Detail příspěvku: PRO VÁS: Středa s Kartami skryté moudrosti

PRO VÁS: Středa s Kartami skryté moudrosti

autor: | Lis 14, 2012 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 39

Tak prý karty, které prý dovolí propojit svět duchovní a svět materiální. To beru! S tím mám problém a to se ráda naučím, jak tyhle dvě zcela určitě jen zdánlivě nepropojitelné věci spojit v jeden harmonický celek. Tak se to pojďme společně naučit, tyhle karty na vás, milé Popelky, totiž tak trochu pokřtím. Jsou úplně nové!

Karty, které odpovídají na otázku PROČ?

 

 

Colette Baron-Reid, autorka knih Messages of Spirit (Poselství Ducha) a Remembering the Future (Rozpomenout se na budoucnost), je populární jasnovidkyně a motivační řečník, přednáší na seminářích, bývá hostem rozhlasových pořadů a je autorkou meditačních CD, z nichž nejoblíbenější je Journey Through the Chakras (Cesta po čakrách). Vystupovala se Sylvií Browne, Johnem Hollandem, Caroline Myss a mnoha dalšími.  V současné době žije v Sedoně, ve státě Arizona, se svým mužem Marcem a dvěma čtyřnohými kamarády.

 

7609YjE.jpg

Opět to samé? A proč ne?

Zprvu mne přiložená příručka poněkud překvapila. Krabička i knížečka vypadají nádherně a čistě, autorka však velmi často používá motliby, žehání a je tu i slovíčko Amen, takže to může zprvu vzniknout povrchní dojem nějakých studených kostelů, hřbitovů a duchovních v černých hábitech. Každý má svou vlastní cestu a tak jsem se podvolila dobré vůli Colette Byron-Reid a šla její cestou. Tyto karty umožňují nahlédnout do vzorců chování, které se projevily ve vašich životech. Úctu a pokoru těmto kartám lze projevit i pouhou myšlenkou, procítěním. Pokud chcete rituál, je tu k dispozici a autorka pro ně má velkou slabost, takže ho tu máte patřičně a podrobně popsán.

Seznámeni jsme, významy karet opakují ty základy lidského bytí – roční cykly, trpělivost, odpočinek, odvaha, štědrost, přijímání, projevená pomoc „shůry“… stále to samé.  Není třeba hledat nic jiného, toto jsou prostě zákonitosti našich životů a každé nové zpracování dává šanci najít a oslovit další a další lidi. Colette Baron-Reid svou osobitostí se to může podařit.

 

7610MTE.jpg

 

Tyhle dvě se mi líbí nejvíc, ztělesnění jemné síly a ochrany z ženského i mužského úhlu pohledu… Indián jako anděl mne fascinoval…

 

 

7611NGQ.jpg

 

Tyhle dvě mě zase nahání strach… asi ten tvrdý hmotný svět…

 

Kovový král působí hodně nepříjemně – ale… je to vyzyvatel, který přišel učinit vašemu trápení konec. Nikoliv však shůry, ale musíte sami, dává vám štít ochrany. Musíte stanovit své vlastní hranice, aby vás okolí nezraňovalo.

 

No vidíte, hned je ten chlapík sympatičtější…

 

 

Propojuje moudrost předků

Kdysi tu s námi žili ony bytosti z fantazijních světů, ochránci všeho živého, víly a andělé. Učili nás, jak žít. Postupem času zmizelo ono moudro a tyto bytosti se staly pouze bájnými. Kdoví… dnes se k nim navracíme, mnoho lidí začíná opět věřit v ono propojení  hmotných a nehmotných světů. Tyto karty tyto světy propojují.

 

Můžete se ptát i vy. Klaďte vždy jen jednu otázku a ptejte se po příčinách, po otázce proč… Protože to není klasický tarot a výklady jsou tedy trošku obtížnější na napojení, pochopení,budu si z Vašich odpovědí vybírat. Nedostane se jistě na každého, ale nezoufejte, příští týden vás čeká ještě jedna karetní sada, budeod Doreen Virtue a sama jsem na ni zvědavá.

A potom, další den to bude ten slibovanýýýý – no dobráááá – Zlatý tarot. A s ním už se dostanete dle předběžných plánů i na můj vlastní web, který je v tuhle chvíli jako pomalu zařizovaný byt. Ladíme, malujeme, zdobíme…  a už se těším, až vás pozvu.

Renata


[sexy_author_bio]


Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2012, www.synergiepublishing.com

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Liliana je velice prastaré a jeho původ najdeme v sanskrtu. Překládá se jako hravá“ či „veselá“ a původní podobou bylo Lila. V ČR je v tuto chvíli 323 veselých Lilian.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 72
  • 494
  • 49 236
  • 387 616
  • 2 380 462
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet