anotace 32
Magie

Výkladový den: Chris – Anne: Tarot světla a stínu

0 Shares

Vítám vás u výkladového dne… a ještě než se vrhneme na vaše dotazy a komentáře, na které se moc těším, podělím se o svou zkušenost s Tarotem světla a stínu. Snad proto, abyste své dotazy formulovali přesněji. Karty umí nasměrovat. V posledních dnech mi přišlo, že se jim moc nechce do rýpání se v minulosti.

A jestli to je jejich vlastní aurou, nebo to je letošním rokem, kdoví… ale předpokládám, že dotazy typu „jak se vyrovnat s tím a tím“ budou zodpovídány vzetím za ruku a pozváním k tanci života.

V jednom případě mi řekly, že dotyčná nemá vzdávat sen o rodině, v druhém pak, že má za sebou nechat svázanost a jít za svým srdcem. Jak pořešit minulost? Asi tak, že začneme žít současnost? A z té minulosti si vezmeme jen to, co je pro nás cenné?

Chvílemi jsem skoro měla pocit, že nastal čas, kdy minulost nemusí být řešena, ale má být odsunuta, zapomenuta, vyřešena je jen tím, že se stala. A přijde na to, v jakém budeme rozpoložení, jestli právě takový výklad bude příjemný.

IMG 20210812 145144

Obecně totiž karty parádně umí říci, čím si stojíme na štěstí (viz stinná stránka každé karty) a jsou neskutečně přesné!

A umí říct, kudy si pomoci k lepší budoucnosti. A tady už někdy velmi úkolují a já bych řekla, že za ty své zkušenosti s tímto tarotem můžu ručit, úkoly to jsou opravdu přesné a vedoucí k cíli. I když… ne vždy jsou příjemné a mnohdy nám řeknou, že ta cesta vyžaduje překročení mnoha vlastních stínů…

A pozor, občas, až ale velmi často, jsem měla dojem, že přímo nabádají k seberozvoji až ke změně své osobnosti tím lepším, opravdovějším směrem.

Ne, nejsou to karty pro tvoření kompromisů a pro obhajování svých vlastních lží. Au, to opravdu nejsou.

IMG 20210812 145124

O autorce: Chris – Anne je návrhářka, tvoří brandové strategie a je milovnice tarotu a magického myšlení. Práce na tomto velkolepém tarotovém projektu ji nesmírně naplňovala. To je ostatně cítit z každé kartičky.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishin, 2021, https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/tarot/000514_tarot-svetla-a-stinu.php

Renata Petříčková

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

 

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
34 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kassandra1
Kassandra1
5 měsíců před

Dobry den Renatka, ak smiem,poprosim . Zmenim skoro pracu.respektive najdem nieco ine,menej stresujuce?Dakujem

Sara
Sara
5 měsíců před

To jsou fakt nádherný karty.
Renatko, jak to vypadá tento rok u mě s láskou a partnerskými vztahy, přijde někdo nový nebo budu ještě řešit ten starý?
Díky S.

Geri
Geri
5 měsíců před

Dobré dopoledne. Prosím o výklad na otázku: Co mne v letošním roce čeká v oblasti partnerství? Děkuji

Geri
Geri

Děkuji smile

vy1968
vy1968
5 měsíců před

Dobrý den Reni, prosím o výklad: jsem ustrašená, podezíravá, úzkostná, uklidním se? Dcera je stále sama, najde si hodného partnera a přijde i rodina? A co její zdraví, zlepší se? Děkuji za výklad.

Rada
Rada
5 měsíců před

Milá Renatko, prosím o radu, ohledně podání žádosti k soudu o stanovení vyššího výživného – přestože je jasné, že ex bude vzdorovat a trucovat a bude to boj, přeje vesmír tomu boji a výsledku ve prospěch zvýšení výživného pro dcerky- jít cestou boje nebo ho nechat v jeho lakomosti? ( mám oslovit jiného právníka- muže , který je více dravý?). Kdyby karty chtěly říci – myslím, že až projdu svojí transformací, která ještě není dokončena, bude tu pro mne i muž ( sama v sobě bojuji, jako duše , která si vybrala se osamostatnit, nebýt závislá a zároveň duše velmi… Číst vice »

Helena17
Helena17
5 měsíců před

Dobrý den, Renatko
chtěla bych poprosit karty, aby mi řekly kterým směrem jít a zda nedělám nějakou chybu…co mám u sebe změnit.Najdu v tomto roce třeba partnera.
Děkuji Helena

Ivik
Ivik
5 měsíců před

Bude tento rok pro mne změna v lásce,najdu partnera,co pro to mám udělat,vytrhne mě ze stereotypu mého života.Na co mám čekat v jednotlivých ročních obdobích co bude pro mne zásadního?Přeji Renátko krásný nový rok,hodně štěstí,zdraví a pozdravuji kočandy :-)))

Ivik
Ivik

Renátko děkujiiiii

Nancy
Nancy
5 měsíců před

Krásný den Reni, tento výklad mě opravdu potěšil.Slíbila jsem si, že tento rok a doufám, že i ty další, věnuji sama sobě. Takže se ptám, kde a s čím vlastně začít?Děkuji

El
El
5 měsíců před

Dobrý den Renatko, pokud bych ještě mohla, ráda bych se zeptala na muže, který mi vstoupil do života před pár dny. Měl by vztah s ním popř. budoucnost? Co by mě event. čekalo? Jak mě bere? Byl by pro mě dobrá volba? Chtěla jsem mít ještě popř. otevřené dveře k tomu mít dítě, ale on už dvě dětí má. Byl by pro mě dobrá volba i tak? (on je Lev, já Střelec). A také bych se ještě, pokud je to možné, chtěla zeptat na Býka, kvůli kterému jsem se teď trápila rok a půl – zlomil mi srdce. Co by… Číst vice »

El
El

Děkuju moc, Renatko, mám z toho sice zvláštní pocity, ale každopádně moc děkuju a přeju pohodový den smile

lida
lida
5 měsíců před

Dobrý den, prosím o výklad, kam mě karty nasměrují pro zlepšení nejen manželství, ale celkově toho žití . Zlepšení co se může zlepšit. Děkuji smile

lida
lida

Renátko, děkuji moc smile

mati
mati
5 měsíců před

Přeju dobrého dne a rovnou bych se chtěla zeptat na mé další směřování. V loňském roce jsem nějak ztratila sílu, energii ke všemu a tak nějak jsem jen přežívala, tento rok mám odhodlání k akci, jen bych potřebovala popostrčit. díky L.

Kočka
Kočka
5 měsíců před

Milá Renatko,
prosím, chci se zeptat na vztah s přítelem. Můžu něco změnit, udělat pro zlepšení toho jak to teď je a nebo je čas si poděkovat a jít dál? Co mi ukazuje světlo a stín a já to v našem vztahu nevidím? děkuju smile

Ewig
Ewig
5 měsíců před

Mila Renco, rada bych Vás poprosila o výklad. Nedokážu se přenést přes zničeny vztah s mým braskou. V podstatě ani nevím, co se stalo, ze si na mě vyleval vztek a zlost. Co je za tím a co s tím dal? Dále by mě zajímalo, zda se mým holcickam bude letos dařit a mne s manželem také (i vzhledem k tomu, ze začínám letos na nové pozici). Loňský rok byl hodně vyčerpávající a rada bych jen věděla, zda letos bude lépe a přenesu se přes věci, které nedokážu ovlivnit. Snad jsem dotazy formulovala správně. Předem Vám moc děkuji.

Ewig
Ewig

Děkuji Vám moc, Renco. Přeji Vám krásný den

jazuzinka
jazuzinka
5 měsíců před

Milá Renčo, prosím o výklad. Opravdu se nějak nemůžu hnout z místa a ztrácím “vizi lepších zítřků”. Prostě se mi vše nějak se*e. Bydlení, stavba domečku, peníze, práce, zdraví,…. Je toho moc. Poradí karty, co s tím a co zatím je? Děkuji moc.

Synoveja
Synoveja
5 měsíců před

Dobrý večer, Renčo, světlo a stín, minulost a budoucnost, nechat to staré za sebou a zaměřit pozornost jiným směrem… to jsou témata se u mě vynořila již koncem minulého roku a s tímto tarotem se vhodně doplňují. Cítím potřebu změny vnitřní (vztah k sobě), tak vnější (práce, osobní život…), ale kde začít? Asi prací, kde to nabírá na obrátkách, a proto si hledám nějakou jinou. Mohou mi karty říct, zda některé z nabízených míst, na něž jsem nedávno odpověděla, je to pravé, kde budu spokojená? Nebo mám hledat dál? Předem děkuji za odpověď.

tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
34
0
Would love your thoughts, please comment.x