Magie

Amazonit – kámen vnitřní i okolní čistoty. Hlavně pro ženy!

0 Shares

Amazonit je draselný živec s modravým či zelenkavým nádechem a právě pro ženy je tím dokonalým kamenem. A to nejen proto, že umí zatočit s migrénou, ale vyrovnává ženské energie a čistí okolní negativní vlivy. A navíc je nádherný, zelenkavé žilkování a drobná kresba jsou titěrnou pastvou pro oko.

Na tělesné úrovni může tišit migrény, což mohu potvrdit, pomáhá zhruba stejně jako akupresura, tedy zmírní bolest, má to ovšem jeden háček!

Musíte tomu věnovat čas…. prostě ležet a bolesti se poddat, není to o tom, že si lepicí páskou přilepíte amazonit na hlavu a jdete vařit večeři… je jen pomocníkem k utišení a uklidnění těla a mysli…

 

Funguje to ale dokonale, nikoliv však na brutálně rozjetý záchvat. Na počátky a středně silné bolesti mi taková deseti minutová chvilka s amazonitem přivodí doslova zázrak – zase funguju!

amazonit

 

….umí stejně tišit křečovité bolesti, mírnit napětí nervového rázu, pomáhá i při menstruačních křečích a
dokonce prý jeho síla dokáže učinit snesitelné porodní bolesti.

To si ovšem při své silné představivosti moc představit neumím. No i když… naši předkové s tím prý měli své  kušenosti…

Rozhodně to není analgetikum, ale ovlivňuje mysl na jemné úrovni vnímání a tak je možné, že amazonit při porodu umí upevnit a ukotvit ženu paradoxně právě v bolestech a to tak, že se dostane do stavu změněněného vnímání, kdy bolest cítí jinak.Snesitelně, nikoliv však příjemně, abychom si to nepletli…. ale snesitelně natolik, že je schopna s vlnami bolesti komunikovat, přizpůsobovat se jim a mentálně spolupracovat se svým tělem.

Ruší také geopatogenní zóny

Nezanedbatelný je jeho vliv na elektrosmog, který dokáže pohltit. Jeho místo je u počítačů, mobilních telefonů, mikrovlných trub či televizních obrazovek.

Je dobré ho připevnit na mobilní telefon či ho dát k počítači, mikrovlnce, televizi,  z nichž pak odfiltruje negativní elektromagnetický smog.

 

amazonit I

 

Hojí naší vnitřní ženu… jen nejprve bolavé téma otevře, úleva přijde až poté…

 

Otevírá a hojí citová traumata spojená se sexuální stránkou, propojuje fyzické a éterické tělo, umožňuje splynutí s univerzální sílou lásky, protože otevírá srdeční čakru a oblast třetího oka.

Pro tento účinek je vhodný nosit kámen stále s sebou, nejlépe ve formě šperku.

 

Je to úžasný kámen pro probuzení a naladění milostné komunikace. A nejen té.
Přítomnost tohoto kamene uklidňuje nejen již zmiňované nervy a mozek, ale i duši. Při troše štěstí, trpělivosti, klidu a splynutí s amazonitem, procítíte i všeobjímající lásku, spokojenost a…. mír v duši.

 

Pro tyto prožitky je úžasná meditace či jen prostá chvilka klidu a soustředění.

 

Možná jeho jemná, leč silná energie je příčinou, že nesnáší sluneční světlo a teplotní změny a čistit ho musíme jen jemně.

Nepotěšíte ho horkou vodou, amazonit omýváme jen studenou. Kámen nabíjíme na pouhém roztýleném denním světle postavený na křišťálu. Nedávejte ho na slunce, vybledl by….

 

V obchodech tento kámen naleznete běžně.

Renata


Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com