Detail příspěvku: Andělé, bozi a bohyně: Výklad pro marry.lu a Tinu

Andělé, bozi a bohyně: Výklad pro marry.lu a Tinu

autor: | Říj 24, 2016 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 45

Barevné a krásné karty Andělé, bozi a bohyně patří k těm, se kterými se vykládá opravdu výborně. Takže které z vás se dnes dočkají své odpovědi? Inspirujte se…

Takže jako první je tu marry.lu a její dotaz:

 

Ahoj Renčo,

také zkusím štěstí. Už dlouho (pár let) řeším vztah s mým manželem. Není úplně ideální, citím se hodně sama a manželův diktátorský přístup ve vztahu mi moc nepřidává. S rozvodem váhám kvůli dětem, jak jinak sad Vždycky si říkám, že to ještě vydržím, než budou starší. Někdy je to fajn, ale budoucnost v nás vidím jen těžko. Chtěla bych se zeptat, tedy jestli lze takto otázku položit, co by bylo v případě, že bych odešla? Bojím se, že udělám chybu a také, že budu sama. Zajímalo by mne, co by mi vyšlo. Třeba už je naše manželství naplněné a já mám jít dál. Někdy si nepřeji nic jiného a jindy se to dá. mé datum narození 11/10/1984 Děkuji

 

Obrázek jejího výkladu vidíte zde:

 

22528NjQ.jpg

 

Bohyně soucituAnděl nového života a posléze jsem ještě dovytáhla na její novou cestu Bůh duchovního léčení a Anděl nasměřování.

 

Dotaz zněl, co by se stalo, kdyby se marry.lu opravdu vydala svým vlastním novým životem. První karta – Sebekritika podkopává vás pocit vlastní hodnoty. Mějte se sebou soucit. Druhá karta už je více jasná a mluví o tom, že Právě začíná nová kapitola vašeho života. Je to teda o tom, že odchodu jí opravdu brání vlastní sebekritika a podkopaná vlastní sebehodnota. Stoprocentně se nic nezmění v realitě, čili přesněji, k tomuto kroku nedojde, pokud nebude opravdu chtít, pokud nenajde sebe samotnou v první chvíli. Těch problémů v manželství může být povícero, soudě dle dalších karet, které ukazují na to, že ta vlastní cesta by byla také těžká, protože by jí za prvé asi dost provázely stíny minulosti ve formě zranění, která by se musela léčit. Nějaká doba nutné regenerace z toho všeho. Nebyl by to jednoduchý odchod a hop do růžového obláčku. Naopak by to bylo velmi těžké a je pochopitelné, že je v tuhle chvíli třeba i pohodlnější zůstávat v tom, v čem to je a nechat pod kobercem tu špínu, která alespoň takhle vidět není. Pokud se marry.lu odhodlala k odchodu, musela by počítat s poměrně těžkým energetickým obdobím, ve kterém by se ale po čase mohla zcela osvobodit sama k sobě.

 

Ty dvě karty, které jsem dovytáhla ještě navíc jsou: Něco ve vás nebo situace ve vašem životě potřebuje uzdravit. A potom také – Brzy získáte obnovený pocit vnitřního vedení, nasměrování a smyslu. Prvotní pocit osvobození by brzy vystřídalo střízlivé pohlédnutí na šeď a zmar, a tu potopu, která tu po celém tom manželském soužití zůstala. A teprve, až by se uklidilo po té záplavě bahna a hnusu, pak by se tady opět obnovilo to vnitřní vedení, smysl života a byla by to mnohem čistší a spokojenější cesta.

 

A druhá byla Tina a její práce

 

Milá Renatko,

ztrácím elán, energii, nedaří se mi najít lepší práci, která by mi zajistila aspoň trochu důstojnější žití. Přijde brzy změna k lepšímu?

Děkuji Ti, 7.12. 1969 v Praze, ve 23:30

 

22529Y2V.jpg

 

Dvě karty jsou zcela výmluvné.

 

Anděl bohatstvíVe vašem životě se brzy zhmotní stálý přiliv hojnosti. A druhá  karta – Bůh podsvětíSituace, která vám již neslouží, se právě chýlí ke konci. Dá se tedy jednoznačněn říci, že pokud Tina už neskončila ve staré práci a nemá novou na dosah, tak se k tomu velmi brzy schyluje. Určitě dobře cítí, že tam, kde je, je v situaci, ve které ztrácí energii, je to situace, která jí již neslouží. Nedivila bych se, kdyby to byla náhlá ztráta energie nebo obrat negativním směrem po nějaké náhlé nebo rozhodující události na pracovišti. Najednou se stalo, že už ti to tam nemá co dát, najednou se tam cítíš nepohodlně a najednou potřebuješ nutně pryč. Podle těchto karet je tento pocit správný a již brzy tady bude změna.

 

Tak přeji hodně štěstí a ještě se tady nějaká ta nabídka k výkladu objeví. Ještě tu mám pár kartiček a UDĚLÁME O NĚ I SOUTĚŽ!

 

Renata Petříčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Anežka k nám připutovalo z Řecka. Tam mu dalo život slovo „hagnos či hagné“ a z něho pak jméno Agnes, které se tím pádem překládá jako „čistá“ či „nevinná“. Krásné historické jméno, Anežka nosí u nás 20179 žen.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Mezinárodní den zásnub.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 1 785
  • 2 256
  • 52 332
  • 380 518
  • 2 386 730
  • 3 790
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet