Tělo

Jen pár KRŮČKŮ místo BŮČKŮ !?

0 Shares

Tohle řesím snad každý půl rok… Sukně se nejspíš zdrcla v pračce, zrcadlo ve zkušebních kabinkách  rozšiřuje a dostat se do džín, které jsem ješte na jaře vesele nosila, je věc přímo nemožná. No, kdyby na světě nebyly velice pohodlné a pružné legíny, kterých mám ve skříni slušný komínek, možná bych se potom tolik nedivila, kolik že mi ručička na váze ukazuje…

V metru, na zastávkách, z budov a časopisů na nás útočí dokonalá těla v přilehlých šatech a plavkách.

Ať už chcete nebo ne, modní průmysl nám káže, že být štíhlá rovná se být štastná a úspěšná. Každý by měl dbát hlavně na to, aby se cítil dobře a zdravě!

 

I když to podle počasí tak nevypadá, je léto v plném proudu. Pokud se chystáte ještě na dovolenou nebo jen tak k vodě, je nejvyšší čas s tím něco udělat.

 

Mohla by se vám totiž stát nepříjemná situace, že budete ležet na pláži a najednou se na vás vrhne skupinka Greenpeace, začne vás zachraňovat a vracet do moře v domnění, že jste vyvržený vorvaň.

 

504NjU.jpg

 

          Pár dobrých rad, co prý fungují

  • Ráno na lačný žaludek vypijte 0,5 vlažné vody s vymačkaným citronem (Tato kombinace pročišťuje organismus od toxinů a odpadních látek. Váš metabolizmus bude dobře nastartovaný)
  • Jako doplněk stravy je dobrá sušená syrovátka. Stačí odebrat 1 polévkovou lžíci do sklenice a zalít horkou vodou. Můžete to mít jako koktejl místo svačiny během dne (seženete v každé lékárně, 500g stojí kolem 35 kč)
  • Jezte minimálně 5x denně
  • Nehladovte! Pokud budete mít pocit, že to nezvládnete, tak si dejte například okurku, mrkev nebo melouna
  • Cvičení je důležitou součástí! Ideální je alespoň hodinka 3x týdně. Nemusíte se, ale nutně trápit v posilovně. Zajeďte si na in-line brusle, kolo, jděte si zaplavat, zkuste zumbu nebo aguaaerobic, projděte se, místo dopravy v MHD, nebo vyrazte s kamarádkou na diskotéku a protančete celou noc. Ovšem bez alkoholu!
  • Důležitý je také pitný režim. Vyvarujte se všech sladkých limonád. Můžete je nahradit vodou s limetkou, mátou nebo čajem.

 

Můžete také hubnout při úplně běžných činostech jako je například úklid, kterým spálíte 600-1150 kJ/hod, žehlením pak 570- 1000 kJ/hod.

 

Existuje ale i mnohem příjemnější metoda, jak se vejít do našich starých kalhot.

Jednou z nich je SEX.

 

Pravidelným a vášnivým sexem můžete získat víc, než si dovedete představit. Kromě tělesného a psychického požitku všeobecně podporujete své zdraví.

 

Přísunem sexu posilujete, dle slov odborníků imunitu, ustupují deprese, bolest hlavy a vylučujete endorfiny-hormony štěstí.

V neposlední řadě spalujete spousty kalorií, tak proč nespojit příjemném s užitečným Laughing!!!?

 

Nechci být demagog, ale co je tedy nejlepší dieta??

 

Veronika


Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x