Detail příspěvku: Taky nechápete ty mužské zlozvyky?

Taky nechápete ty mužské zlozvyky?

autor: | Říj 11, 2011 | Vztahy | 0 komentářů

Návštěvy: 18

Mnoho věcí na mužích prostě nechápeme. Dloubají se v nose, oblíkají se příšerně, hlasitě říhají a připadá jim to
úžasně mužné… Můžeme se spokojit s konstatováním, že jsou prostě z jiný planety, jiný živočišný druh, nepovedený testovací výrobek pana Boha nebo cokoliv dalšího. Můžeme ale zkusit pochopit, proč tak šíleně jednají a chovají se ještě hůř. Je to – jak jinak – jejich přirozenost.

Onehdá jsem měla na vlastní oči příležitost vidět na hlavním nádraží pána, který stál na schodech. Evidentně na
někoho čekal, na peróně nikde nikdo, pozdní večerní, snad až noční hodina a tlumené noční světlo mu patrně dalo pocit, že není viděn. S rozkoší se dloubal v nose a že mu to notnou chvíli zabralo.
Poté si celou nadílku otřel o zuby,pomlaskal a jal se kráčet po schodech někam… možná na rande, kdoví.
Mužské hygienické zlozvyky jsou obecně horší, ale mezi muži jsou nejen tolerovány, ale v bujarém veselí i podporovány. A ženy se vláčí světem s vědomím, že slušný muž přece VÍ, že slušná žena neprdí a nesmrdí. Krknout si po pivu není v jejích fyzických silách a křeče v břiše nikdy nemůže mít z průjmu, nýbrž pouze ze svých dnů… A i s tím by se měla jít uložit někam mimo civilizaci, aby neobtěžovala pány tvorstva.
Au…
Proč se muži tak strašlivě oblékají!
Někdy se zdá, že některým mužům absolutně nezáleží na tom, co mají na sobě. O dobře oblečením muži si žena
obyčejně pomyslí, že má asi fajn ženskou s výborným módním vkusem. To je pánové….trochu tristní, nemyslíte? Ti vyvedenější mají sklony kupovat si oblečení, kterým byste ani podlahu nevytřela. Mají úžasnou schopnost vybrat si ten zaručeně nejhnusnější kus v celém obchodě. A pak ho ještě nosit a tváři se u toho normálně.
Budiž jim omluvou, že jim prý příroda tuto schopnost nadělila proto, aby zastrašili případné nepřátele.
P.S.: někteří na to jdou sofistikovaněji a zastrašují tím, že zdůrazní svou mužnost. Ti mají tak trochu reálnou šanci, že nebudou oblečeni jako kašpaři.
Proč nesnáší nakupování?
Nakupován muži nenávidí, v dobrém případě ho dokáží bez brblání snášet maximálně třicet minut. Je to průměr,
některý ňouma to vydrží i hodinu a jiný cholerik vypění po pěti minutách. Obecně jsou zhnuseni frontami před pokladnami a frontou nazývají jednoho platícího zákazníka u pokladní a druhého vykládajícího zboží na pás. Má-li být
ten další, vyvolá to u většiny mužů hodně blbou náladu.
Muži jsou lovci, takže pokud by zboží běhalo nebo by ho pánové sbírali při jízdě autem jako body v počítačové hře, pak by to bylo o něčem jiném. Ženy jsou sběračky a pro tyto nudné činnosti je příroda vybavila poněkud lépe.
mužProč mají tak pitomý fóry?
Mužské vtipy jsou většinou sprosté. Nebo sexuálně podbarvené. Muži mají rádi vtipy, které stimulují pravou mozkovou hemisféru, tedy vtipy logické, postupně gradující a s nepředvídatelným koncem. Často v nich figurují ženské pohlavní orgány, směšné názvy mužských pohlavních orgánů a zlehčení tragédií. Ženy zase dávají přednost
vtipům stimulujícím levou mozkovou hemisféru, vtipy o tragédiích nepřijímají téměř vůbec a často místo toho zesměšňují právě muže a jejich smysl pro humor.
Proč nikdy nedospějí?
Hledají si manželky. Spíš než lásku a souznění duší většina mužů v ranném věku hledá ženu, která spojí dvě
funkce v jednu.
Tedy o ně bude nadále pečovat jako jejich matka a navíc jim dodá přísun pravidelného sexu. Víc netřeba.
Maminky vychovávají syny špatně, příliš o ně pečují a v důsledku toho jsou muži nedospělí a neschopni se sami postarat o domácnost či rodinu a často byť jen převzít finanční odpovědnost za osud rodiny.
Chcete-li ho převychovat, což se ostatně málokdy podaří, chce to pevné nervy. Neuklízejte po něm, nechte ho naučit se vařit, starat o děti a přehoďte na něj vše, co neudělala jeho matka.
Mějte však na paměti, že vysavač a péče o domácnost pro muže přirozená není, on je lovec, potřebuje ráno odejít, nabrat kořist a večer se vrátit do tepla opečovaného rodinného krbu a nechat se hýčkat….
A pokud v tuhle chvíli máte potřebu napsat cosi o tom, že článek je blbost a Vy máte doma naprosto jiný exemplář – tak ano… věřím Vám… ale radši pšššt… ať nerozesmutníte ty, jež doma mají zmiňovaný exemplář. Hm?
Renata

[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se v BLÍŽENCÍCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Vincenc je jméno pocházející z latiny. Jeho původní podobou je Vincent. Překlad jména znamená „vítězný, vítězící“. V ČR je 788 Vincenců a 607 Vincentů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 97
  • 324
  • 23 018
  • 362 758
  • 2 416 296
  • 3 794
  • 28
  • 1 846
0 Shares
Share
Tweet