Magie

Doreen Virtue: Smysl života. Karty božské inspirace…

0 Shares

Doreen slibuje v těchto kartách spolehlivé a přesné výklady ohledně smyslu života.  Na první pohled se tato sada nikterak neliší od všech ostatních, tak jsem o to více zvědavá, jak se s ní bude pracovat. Můžete se zúčastni i pět z vás – svými otázkami.

Velmi mi svým faktickým obsahem připomíná Poselství Bohyní, které považuji za jednu z nejlepších inspiračních karet.

Tady však hodně, ale opravdu hodně půjde o elementární bytosti nikoliv víly a jim podobné, ale anděly.

 

Hledat smysl života

To může být činnost velmi záslužná a pro život zcela zásadní. Stejně dobře to může být činnost, jež je v podstatě jen ztrátou času a bezvýznamným plkáním o nesmyslech. Doreen Virtue se ale musí nechat, že několik úvodních stran přiložené knížky je nesmírně inspirativních a i kdybyste chtěli jakkoliv pochybovat o efektivitě karet či jejich významu, její slova vás minimálně přinutí se zastavit.

 

7714MWY.jpg

Ano, lhostejno, vedou-li nás naším životem andělé nebo kdokoliv jiný, ale opravdu – pokud sejdeme z cesty a neděláme v životě TO, proč jsme se narodili  – cítíme se velmi zle, depresivní, unavení a zničení. Bez smyslu života. Práce, která naplňuje je ta, na kterou se od samého ranního oka otevření prostě jen těšíte. Někdy jste unavení, samozřejmě, ale nikoliv k smrti vyčerpaní na té nejzákladnější úrovni bytí.

 

7715MTU.jpg

 

 

Zaujala mne karta, jež nabádá k pomoci druhým pomocí léčení.  Nemusíte být hned zdravotní sestra, tato symbolika se dá vztáhnout klidně i na pouhé „udělání vrby druhým.“ Dotyk ale léčí, a tak ideální takovou činností jsou třeba masáže. U této karty Doreen píše:

„Jakmile beze strachu a s jistotou vyšlete tento záměr do světa, klienti k vám přijdou. Nejprve můžete poskytovat bezplatná sezení svým přátelům a členům rodiny. Díky tomu, že se stále budete soustředit na svůj záměr, se o vás brzy doslechnou další a vy si buď otevřete soukromou praxi, nebo začnete pracovat v nejakém léčebném centru.

Jakmile začnete léčit pomocí energie, uchovávejte si mysl i tělo čísté tím, že budete dbát na zdravý životní styl. Díky skvělé péči o sebe se zvýší vaše fyzické a duševní rezervy…“

Nemusíme to aplikovat pouze na tuto činnost – ono to platí obecně. Jakmile začneme přemýšlet pozitivně, je možné, že k sobě podle zákona přitažlivosti přitáhneme ty pravé lidi, ty pravé příležitosti?

Prý to tak funguje.

 

Pokud budeme o své tělo pečovat, zvýší se naše výkonnost – stará známá pravda, ovšem někdy si to neuvědomujeme a přetahujeme se v rámci všehostihnutí. Odpočinek je sprosté slovo.

Tak tohle je určitě dobré si zapamatovat a aplikovat do praxe.

 

 

7716ZWM.jpg

Jinak  jsou tyto karty velmi pozitivní a zcela jistě si najdou i své odpůrce, protože z bezplatného poskytování sezení se člověk nenají. Jen hmotně zajištěný člověk může poskytovat pomoc, protože nemusí přemýšlet nad vlastními existenčními problémy. Je to začarovaný kruh.

Ale někdy – jen a prostě v rámci sebezáchovy duše a těla – stojí za to z tohoto kruhu vystoupit, byť na chvilku a zasnít se, jaké by to bylo, kdyby… Kdyby tak všechno tak, jak píše Doreen Virtue fungovalo.

Třeba bude. Kéž by.

Doreen Virtue, Ph.D., je velmi oblíbená spisovatelka, která pracuje s říšemi andělů a elementárních bytostí. Je známá také z televizních pořadů jako Oprah, The Wiew, Good Morning America a dalších. Kromě toho přednáší a vede workshopy po celém světě. Další informace najdete na www.AngelTherapy.com

 

Pokud se chcete těchto karet na něco zeptat, ptejte se po smyslu svého života zde na Zemi, kam se vrtnout, jaký obor, k čemu tíhne vaše duše?

Odpovím pět vybraných dotazů,…

A zítra můžete očekávat slíbený Zlatý tarot a cestičku ke mně domů – s mojí webmasterkou dnes uklízíme, leštíme, navaříme, napečeme, abychom zítra mohly uvítat první oficiální návštěvníky mého (našeho) nového magazínu.

Prozradím jen, že bude jemný, něžný, ženský a kočičí…

Renata


Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2012, www.synergiepublishing.com

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com