Magie

VÝKLADOVÝ DEN K NOVOLUNÍ 17.3: S Andělskými modlitbami

0 Shares

Mám tu pro období novoluní opravdu zajímavou nabídku. Začnu tím, že se na tohle novoluní v Rybách docela těším. Ne, nejsem masochista… nebo jo? Někdy vážně pochybuju, ale především jsem už asi celkově tak naštvaná a majitelka několika překapaných pohárů, že i tahle svižná doba namáčená v slzách i odhodlání, která nás čeká kolem 17. března, mi přijde vhod.

 

Takže se můžete dnes ptát těchto moderně pojatých kartiček s názvem Andělské modlitby od amerického autora Kyla Graye. Moderní, ale celkem hezky ilustrované, do významů jsem pronikala delší dobu, ale když se tak stalo, zjistila jsem, že jsou mnohem hlubší, než se na první pohled zdá.

 

Nerada se ale moc držím knížky v jejich případě a tak i na vaše dotazy, milé Popelky, budu odpovídat více intuitivně.

 

Ale nejprve se vrátím k tomu novoluňkovému: Tohle mi totiž vyšlo:

 

25913ODE.jpg

 

Ve zkratce: Doba, ve které budeme mít příliš otevřená srdce, příliš budeme vystaveni intuici. A když říkám příliš, tak je to cílené, protože s tímhle vším si Ryby rozumí a do štěstí nám přehodí výhybku pouze v případě, že prožíváme extra krásné období. Což bych vám ze srdce přála a znamená to i to, že všechno hezké budeme více prožívat.

 

Ale také to špatné to, co nám zraňuje srdce, co zametáme pod koberec, kde dlouhodobě jdeme za své vlastní hranice. Tady jak to, že odhalené srdce pocítí nepohodlí okamžitě, tak i vnitřní hlas, proti kterému často jdeme v zájmu konvenčních zájmů (nebo strachů z odsouzení okolí), ukáže ostrým prstem přesně na ta citlivá místa. A věřte mi, že osud nebude mít tento měsíc na prstě ostříhané a opilované nehty. Budou pěkně ostré.

 

25914ZWY.jpg

 

Na druhou stranu tu je ale síla, zdravé rozhodnutí, odhodlání a karta vyšší ochrany, která tomu všemu dává punc úspěchu, pokud se v tuto dobu rozhodnete pro to, k čemu se novoluní hodí úplně nejvíc – zatočit se starým, bolestivým, co vás obírá, okusuje a působí vám plíseň na duši, a začít znovu, rozhodnout se, dokonce i vidět řešení tam, kde jsme je dosud neviděli.

 

Je to závan čerstvého vzduchu, tak ho využjte…

 

A tak bych ráda, kdyby se otázky tohoto výkladového dne točily kolem tohoto období, kolem 17. března… Co zamýšlíte, o čem uvažujete nebo co cítíte, že se nevyhnutelně blíží ke konci. Či naopak, co dozrává, aby tomu byly položeny v následujících dnech základní kameny?

 

Těším se na vás!

 

O autorovi:

Kyle Gray se ve svých 16 letech stal nejmladším profesionálním jasnovidcem ve Velké Británii a nepřestává své klienty a publikum udivovat svými neuvěřitelně přesnými informacemi. Přednáší a vede workshopy po celém světě.

 

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2017, www.synergiepublishing.com

 

Ranata Petříčková


Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com