PR3
Komerce

JÓGA – Zejména pohodlně

0 Shares

Každý dnes někam spěchá a času je stále méně a méně. Vyhrocené situace v práci a příliš vysoké požadavky společnosti jsou někdy k nevydržení. V takových momentech je sport menším vykoupením. Právě takto si mnozí vyčistí hlavu, zapomenou alespoň na hodinu, co všechno musejí a povolí napětí v těle.

Jelikož psychika je silný čaroděj a dokáže v našem těle ovlivnit téměř vše, jóga je jedinečným způsobem jako sportovat a zároveň najít klid na duši.

Co si obléci na jógu?

Jóga se cvičí v jednotlivých pozicích těla tzv. ásany, a proto byste měli volit takové oblečení, které bude především pohodlné. Pokud si začínáte ohlížet legíny na jógu, určitě vynechejte ty, které jsou příliš obepnuté. Proč? Příliš obtažené oblečení škodí i vašim orgánům. Při józe by legíny na cvičení neměly být ani příliš volné. Jelikož jsou některé pozice skutečně náročné, vyžadují vaše soustředění. Určitě byste si pokaždé nechtěli vytahovat legíny nahoru nebo naopak, převislé tričko dolů. Legíny na jógu by měly být vyráběny z elastických materiálů, abyste se cítili pohodlně a svobodně. Během cvičení se chceme zejména zpotit a dostat ze sebe co nejvíce kalorií. Vzhledem k tomu byste si měli zvolit i adekvátně legíny na cvičení. Nejvhodnější je sportovní oblečení vyráběné z prodyšných materiálů, které absorbují pot. Pokud zvyknete cvičit i takové specifické typy jógy jako například hot jóga, která se cvičí ve vysoce vytopené místnosti, pak možná oceníte i krátké legíny na jógu. No a nakonec nám samozřejmě všem jde o to, abychom vypadaly dobře. Takže i v případě takového druhu oblečení dbejte na to, aby byly legíny na cvičení stylové a moderní. Dedoles má pro vás nejen legíny na jógu, ale také na tanec, sport či na každodenně nošení, které mají speciálně upravené vlákna odvádějící pot a zvyšující regeneraci po cvičení. Vybrat si můžete z různorodých vzorů a být na hodině jógy jedinečná.

Čím potěšit milovnici jógy?

Kvalitní legíny se sejdou vždy, takže pokud nějaké má, nové legíny na cvičení nepochybně využije. Legíny na cvičení zakoupené na e-shopu Dedoles jsou originální a oslavenkyně v nich nepochybně zaujme. Sejde se jí také podložka na jógu, která je pro tento druh pohybu skutečně nutná. Pokud se rozhodnete pro tuto sportovní pomůcku, měli byste zainvestovat a zaměřit se na kvalitnější značky. Jako dárek si můžete zvolit i ručník na jógu. Dostupné jsou v nejrozličnějších barevných provedeních, takže si budete mít z čeho vybrat. Perfektním dárkem bude i taška na podložku, kterou si bude moci na cvičení pohodlně přinést. Potěší i různorodé drobnosti jako jsou trička s vtipnými jógových texty, jógové svíčky nebo kniha věnovaná tomuto druhu pohybu. Namaste.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x