Detail příspěvku: Karty Kouzelné mapy pro Snížka

Karty Kouzelné mapy pro Snížka

autor: | Pro 12, 2013 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 188

Prokletí, aby se člověk radši vůbec nenarodil, hozené na nebohé dítě, je jedno z nejhorších. Možná by stálo za to se podívat po návodech, jak takové prokletí ze svých beder sejmout, sama se tím nezabývá, ale podle karet, které tady jsou… jsi podle mě schopna se ho zbavit sama svou vnitřní silou. Vyšly ti krásné karty. Všechnu tu energii k lepší cestě svým životem máš v rukou.

Takže nejprve karty Kouzelné mapy.

Snažila jsem se přijít na to, kudy z tvé svízelné (energeticky svízelné) situace vede cesta ven.

 

Vliv minulosti: Vyléčit si zranění, první karta vlevo nahoře.

Současnost: Chránit poklad, prostřední karta nahoře.

Budoucí vlivy: Čaroděj vnímavosti, karta vpravo nahoře.

 

12062MTg.jpg

 

Už jen tento začátek mě naznačil, že ve svém životě máš něco, co je nesmírně cenné a že jsi nadmíru citlivá osoba.  Taková, které se jakékoliv „prokletí“ velmi dotkne a moc ubírá energii. Jsi nesmírně vnímavá.

 

Onen vliv minulosti jsem mířila hlavně na to prokletí. Předpokládám, že tvůj otec s tebou měl nějakou vazbu z minulosti a vyloženě měl na tebe spadeno. Nevěděl proč, nevěděl, proč to přišlo, ale možná jsi byla příliš citlivá osoba v jeho minulém životě, někdo, komu záviděl jeho dovednosti, energii, talenty.

 

To samé sis ale přinesla i do tohoto života.  K této kartě jsem ještě dovytáhla tu spodní vpravo.

Zázračný pramen.

 

Opět mě to zavádí někam do minulosti, do toho kolektivní vědomí a zase mám pocit, že to, co s tvým otcem proběhlo, už v tuhle chvíli nemusí mít žádnou hodnotu. Je to JEHO problém, nikoliv tvůj. Snaž se oprostit všemi způsoby od toho „být prokletá“. Tyhle dvě karty směřující k tvé minulosti jsou jednoznačně o uvědomění si svých cenných schopností. Co bylo bylo, teď je možné usmíření, vyléčení.

 

Další dvě karty současnosti a minulosti u tebe  jsou o tom, pečovat o to, co je vám drahé, být tomu věrná a opravdu si uvědomovat to drobné ve svém životě, nejsi sama, máš kolem sebe – podle této karty – strážné anděle, kteří tě vedou a ochraňují.

 

Čaroděj vnímavosti do budoucna naznačuje, že se naučíš nebrat si věci tak osobně, více vnímat svět tak, jak je, jeho běh, brát ho jako součást svého života a potom se ti otevře zcela jiný svět. Jdi pryč ze svých bolestí, snaž se na tom pracovat… mít se víc ráda.

 

Skřítci je karta vlevo dole… při jejím vytahování jsem měla pocit, že jde o řešení tvého problému. Skřítci jsou ti tvorové v nás, kteří se rodí ve chvíli, kdy jsme zraněni a pak nám našeptávají naše strachy typu: Za nic nestojíš, to ani nezkoušej, nic si nezasloužíš…

 

Nikdo není bez chyb a ty teď víš, co máš v sobě překročit. Nízké sebevědomí, přílišnou závislost na názorech okolí. Moc ti, Snížku, držím palce, protože potenciál ke změnám máš obrovský. To, co cítíš jako životní prohru, prokletí, je jen STRACH, který je vyloženě naočkovaný tím okolím, těmi Skřítky, jak je popisuje Colette Baron-Reid.

 

Vždycky si vzpomeň na ten Zázračný pramen, který v sobě máš a vědomí, že jsi součástí velkého celku a máš tady na Zemi své velké místo. Nejsi zbytečná, nejsi špatná, jsi to prostě ty.

 

Čistá jak snížek…

 

Ještě jsem si dovyložila runy….Pertho, Berkana, Raido

 

12063NWE.jpg

 

Něco se ti ještě skrývá, ještě tě v životě – možná už brzy – čeká nějaké zásadní odhalení, rozhodně ale příjemného rázu. V tuhle chvíli to ale nevymyslíš, nevynutíš, musíš počkat, až dozraje čas.

 

Potom za sebou opravdu necháš to zlé, Berkana je runa nových začátků, očištění… a Raido to jenom dokresluje, pohyb, cesta, opravdové vykročení na novou životní cestu, nevylučuju ani stěhování nebo vyloženě fyzický přesun někam – nebo nového partnera či novou cestu s ním.

 

Moc moc držím palce, vypadá to tak krásně, že si moc přeju, aby to vyšlo. Jen se nepodceňuj… NIKDY.

 

Renata


[sexy_author_bio]


 

Karty Kouzelné mapy vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2013, www.synergiepublishing.com

 

11933MmN.jpg

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Matěj se narodilo hebrejštině. Pradědečkem je mu jméno Mattytja, doslovně „Mattyth Jáh(u)”,což se překládá jako „dar Boží”. Stejný základ má i jméno Matyáš, které je archaickou podobou jména Matěj. Oba jsou tedy „darem od Boha“. No a takový božích dárečků nám po ČR běhá 421.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 454
  • 343
  • 49 620
  • 388 205
  • 2 380 350
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet