Detail příspěvku: Zajímavé vychytávky do vaší nové kuchyně

Zajímavé vychytávky do vaší nové kuchyně

autor: | Led 20, 2021 | Dům a Byt | 0 komentářů

Návštěvy: 183

Dali jste si do nového roku předsevzetí, že si obnovíte, nebo vyměníte kuchyň? Kvalitní prostor na přípravu jídla je v současné době zkrátka potřeba. V době pandemie se pro nás stal domov ještě důležitější místem.

Kuchyně slouží, nejen na přípravu jídla, ale také jako společenský prostor pro celou rodinu, často i jako místo na práci pro jednoho z rodičů. Pokud chcete, aby byla vaše kuchyně příjemným místem pro každého člena domácnosti, nezapomeňte při jejím plánování na zajímavé vychytávky.

Skrytá elektrická zásuvka pro jednodušší vaření

Máme moderní kuchyně, ale při jejich plánování často zapomínáme, že je v nich třeba víc než jedna či dvě elektrické zásuvky. V dnešní době se nám v kuchyni sejde více drobných elektrických spotřebičů než v minulosti. Rychlovarná konvice, kávovar, toaster, kuchyňský robot, ale třeba i rádio nebo zásuvka na nabíjení telefonu – na všechno toto vybavení vám jedna zásuvka stačit nebude.

dluvys

Díky vysouvací elektrické zásuvce si v kuchyni klidně můžete nabíjet i mobil. Zdroj: archiv autora

Elektrické rozvody v kuchyni si proto dobře naplánujte. Zásuvkami nešetřete a nechte je umístit na vícero míst. Pokud máte pocit, že na některých místech se zásuvka nehodí, nebo ji tam není kam umístit, mohou vám dobrou službu udělat i skryté elektrické zásuvky, ať už vysouvací, nebo odklápěcí. Jsou designovým prvkem, jsou praktické a šetří prostor.

Lednice na nápoje nebo víno do každé rodiny

Taky máte občas problém s tím, že nemáte místo v lednici? Jestli jste se rozhodli ve vaší nové kuchyni pro vestavěnou lednici a mrazák, vězte, že pojmou méně potravin než volně stojící spotřebiče. Moderní je tak mít i vícero vestavěných elektrospotřebičů. Dobře vám tak může posloužit lednice na nápoje nebo speciální lednice na víno. Tyto elektrospotřebiče jsou krásným designovým prvkem a nápoje, jako je pivo, víno, limonády, vám nepřekáží v lednici.

dlu2

Malá lednice na nápoje ušetří místo ve vaší lednici. Zdroj: Electronic-star.cz

Dobře skrytá digestoř

Prostor kuchyně a obýváku se stále více propojuje, proto je důležité aby byla kuchyně elegantní a co nejminimalističtější. Moderní jsou přírodní materiály a hladké povrchy bez úchytek. V souvislosti s tímto trendem je tak důležitý výběr správné digestoře, aby vám prostor zbytečně nerozdělovala.

dlu3

Digestoř může být zabudovaná přímo do varné desky. Zdroj: Bigstockphoto.com

Vaše nová digestoř by tak měla být, buď designovým kouskem, nebo naopak skrytá před zraky všech příchozích. Při výběru nesmíte zapomenout ani na její efektivitu a hlučnost. V dnešní době už máte na výběr, nejen nástěnné a stropní digestoře, ale i vysouvací přístroje ukryté pod kuchyňskou skříňkou. Moderní jsou dnes také výkonné digestoře zabudované do kuchyňské desky. Tato řešení jsou však dražší a také si vyžadují stavební úpravy. Výsledný efekt je však velmi elegantní.

Zpracovala: Silvie Dluhošová

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve LVU. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Svatopluk nám dali staří Slované. Otcem je mu slovo „svet”, které má ve staroslovanštině význam „silný”, a matkou je slovo „lid ve zbroji”. Svatopluk tedy znamená „silný bjovník“ … nebo i „vojevůdce“. Aktuálně máme v ČR 4329 chrabrých Svatopluků.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 310
  • 389
  • 49 527
  • 388 520
  • 2 379 863
  • 3 789
  • 28
  • 1 836
0 Shares
Share
Tweet