Detail příspěvku: Mudra a tipy pro posílení očí

Mudra a tipy pro posílení očí

autor: | Bře 24, 2015 | Tělo | 0 komentářů

Návštěvy: 551

Takže… dejme se do cesty za lepším zrakem. Mudry, tedy jóga prstů, může do jisté míry napravit poškozený zrak. Či spíše přesněji řečeno, zrak, který je oslabený nějaký vnitřním vlivem, poškozenému toku bioenergie a rovnováze v našem těle. Našemu zraku velice pomáhá mudra, která tu je zařazena mezi ty vhodné pro všechny. Je naprosto bez omezení. Dokonce autorka slibuje, že je účinná tak, že okamžitě ucítíte záblesky energie. Něco jako pocity elektrických výbojů v nervech.

Je to mudra tak silná, že její pravidelné cvičení posilní fyzicky i nervově slabého člověka a navrátí mu jeho vitalitu a radost do života. Je to jako tlačítko, které stisknete a okamžitě vám začne pracovat dynamo životní energie.

 

Prán mudra – životní mudra

 

„Spojte malíček a prsteníček, aby se dotýkaly konečky palce. Zbývající prsty by měly zůstat natažené. Tuto mudru může cvičit kdokoliv a kdykoliv. Měla by se cvičit maximálně, neboť probouzí vitalitu.

 

17269YzA.jpg

 

Posiluje celkově vitalitu a imunitní systém organismu. Její praktikování můžete doplnit dostatkem vitamínů. Mudra energizuje celé lidské tělo. Reguluje únavu a nervozitu. Nabíjí tělesné baterie, zpevňuje slabé svalstvo, zlepšuje zrak posílením očí; může odstranit jejich vady nebo onemocnění. Ten, kdo si přeje mít zdravé oči, by měl prán mudru cvičit pravidelně alespoň pět minut denně.“

 

Jinak jsem si také trochu zagooglila a našla ještě několik užitečných informací, pokud chceme přirozeným způsobem zlepšit svůj zrak:

 

–          Omezit maso, vynechat bílý cukr a bílou mouku (ano,tomu věřím, protože minimálně bílá mouka a bílý cukr celkově poškozují organismus a nervový systém)

 

–          Dejte si do pořádku krční páteř (mnoho poruch vidění má souvislost se špatným stavem krční páteře)

 

–          A obyčejné cvičení. Dívejte se nahoru, dolů, do stran, úhlopříčně. Tyto pohyby očí děláme do maxima – nebudete tomu věřit, ale klidně si to zkuste, ten pocit, že oči jsou „protažené“ není nepodobný pocitu protažených svalů…

 

–          Také se doporučuje na korekci krátkozrakosti často střídat pohled do blízka (třeba na tužku na stole… a poté zaostřit třeba z okna nebo na druhý konec místnosti. Princip je podobný, udržujeme tak oční svaly nelenivé.

 

A ještě závěr, kterým Marcela Zlatohlávková své pojednání o této oči posilující mudře zakončuje:

 

„Co nám může poskytnout lepší pohled na svět než naše oči? Přijímají informace z okolního světa a jsou tím nejlepším pozorovatelem. Díky očím máme přehled o tom, s kým máme tu čest, ale také jimi obdivujeme krásu všeho, co lidské ruce nebo matička Země vytvořily. Co pro své oči ale děláme? „Mordujeme“ je několikahodinovým pohledem do monitoru počítače, umělým osvětlením, klimatizací. A užíváme oční kapky, na které si většinou vytvoříme návyk. Stačí ale zvýšit přísun základních vitaminů a cvičit prán mudru.

 

Nevěříte? Zkuste to.”

 

ORGANISMUS MÁ SCHOPNOST SAMOREGULACE A PŘIJME JEN TOLIK ENERGIE, KOLIK POTŘEBUJEME. VYŠŠÍ PŘÍJEM VYVOLÁVÁ NEPŘÍJEMNÉ POCITY, NĚKDY I NESNESITELNÉ. NECHTĚJME PROTO VŠECHNO A HNED. POMALEJŠÍ CESTA JE CESTOU TRPĚLIVOSTI, ALE TAKÉ POZNÁNÍ.

 

17200NmM.jpg

 

Knihu Mudry vydal Eminent, autorkou je Marcela Zlatohlávková, léčitelka a odbonice na chiromancii

 

Renata Petříčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
faces an.jpg1

Obličejová slepota

 

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Liliana je velice prastaré a jeho původ najdeme v sanskrtu. Překládá se jako hravá“ či „veselá“ a původní podobou bylo Lila. V ČR je v tuto chvíli 323 veselých Lilian.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 76
  • 494
  • 49 240
  • 387 620
  • 2 380 466
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet