Detail příspěvku: Tantrický orgasmus pro ženy

Tantrický orgasmus pro ženy

autor: | Lis 3, 2017 | Vztahy | 0 komentářů

Milé dámy, jak vnímáte své ženství a milování? Tu nádhernou sexuální energii? Nebo je to už opruz? Bacha, tak v druhém případě se zastavte, protože něco je strašně špatně. Základní oheň ženské duše uhasilo něco zvenčí, ať to bylo cokoliv….V milování je největší dávka výživy pro lidskou duši, tělo, zdraví.

Diana Richardson pojala tantrické milování způsobem, ze kterého se vám slastí zatočí hlava! Vyhraďte si prosím na tuhle knihu klid, ticho a to patřičné něžné naladění, protože pokud už ji držíte v rukou, tak cítíte, že vaše tělo a duše potřebuje něco jiného než zdeformovaný konvenční sex. To, co žijeme, co čteme v magazínech pro ženy, nás prý často frustruje.

 

No nevím, kolik z vás, milé dámy, potěšil nějaký sexuologický článek v časopisu pro ženy?

 

Většinou je vše bráno tak, aby byl spokojený muž, všechno je z nadhledu mužských tvrdých potřeb, které ale mají pranic společného s těmi ženskými. Takže se většina takových článků věnuje zejména tomu, jak co nejlépe vytrénovat svou sexualitu, abyste tomu rychlému a tvrdému sexu mužů stačila a pokud možno ze sebe vyždímala nějakou tu potěchu, která… a to je velmi zajímavé, co se tu dozvídáte, ale ve skutečnosti je jen orvanou energií, která vás činí ještě více frustrované. Některá rádoby osvědčená místečka ženské rozkoše by měla zůstat tabu, nebo by měla být používána velmi jemně… protože jsou příliš citlivá a jejich rychlé používání vede vlastně jen ke zneužití ženské síly. Je to tlačítko pro muže, pro rychlé vyvrcholení, na které se oni možná tak rádi dívají, ale některé ženy ty povrchní slasti, po kterých jsou celé bolavé a unavené vnímají velmi špatně. To pravé centrum ženské rozkoše je totiž uvnitř nejen jejího těla, ale uvnitř celé duše.

 

25198YTU.jpg

 

Jak se dostat až za sex….

Když jsem přemýšlela, o čem kniha vlastně je, jak to shrnout do jedné věty, nabyla jsem jediného dojmu – je to pojednání o tom, jak se dostat AŽ ZA SEX. Nikoliv za jeho hranici, ale za něj jako celek, do jeho zákulisí, nad něj nebo pod něj, to už záleží na tom, jak to bude kdo vnímat. Součástí takového komplexního pohledu na ženskou energii je také pohled na emoce, na naše prožívání…

 

Pamatujte, emoce nejsou samy o sobě špatné; to, co škodí a zraňuje, je obviňování. Překonat emocionální stavy, dostat se k jádru emocí tím, že vyjádříme své pocity, které se za nimi skrývají, a vědomě je zpracujeme, je obrovský dar a způsob dosažení vnitřní rovnováhy. Je to krok k dospělosti. Podléháme-li neustále přívalům emocí, zůstáváme na úrovni dítěte, jemuž se v cyklech neustále vrací nenaplněná minulost a jako zemětřesení se valí do přítomného okamžiku.

Ženy by se měly zbavit mýtu, že jsou ve své podstatě emocionální, nestabilní a podléhají náladám. Na úrovni osobnosti jsem se my, ženy, „naučily“ být emocionální, ale emoce nejsou aspektem základní povahy ženy. Srdce – ve středu naší pravé bytosti – zná jen jeden jazyk, a to je jazyk lásky.

Ženy jsou odnepaměti kolektivní silou na poli léčení, moudrosti a duchovního rozvoje, ale v současném technologickém věku jsme emocionálně zmatené a ztratily jsme kontakt se svou ženskou pravdou. Ženský růst vyžaduje ochotu cítit – cokoliv, všechno – včetně starých a bolestivých emocí, které mají většinou pramálo společného s přítomností. Vybavit si rozdíl mezi pocitem a emocí je jeden z nejlepších klíčů k radostnému, láskyplnému životu.

 

Jednoduše řečeno – pohled na naši vrozenou přirozenost danou celými generacemi. A dalšími generacemi mužů utlačovanou. Vlastně, nic nového pro toho, kdo se už o toto téma zajímal.

 

25199OGI.jpg

 

Intimita pod povrchem

Několik kapitol je věnováno samotnému milování, jinému pohledu na mužské tělo i duši. Poznání svých plodných dnů, poznání své cykličnosti, ze které i muž může v každé fázi čerpat pro sebe něco jiného. Najednou zjistí, že zdravá a naplněná žena je pro něj obrovskou studnicí energie, že s jejím vývojem se vyvíjí i on sám. On jí vstupuje do těla, ale ona jemu do duše…

 

Mnoho zde řečeného si neuvědomujeme na hmatatelné úrovni, ale při čtení vám to ihned dojde, ano, ano, ano – přesně takhle to cítím, takhle to je… A pak už bude jen na vás, co s tím uděláte. Nejlépe společnými silami s partnerem.

 

O autorce:

Diana Richardson se narodila v Jižní Africe. Vystudovala práva, ale brzy začala vyučovat techniku léčivých masáží. Stala se žačkou slavného indického mystika Osha a pronikla do tajemství tantry, spojující sex s meditací. O tantře napsala také pět úspěšných knih. Je uznávanou expertkou na vědomé milování, kde se pracuje s energiemi využívanými ve starých východních duchovních naukách, čínském taoismu a indické tantře. Jejím manželem a spolupracovníkem je Michael Richardson, mistr thaj-ťi, s nímž vede společně ve Švýcarsku kurzy vědomého milování.

 

V nakladatelství Synergie vyšla její kniha Vědomé milování. Více: www.loveforcouples.com

Synergie Publishing SE, 2017, www.synergiepublishing.com

 

Renata Petříčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Jitka je původu hebrejského. Jeho matkou je hebrejské jméno Jedúdhá(h) - Judita, které se překládá jako „židovka“. Ve staročeštině pak znělo jako Jutka, která k nám zase přicestovala z německého Jutta. Ať tak či tak základ je Jedúdhá(h) a to znamená „židovka“ či „žena z Judee“. V ČR je aktuálně hlášeno 82164 Jitek.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Mezinárodní den dobrovolníků.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 4 710
  • 10 169
  • 35 705
  • 428 447
  • 2 296 714
  • 3 782
  • 27
  • 1 835
0 Shares