Tělo

Deset pravidel pro hubnutí do plavek

0 Shares

Pokud se někdo z vašich blízkých rozhodl, že od nového roku hubne do plavek, je jistě bohulibé rozhodnutí dotyčnému v takovém záměru pomoci. Zvlášť, pokud již máte několik hubnoucích sezón za sebou a můžete nabídnout bohaté zkušenosti. Mám pro vás několik fakt upřímných rad, jak přežít bez úhony…

1: Své bohaté zkušenosti nikdy nenabízejte, při první možné příležitosti vám budou připomenuty bohaté neúspěchy

2: Pokud něco dietního pro druhého uvaříte, nikdy to nenazývejte výrazem „dietní“. Vyvolává to pochybnosti a otázky po složení.

3: Nikdy neprozrazujte složení. Nikdo to už nebude jíst, ani kdyby jste se pro suroviny brodili závějemi dvě stě kilometrů tundrou za dvanácti měsíčkama.

4: Nedemonstrujte poživatelnost dietního menu na sobě, výraz obličeje vás zradí.

5: Nikdy nepoužívejte psa jako ochutnavače, zradí vás a rozkecá to po okolí, až se příště zase zaběhne.

27433MGU.jpg

6: O kočce platí totéž s tím rozdílem, že vás má na háku celoročně a její snaha pomoci komukoliv zhubnout se omezí na to, že sežere ten nejšťavnatější kousek masa z talíře, jakmile se otočíte, nebo ponecháte pekáč na chodbě bez dozoru. Zbavte se kočky. Podrývá vám autoritu.

7: Nikdy se nepíděte po dietních výsledcích dotyčného. V případě úspěchu se vystavujete riziku, že vám bude navrženo, abyste to zkusili taky, když je to tak jednoduché. V případě neúspěchu bude za viníka označen váš báječný kuskus s cuketou, protože klobásy snědené beze svědků přeci nemají žádnou kalorickou hodnotu.

27436MmM.jpg

8: Nepokoušejte se z masožravce vychovat vegetariána. Ani pod záminkou rychle shozených kil vám neodpustí maskovanou řepu a tofu v do té doby oblíbených jídlech. U zpočátku důvěřivého jedince se zdravým apetitem bude možné po čase sledovat prudký nárůst nedůvěry v předložený pokrm. To se projeví zdlouhavým očicháváním, opatrným šťoucháním nožem do jednotlivých kousků připomínající pečlivé pozorování, zda inkriminované „masíčko“ nevykvete nebo neodejde.

27432ZTA.jpg

9: Pivaře neomráčíte výčtem blahodárných účinků kefíru a seznamem vitamínů a minerálních látek v něm obsažených. Pivo jich má stejně a kacířsky uznávám, že možná i víc.

10: Hubnutí do plavek vzniklo ve stejné době jako plavky samy. Starší novoroční a bizarnější tradice snad ani neexistuje. Vyjma vaření nadýmavé čočky v očekávání finančního bonusu v nadcházejícím roce.

Bez ohledu na vaše šance zhubnout do plavek, nebo vaši motivaci pro takové předsevzetí, se radši vzájemně těšte na léto a sobotní odpoledne u rybníka bez plavek.

ToraToraTora

Kristina Doubravová (ToraToraTora) 31.07.1981 „Lev“ on Facebook
Kristina Doubravová (ToraToraTora) 31.07.1981 „Lev“
Má ráda humor, život a kombinaci obojího. Miluje východ slunce a palačinky. Nesnáší formuláře, duševní malost a jogurt k snídani.
Ráda by se osobně setkala s Kopčemem a Veverčákem.„Neměli ponětí, jak se zeměkoule koulí, ale měli super fígly na mamuty.Jeden nikdy neví“.
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x