Detail příspěvku: Nesáhněte vedle při výběru spodního prádla. Poradíme vám

Nesáhněte vedle při výběru spodního prádla. Poradíme vám

autor: | Zář 19, 2019 | Komerce | 1 komentář

Views: 320

Vybrat si pohodlné, nekousavé, padnoucí a netáhnoucí spodní prádlo, to se zdá být nemožným úkolem. I samotným ženám trvá dlouhá léta, než přijdou na svou správnou a dobře padnoucí velikost, než najdou styl, který se jim líbí a který jim sedí, či než v množství nabízeného spodního prádla najdou vyhovující střihy.

Ať už jdete nakupovat spodní prádlo pro sebe nebo chcete udělat radost blízkému člověku, poradíme vám, abyste při výběru spodního prádla nesáhli vedle.Naším prvním tipem je nakupovat spodní prádlo v obchodu Astratex (můžete využít i slevový kód a cashback přes Kuponer.cz).  Aktuálně dokonce probíhají výhodné slevy v Lascana, což je taky skvělý obchod se spodním prádlem.

LASCANA Wäsche

LASCANA Wäsche

Jak vybrat správné kalhotky a podprsenku

S výběrem začněme u základního dámského spodního prádla, a to u podprsenek a kalhotek. Při výběru dámských kalhotek se dává přednost hlavně bezešvým kouskům, které nejdou vidět při běžném nošení a které jsou nadmíru pohodlné. Pozor si dejte na nekvalitní krajky, které mohou svědit a mohou tak být nepohodlné při nošení. Co se týče tvaru, každá žena si musí přijít na to, jaký jí vyhovuje. Brazilkami se však nikdy nic nepokazí, pokud mají být kalhotky dárkem. 

AngeliaM05322 04Při výběru podprsenky je ideální, když si ji vyzkoušíte. Podprsenka by neměla být velká, neměla by se odchlipovat od prsou. Ramínka by měla být nastavitelná, zajistí se tím pohodlí. Při zkoušení podprsenky by podprsenka měla být zapnuta na první řadu háčků, tedy hned na tu krajní řadu. Po vyprání se podprsenky roztáhnou, v průběhu používaní je tak budete zapínat na háčky další. 

Jak vybrat noční košilku nebo pyžamo

Do spodního prádla se kromě podprsenek a kalhotek řadí také noční košilka a pyžamo. Jenže jak si vybrat toto? Dámy, pokud kupujete noční košilku, raději si vezměte o číslo větší model. Důvodem je to, že úkolem pyžama je cítit se pohodlně, ne těsně jako sardinka v konzervě. Vždy ale záleží na materiálu. Pokud si pořizujete klasické bavlněné pyžamo, větší velikost by na vás mohla plandat. Opět je nejlepší si danou věc vyzkoušet, případně nahlédnout do tabulky velikostí při nakupování na internetu.

Na rozdíl od podprsenek najdete u tradičních pyžam klasické číslování. Nebudete muset zkoušet velikost 75C nebo 80B, ale vybírá se z velikostí XS, M, L a podobně. Výběr velikostí je tak daleko jednodušší.

Když kupujete spodní prádlo někomu 

Spodní prádlo bývá velice často darováno. Zejména partneři svým partnerkám pod vánoční stromeček nadělují sexy spodní prádlo, které chtějí, aby partnerky nosily. Někteří pánové by však rádi darovali ženě spodní prádlo, ale nejsou si jistí tím, jestli se trefí do vkusu, velikosti, do ženiných kritérií. V takovém případě je daleko lepší pořídit poukaz do libovolného obchodu se spodním prádlem, aby si žena vybrala sama. Nebo se pak nabízí možnost nahlédnout do šuplíku, aby se zjistila potřebná velikost i styl.

Zpracoval: PR Yard

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kataruska14
Kataruska14
19.10.2020 23:26

-Díky moc za hodně informací. Já tedy mám vyhlídnuté nějaké spodní prádlo tady – http://www.miorio.cz a tenhle článek mi moc pomohl. Ještě jednou děkuji.

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve ŠTÍRU. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Leoš je podle nejnovějších tézí původem ze staroněmčiny. Jeho základní podoba byla Leopold nebo Leonard, což vzniklo ze spojení slov „leute“ - člověk a „bald“ – statečný. Je ale možné, že první část tvoří slovo „leo“, což je lev. Jméno by tak bylo překladem nejblíže významu „silný, lví člověk“. A takových je v ČR hnedle 5727.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 59
  • 371
  • 17 876
  • 347 411
  • 2 476 204
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet