Společnost

Zlaté auto! To byla pecka!

0 Shares

Původně jsem s tímhle článkem nepočítala, ale včera jsem v Dlouhé ulici v Praze s Finčem (Míša) viděla něco, co si prostě nemohu nechat pro sebe. Kvůli tomuhle výstřelku jsem navíc zastavila dopravu pomalu až ke Kotvě. Byly jsme na cestě za Pavlínou k Čarodějkám, když ze sebe Míša vyrazila zvuk tak intenzivní, že jsem se předkem auta málem zařadila mezi podprsenky za blízkou výlohou… 

TY VO.E, HELE!!!

 

Minulo nás něco, co jsem ještě na vlastní oči neviděla.

 

Zlaté auto!

 

Zahlédla jsem ho jen periferně, ale to mi stačilo k tomu, že jsem s foťákem vyrazila z auta, při čemž za mnou se jako knížky do regálu pěkně seřadili jiní řidiči. Stihla jsem dát jen blikačky. Myslím, že minimálně pět řidičů za mnou pochopilo, a ohleduplně čekalo. Možná to i uvítali, protože zírali také za sebe.

 

V tom tutově sedí buchta“, zhodnotila Míša a vyskočila za mnou.

 

Musely jsme se vrátit hodně daleko.

Naštěstí je na konci Dlouhé ulice poměrně dlouhá červená, takže jsem se prodrala hloučkem fascinovaných německých turistů a mohla vám TO zdokumentovat.

 

Tady je! Audina v nefalšované a natur zlaté!

 

528MzE.jpg

To je pecka co? No a jistě, že v tom seděla „buchta“.

 

Popravdě, jsem pak až do večera přemýšlela, jestli se mi to líbilo, nebo ne, jestli bych něco takového chtěla, či nechtěla.

 

Přišla jsem na to, že jsem pěkný srab.
Když si mám do sebe hrábnout a být skutečně pravdivá, musím se přiznat, že bych to chtěla, jenomže ne dokud to není alespoň trochu běžné. Holt prostě nejsem ráda, když moc vybočuji. Je to neuvěřitelně výstřední a jistě je zapotřebí velká odvaha vyrazit s něčím takovým, ale za sebe – já bych prostě zlatý auto asi brala.

 

Vždyť i barvu svého KIA přítele jsem vybírala do zlata, (ono je to tak trochu Lví, ta zlatá), ale tohle v nabídce neměli. A i kdyby měli, neměla bych odvahu to chtít.

 

Líbí se mi auta červená, lesklá černá, temně zelená metalíza a do zlata. (Ježiši, ta zlatá Audina neměla chybu!).

 

Je to tak trochu diskusní článek, a ač nemám ráda nutící otázky na konci textu, tentokrát se to samo nabízí.

 

Prostě, chtěli byste zlatý vůz?

Líbí se vám to?

529N2U.jpg

 

Ale upřímně! Wink

 

Michaela


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x