Společnost

Otevřený dopis Bohům

Vynechám původ oné vyšší inteligence, toho co je nad námi, kolem nás i v nás. Pro účely této výzvy není podstatné odkud síla, která má být jakousi vyšší spravedlností pochází. Je nepodstatné, kým je ten, nebo ti, koho jmenují, vzývají, ctí snad všechny civilizace od chvíle, kdy člověk na této zemi začal existovat…

Není důležité jméno a ani podoba.

Toto je otevřený dopis, žádost adresovaná tomu, kdo je z pozice své moci schopen, kdo má tu moc ji vyplnit.

 

A zasílám ji doporučeně se známkou nejvyšší důležitosti.

Nikdo jiný, totiž podle mého soudu není schopen zastavit likvidační proces, který spustil člověk proti sobě samému a nejen jemu.

Potřebuje ochránit sám před sebou a to i za cenu ztrát.

 

Vážený Bože, Bohové,

…dozajista Vám nemusím představovat planetu Zemi, její obyvatele a patrně už vůbec ne člověka, jako nejvyšší formu inteligence na ní.

Je-li tento tvor Vaším výtvorem, stojíte-li za jeho vznikem, jakož i  za vznikem života na Zemi jako takového, patrně víte i to, že vám nyní píši tuto žádost. Možná je vám znám její obsah i v tuhle chvíli, kdy ještě ani není napsaná, protože ona myšlenka již existuje.

 

Přesto – co je psáno, to je dáno, holt jsem jenom člověk.

 

Člověk, který ctí Tebe (Vás), život.

A jeho jménem, jménem všech těch, jejichž myšlenky se ubírají stejným směrem, vás žádám o pomoc při jeho zachování.

 

Při vědomí, co všechno by to obnášelo, s uvědoměním si všech okolností, které by ze zásahu na pomoc člověku a planetě vyplývaly, s rozmyslem a po zvážení všech rizik, je podstatné udělat pořádek ve věcech, které byť jsou dílem člověka, vedou jednoznačně k jeho konci.

 

Člověk je schopen velkých činů, velkých věcí.

Bohužel není schopen zajistit si podmínky k vlastní existenci do budoucna.

 

A proto vás žádám:

Zbavte nás toho, ( i těch) co nás vede k zániku.

 

Severní Korea plánuje třetí jaderný test…

Nepotřebujeme ty, jejichž myšlení má charakter destrukce, jejichž činy se neohlížejí na stav Země a kteří víc, než se životem kalkulují se smrtí. Obejdeme se bez těch, kdo ohrožují životy milionů za cenu moci.

 

4845ODI.jpg

USA možná na Irán zaútočí novou superbombou…

Obejdeme se na všech stranách bez těch, kteří zisk a moc postavili daleko a vysoko nad cenu člověka. Kdo tisíce zmařených životů, pokládají za statistický údaj. Kdo nechají pro vlastní cíl, umírat jiné. Kdo investují do produktů, které jsou jednoznačně určeny k ničení. Život ke své existenci bomby nepotřebuje. Ani ty, kdo je produkují.

 

4849ZWQ.jpg

Další mnich se upálil, Čína uzavřela Tibet cizincům… 

Pomozte nám k tomu, aby nemuseli dobří lidé v bolestech umírat, aby takto zbytečně poukazovali na bezpráví, které je na nich pácháno. Ti kteří jsou takovou obětí oslovováni a mohli by …. nechtějí slyšet. Kdo je tu obchodní partner?

 

4848YTQ.jpg

Sebevražedný bombový útok na diskotéce… 

Pro existenci této planety a pro život na ní, nejsou potřební ti, pro které je smrt a vražda prostředkem k prosazení jakéhokoli přání.

 

4851NGJ.jpg

Pravdy a lži v globální politice a světovém dění… 

Lidstvo má k upřímnosti a pravdě čím dál vzdálenější cestu. Je nuceno lhát a podvádět, aby přežilo. Každý jednotlivý člověk to ví, společnost jako celek, ale nečinně mlčí.

 

4847YWZ.jpg

Dobrý byznys s utrpením zvířat…

Člověk na jedné straně chrání ohrožené druhy, vrací téměř zlikvidovaná zvířata zpět do přírody, aby záhy přihlížel, jak jeho práci likviduje byznys, který soucit a rozum rozmixuje a přemění na jediný princip – obchod.

 

4853MWN.jpg

 

VAROVÁNÍ – Zničíme Deštné pralesy

Lidstvo umí velmi procítěně hovořit o budoucnosti Země. Ve skutečnosti ale není schopno vidět víc, než přítomnost. Nezná skutečný strach, co bude zítra.

 

4850ZWU.jpg

Jediná všeobecně uznávaná obava, kterou společnost současného světa uznává, je obava z nedostatku hmoty, ze ztráty moci, z vojenské převahy, z prohry.

 

Lidský život, život na planetě, život jako podstata je málo významný.

To proto, že stále ještě existuje a globálně není dostatečně ohrožen, aby byl prioritně chráněn.

 

Za cenu masívní redukce a ve jménu planety a života na ní, nauč člověka, co je na žebříčku hodnot na místě prvním.

 

Jinak, než Tvým zásahem, Bože, člověk skutečný princip a nutnost ochrany vlastního bytí, nepochopí.

 

4852MTI.jpg

 

Díky.

 

Člověk

Země 9.4.2012


 

Michaela


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře - Napsat soukromou zprávu ZDE

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com