Detail příspěvku: Andělé světla Diany Cooper pro: monana a Bosorka

Andělé světla Diany Cooper pro: monana a Bosorka

autor: | Říj 26, 2016 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 45

Stručné, jasné, přesné a naprosto bezobrázkové, to jsou karty Diany Cooper: Andělé světla. Z diskuze pod minulým článkem jsem vybrala dvě z vás, které se nyní dočkaly svého inspirativního výkladu. Takže, jak to dopadlo?

První dotaz jsem vybrala od monany:

Dobrý den Renato, již 8 let nás opakovaně udává a šikanuje soused, úřady nemají žádnou možnost ho zastavit, musí mu neustále odpovídat na jeho vymyšlené podněty, na hygieně, městském úřadu, krajském úřadu, hasiči – všichni ví, že je zřejmě  psychopat, ale nemohou ho zastavit, nás to už značně omezuje a obtěžuje, stále dokola absolvovat kontroly, odpovídat na dopisy, reagovat na výzvy atd. Jeho to zřejmě baví a je to jeho náplň dne nestále spisovat nesmysly a obesílat s nimi úřady. Kdy se to zastaví a budeme mít od něho pokoj? Děkuji.

 

22524YzU.jpg

 

Karty: Zaujetí

Andělská moudrost vám připomíná, že když usilujete o naplnění nějaké vize a nepochybujete o ní ani se od ní neodchýlíte, její úspěch je zaručen.

 

Rada pro vás zní, abyste na svém vytyčeném cíli vytrvale pracovali. Nasměrujte každou myšlenku, slovo a čin k vytouženému výsledku.  Neexistuje nic mocnějšího než zaměřená energie a andělé spatří jasné světlo vašeho nasazení, ať už jde o vztah, projekt, cestu nebo cokoliv jiného ve vašem životě.

 

Nezapomínejte je žádat o pomoc a vězte, že když věnujete svůj záměr nejvyššímu dobru, dostane se vám odpovídající podpory.

 

Disciplína

 

Neukázněný pes je nebezpečný sobě i druhým. Naopak zvířeti, které se naučilo sebekázni a poslušnosti, lze důvěřovat. Bude věrně a s láskou sloužit svému pánovi a lze je pustit z vodítka.

 

Prostřednictvím disciplíny dosáhnete svobody.  Pán, kterého máte poslouchat, je vaše Vyšší já. Přišli jste na Zem s určitým posláním a naplnit je budete moci pouze prostřednictvím sebekázně. Nalaďte se na své anděly a požádejte je o pomoc a podporu, aby byl váš život šťastný a uspokojivý a pod Božím vedením. Sebekázeň je klíčem k naplnění vašeho určení.

 

Ptala jsem se na energii v celé té situaci, kterou monana popisuje. Zdá se, že tam jde o velké zaujetí a je to pro onoho pána tak trochu „koníček“. Není to nic, co by bylo nějak osudové nebo nezvratné. Ten pán prostě umí namířit své životní poslání tímto směrem a je zřejmé, že je úplně jedno, kdo vedle něj bydlí. Máte prostě pech, že jste to zrovna vy. Kdyby tam bydlel někdo jiný, slízne to on. Je to prostě mimořádně negativní člověk zaujatý a umanutý tím, co činí. Pokud ho to jednoho dne přestane bavit, přestane i tohle, musel by ale svou vlastní energii vrhnout jiným směrem a být stejně důsledný v tom vám neškodit. Bohužel z pohledu monany je to situace nepříjemná, na příkladu onoho umanutého pána ovšem můžeme vidět, jak taková sebekázeň (negativní) může vypadat. Pro něj je to prostě smysl života. Jediné, co může zcela logicky celou věc ukončit je nějaká karma nebo událost z jeho strany (kdy osud řekne – a dost), nebo že se monana s rodinou odstěhuje.

 

A Bosorka

 

Zkusím se karet zeptat na novou práci… Podaří se mi už prolomit ten současný divný stav, kdy staré ještě není úplně odžito a nové ještě není na dohled? Celá ta situace je tak nějak podivně zakletá… 

 

22525MWE.jpg

 

Vyšly dvě karty…

 

Smích

 

Smích je zázračný lékař. Zbavuje strachu, a když se zasmějete, jste šťastnější, rozjasněnější a uvolněnější.  Pamatujte, že andělé létají proto, že se berou lehce, a tak se povzneste nad všemožné obtíže a vnímejte situace z té veselé stránky.

 

Smějte se sobě a s druhými.

 

Když se uvolníte a zasmějete, vaši andělé vám vnuknou nové nápady a myšlenky, které mohou obtíže proměnit v potěšení. Smích je sluneční světlo, které rozpouští temnou notu, takže buďte veselí, hraví a radostní.

 

Moudrost

 

Znalostí lze nabýt studiem, ale moudrost je Božská inspirace, která pochází z vašeho nitra.

 

Vaši andělé vás vedou k tomu, abyste se spojili se svým klidným, tichým středem a naslouchali moudrosti své duše. Poté se budete rozhodovat a jednat na základě vedení svého nekonečného bytí.

 

S moudrostí dostává život nový rozměr, a naše lidské drama a strach se ve srovnání s velkolepostí celkového pohledu náhle jeví jako nepodstatné.

 

Kráčejte po své cestě životem jako jedni z Moudrých a všichni vás budodu ctít a respektovat.

 

Milá Bosorko, tady to vypadá, že jsi v té své situaci mezi zrcadly. Už se nejde vrátit zpátky a ještě není na dohled nové. Stoprocentně ti mohu říci, že to nové přijde.  Neexistuje nikdy, že nic nového nepřijde. Tyhle karty vypovídají o tom, že bys mohla k tomu vnuknutí, které ti otočí hlavu správným směrem, přijít skrze uvolněnost. Skrze povolení křeče. Přijde mi, že záblesky toho, kudy se dát, vidíš, nebo uvidíš ve chvílích, kdy zdánlivě zrovna neřešíš to, co řešit potřebuješ. Když já nevím, myješ nádobí, jsi s přáteli, ležíš ve vaně, prostě ve chvíli, kdy se na chvíli cítíš spokojená. S kartou Smíchu bych také nevyloučila možnost, že nová práce nebo posun v této oblasti ti přijde prostřednictvím známé osoby, kterou máš ráda a zcela jistě ta nová cesta, která tě čeká, bude v maximálním možném souladu s tím, co potřebuje tvá duše. Proto ty náznaky kudy, k tobě také chodí ve chvíli, kdy nejsi svázaná strachem a obavami, ve chvílích „uvolněné duše“.

 

22449MmU.jpg

 

Tak přeji všem hodně štěstí a pro ostatní, ještě se tu nad nějakými kartičkami sejdeme….

 

Renata Petříčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Matěj se narodilo hebrejštině. Pradědečkem je mu jméno Mattytja, doslovně „Mattyth Jáh(u)”,což se překládá jako „dar Boží”. Stejný základ má i jméno Matyáš, které je archaickou podobou jména Matěj. Oba jsou tedy „darem od Boha“. No a takový božích dárečků nám po ČR běhá 421.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 2
  • 494
  • 49 166
  • 387 546
  • 2 380 392
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet