momentálně móda opravdu velmi uvolněná, nic nezkazíte ani dobrým a vkusným mixem stylů… Takže hippie s prvky punku a ležérní elegancí je podle mě přesně to, o co si říká tohle léto.

 

14833OGJ.jpg

 

Každopádně tak jako tak na plné čáře vítězí osobitost a vtip.

 

14830OWN.jpg

 

Z tohoto důvodu stále přemýšlím o zakoupení šicího stroje. Jakékoli tipy a vaše vlastní zkušenosti s šitím ocením a odvděčím se časem třeba i nějakým tím kouskem z vlastní dílny.

 

Pavlína Sýkorová


Pavlína Sýkorová (Pína) 02.8.1988 „Lev“ on Facebook
Pavlína Sýkorová (Pína) 02.8.1988 „Lev“
Miluje vůni lesa a má ráda lidi. Libuje si v sarkasmu a je ortodoxním optimistou. Duší je hippie a slintá ve spaní. Nikdy nepochopila zlomky.
Ráda by osobně mluvila s Ježíšem Kristem.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x