Magie

VÝKLADOVÝ DEN: Myšlenky štěstí

0 Shares

Tyhle karty umí trefit do černého! Řekla bych, umí trefit do našich mentálních zlozvyků tak, že se jen začervenáte. A přesně namíří vaši energii opačným směrem, kde je štěstí! Hurá, je tu šťastný výkladový den pro vás!

Je na čase, abyste si dopřáli zdravou dávku sebelásky. Zasloužíte si ji. Jste dokonalá, zářivá, skvělá, božská bytost. A čím dříve to přijmete a začnete se podle toho k sobě chovat, tím dříve se váš život naplní lehkostí, soucitem, zdravím, vitalitou a štěstím.

 

Základní pravidlo minimálně toho, že svůj život budeme prožívat lehčeji. V tomhle má autorka, Kris Carr určitě pravdu. Říká se přece, že stejnou situaci vidí a prožívá jinak optimista a jinam pesimista. Vždycky se vyplatí alespoň se snažit vidět lepší stránky každé situace, než se užírat černými scénáři. Když už nic jiného, alespoň tak prospíváme našemu zdraví – fyzickému a psychickému.

 

Takže necháte se pozvat do světa myšlenek, jež působí a přitahují do života štěstí?

Hmmm… tak tohle pozvání ráda přijmu. Chcete také?

 

24601NzM.jpg

 

Tak proto tu je dnes speciální výkladový den, který prosím pojměte jako něžnou inspiraci a pobídku k tomu, jak se nejlépe chovat sám k sobě, ale také ke svým blízkým. Berete je jako náhodné setkání s moudrostí, která je podobná tomu, jako když třeba vyslechnete nechtěně nějaký rozhovor v obchodě a uvědomíte si, že tam byla nějaká informace určená i vám. Možná už zítra nebude důležitá, ale teď pro tuhle chvíli je přesně tím, co vám uleví nebo co složí poslední dílek puzzle, které si nosíte v hlavě.

 

Takže vás vítám u výkladového dne Myšlenky štěstí.

 

24602ZmM.jpg

 

 

Kris Carr: Myšlenky štěstí nás budou provázet celým týdnem….

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2017


Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com