shutterstock 705175741a
Tělo

Ani na podzim se nemusíte vyhýbat sportu. Které aktivity jsou vhodné pro tohle roční období?

0 Shares

Podzim mnoho z nás vnímá jako blížící se zimu. Je sice pravda, že se v těchto měsících objevují první ranní mrazíky a co se teplot týče, už to prostě není ono, ale rozhodně to neznamená, že se máte uzavřít doma a tzv. se zazimovat. Mnoho žen bere podzim jako výmluvu, proč už nemohou sportovat. My vás ale přesvědčíme, že ani podzim není ve sportu překážka!

Jděte si zaběhat

Venku je možná po ránu pořádná kosa, ale když se vhodně obléknete, nic vám nebrání v tom, abyste si vyrazili zaběhat. Zkušenější vědí, že základem je termoprádlo a funkční oblečení, se kterým si vystačíte i tehdy, kdy počasí není zrovna přátelské.

Vnitřní aktivity po celý rok

Patříte-li k lidem, kteří přeci jen touží po pohodlí, vyberte si některou z vnitřních aktivit. Ty se dají provozovat po celý rok a počasí jim rozhodně nehází klacky pod nohy.

Na výběr je toho tolik – samozřejmě vždy záleží na tom, kde bydlíte a jaké máte možnosti ve svém okolí. Ženy baví například volejbal, tenis nebo aerobic, spinning či další typy skupinového cvičení. Na to můžete vyrazit i s kamarádkou.

Výlety po přírodě

Možná to není tak úplně sport, ale do fyzické aktivity se to rozhodně počítat dá. Procházky a výlety po přírodě přináší hned několik pozitiv. Jednak k nim nepotřebujete prakticky žádné vybavení a za druhé vždycky záleží jen na vás, kam zrovna vyrazíte, jaké si udáte tempo a jak daleko dojdete. A určitě se shodneme na tom, že příroda je na podzim opravdu kouzelná a byla by velká škoda ji nevidět.

shutterstock 705175741

Vždy myslete na své zdraví a bezpečí

Ať je jaro, léto, podzim nebo zima, v každém případě a za jakékoli situace myslete na své zdraví a bezpečí. Nikdy nevíte, co se přihodí a být o krok napřed se proto rozhodně vyplatí. Každý rozumný člověk má sjednané životní pojištění, které jak jemu, tak i jeho blízkým dává určitou jistotu při těžkých chvílích.

Zpracovala: Silvie Dluhošová

Hodnocení k článku

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x