Tělo

Velká prsa: Výhoda? Přítěž?

0 Shares

Jste jedna z těch, co si při pohledu na ženu s objemným hrudníkem závistivě povzdychne? A co když to není až taková výhoda? Víte, že ženy s velkými ňadry trpí skoliózou, plochýma nohama či vážnými onemocněními zad? Vím, o čem mluvím…

 

Když jsem byla ještě školačka, moc jsem záviděla holkám z mé třídy, i nižších tříd, že už jim rostou prsa a já jsem pořád ještě malá holka, co je jako žehlící prkno. Dokonce si pamatuji, že jsem jednou využila mé delší absence ve škole, abych už mohla začít nosit PUSH-UPku.

 

Chvilku si mě ve škole dobírali, ale nakonec si zvykli na mé 0,5.

 

V šatech na konci deváté třídy jsem vypadala jako vtipně převlečený chlapeček.

Nevím ani, jak se to mohlo tak rychle stát, ale po čtyřměsíčním třídním srazu, jsem už měla prsa větší o dvě čísla, takže si asi dokážete představit ty posměšky typu: „…ale no tak Sýkorka, na nás to hrát nemusíš. My tě známe“

 

Tss, snad by si i nechali ty prsa ukázat, aby mi uvěřily, že vycpané je fakt nemám!

 

2238OWM.jpgA šel čas a prsa rostla a rostla, až vyrostla do ….  současných rozměrů.

Snad už růst nemíní. Posměšky či narážky na mou hruď poslouchám denně.

Jednou mě jeden pán vážně pobavil.

Pracovala jsem tenkrát v jedno pražském baru a seděl mi tam pán, co mi přes barový pult asi tak dvě hodiny ustavičně civěl do výstřihu.

 

Když jsem se mu po té dlouhé době nepříjemně zakoukala do očí, všiml si mě a pravil „slečno, vás ten bůh ale tak krásně obdaroval“ vypadal při tom dost unešeně, až oplzle.

„Dal mi také krásné oči“, odpověděla jsem mu dost stroze.

 

Trochu se pousmál, konečně se mi poprvé za večer dlouze zahleděl do očí a odpověděl „no to opravdu dal…“ oči mu opět spadly do mého výstřihu, zvraštil obočí a pokračoval „… ale ne tak veliké“….

 

Průpovídkám typu „ sakra Finči, ty máš ty prsa fakt všude“ se už ráda zasměji.   

 

Nemyslím si, že mít velká prsa je nějak hrozné, ale nevýhody to má.

Mnohé ženy velmi málo vyvinuté, trpí často nedostatkem sebevědomí a řeší tento, z jejich pohledu, nedostatek, podstatně více.

 

Já si ale myslím, že i malá prsa jsou krásná.

Hlavně sebou nenesou problémy jako jsou dost bolestivá záda, nebo trapné útěky z podprsenky při špatném pohybu u zavazování bot.

 

Nemluvě o dost nepříjemném zařezávání ramínek do ramen, a už vůbec o jejich prasknutí při hraní volejbalu. Vážně k popukání.

 

Jo a ženy s velkými ňadry často chrápou a funí. Laughing

 

Míša (Finč)


Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x