Detail příspěvku: Volby 2018 tarotově, astrologicky i numerologicky

Volby 2018 tarotově, astrologicky i numerologicky

autor: | Led 3, 2018 | Společnost | 0 komentářů

Já vím… já vím, že ptát se člověka „koho budeš volit“, to je nebezpečné a je to podobné, jako se dámy ptát na věk.  A tak se tedy zeptám jinak. „půjdete volit?“. Protože tam jsem na ledě mnohem méně tenkém. A dovolím si víc. Dovolím si malou, nenápadnou předpověď … spíše předpovědičku, ale mi to nedá, protože jak planetárně, tak i numerologicky a i Tarotově nám prezidentské volby vycházejí tak zajímavě, že by to byl hřích nekomentovat.

25480NGI.png

 

Moc mě to zaujalo.

 

Ani nevím, čím začít, protože všechno stojí za zmínku.

 

Jestli jsem si vykládala na kandidáty? Jasně!

 

Tarotový výklad, který je postaven výhradně na otázce výsledného pocitu toho, kterého kandidáta, přiložím vždycky k rozboru.

 

A sama přímo hořím zvědavostí, jak moc se prastaré energie a hermetické vědy pletou.

 

Kandidátů je devět a čísla jim byla vylosována, což už samo o sobě mluví o NEnáhodě, tedy u mě rozhodně. Na druhé straně energetická moc čísla je tím silnější, čím více ono číslo vnímá nositel, v tomhle buďme objektivní.

 

1 – Mirek Topolánek

2 – Michal Horáček

3 – Pavel Fischer

4 – Jiří Hynek

5 – Petr Hannig

6 – Vratislav Kulhánek

7 – Miloš Zeman

8 – Marek Hilšer

9 – Jiří Drahoš

 

Samotné číslo, pod kterým se kandidát prezentuje, za něho tedy volby nevyhraje, ani mu výhru nepokazí. To snad leda, že by sám kandidát pokládal číslo za tak absolutně zásadní.  A to snad nepokládá. Ve hře máme ale mnohem zásadnější věci.

 

Přesněji soubor věcí.

 

Samotné volby vychází na den po té, co dojde k přesunu Merkura do Kozoroha.

 

Na samotné kandidáty do nijaký vliv mít nebude, vedle toho, že toho asi moc nenamluví. To spíše na voliče má tato konstelace vliv. V zásadě skoro všechna zásadní tělesa jsou tou dobou v Kozorohu, nebo ve Štíru.

 

Možná si teď vyseknu ostudu, ale s ohledem na postavení planet bych očekávala vysokou volební účast.

 

Protože planety velmi intenzívně nahrávají uvědomění si odpovědnosti, snaze prezentovat a prosadit svou vůli, svůj názor, svého favorita.

 

Nejen Merkur, ale i postavení Venuše v Kozorohu nadsadí to, co je vhodné pro celek, nad to, co by se komu líbilo. Nadsadí upotřebitelné, před líbivým a do popředí se dostane pocit povinnosti, až určité uniformity.

 

Venuše v Kozorohu je decentní.

 

Mars tou dobou ještě ve Štíru se rozhodně nebojí změny, nebojí se prakticky ničeho a už vůbec se nebojí být originální. Mars ve Štíru bojuje ze zálohy.

 

Aspekty vzájemné mezi planetami jsou sice napjatější, jak víme z horoskopu na leden, ale také jsou aktivní, akční, energické a to opět nahrává spíše vyšší účasti u uren.

 

Tak a teď samotná čísla v kontextu s tím, co je výše:

 

1

 

Numerologicky je to Slunce. Chce se prosadit, být přítelem, chce být vidět, chce zazářit, vítězit, družit se. Vlastně by to mělo být pro kandidáta dobré číslo, ale jak jsme nahoře nadnesli, jen to je málo na odhad.

 

Slunce astrologicky si tou dobou nebude pranic rozumět ani s Venuší, ani s Uranem (kvadrát). Nachází se v destruktivní pozici a to pohled trochu mění. Slunce v tuhle dobu ve výhodě není.

 

Tarotově jde o Mága, který je spíše uprostřed a jeho cíl je možná zcela jinde, než je očividné. Možná tedy ani vyhrát nechce wink

 

Výklad na pocit kandidáta s číslem 1:

Nevyhraje, ale jeho pocit bych nazvala, až na nějakou invektivu, kterou nebude umět zapomenout, jako dobrý. On bude mít pocit, že dosáhl toho, čeho chtěl. Asi to tedy není prezidentský post.

 

2

 

Dvojka je Luna. Je tady od empatie, citlivosti, sounáležitosti, Luna je matkou, ale také nositelkou iluzí a snů. Luna je jemný umělec a tak mě moc nepřekvapuje, že také k umělci přistála. Tou dobou bude Luna ubývat, bude ve Střelci a s ohledem na ostatní planety je poměrně v harmonii.

 

Tarotově je dvojka Velekněžka. Eset. Bohyně síly, lásky, obětavosti, ale také velice intuitivní, chytrá, originální, nerada se podřizuje a je praktická. Tohle vůbec není špatná kombinace.

 

Výklad na pocit kandidáta s číslem 2:

Bude asi zklamaný, protože tarot se odráží ve své odpovědi od očekávání člověka, tedy od laťky, kterou si nasadil. Pokud tam někdo jde s úmyslem třeba alespoň obstát, může být šťastný i když je třetí. Všechno je o tom, co kdo očekává.

 

3

 

Jupiter. Numerologicky je to osudové číslo stran pocitu štěstí. Buď ano, nebo ne. Trojka má pod sebou všechno, co je pro někoho otázkou osobní spokojenosti v životě. Dobré číslo, řeklo by se. Kdyby tou dobou nebyl Jupiter ve velmi obtížném postavení, kdyby nebyl právě ve Štíru, kde je příliš přiškrcený a utopený.

 

Tarotově je trojka Císařovna. Ta matka, ta starostlivá, ta hodná … kdyby člověk měl jenom podle tarotu vybírat kandidáta, tak koho, když ne maminku? Tak jednoduché to ale není. Císařovna je všechno možné, jen ne typ pro soutěživost. Je nenápadná.

 

Výklad na pocit kandidáta s číslem 3:

10 holí, Viselec, královna disků. Budu hodná holka a řeknu jen, že bude asi otrávený.

 

4

 

Numerologicky je čtyřka Uran. Aktivní, silový, pokrokový, velice novátorský rebel, který je schopen ve vteřině změnit i dlouho platná až statická pravidla. Astrologicky je to protihráč a věčný odpůrce Saturna. Potud dobré. Hodně státníků bylo životní čtyřka. Kdyby ovšem Uran, ač v chodu přímém nebyl v době voleb v těžké pozici vůči Slunci, které tady nezastupuje kandidáta s číslem jedna, (klidně může, ale není to zásadní) ale společnost jako celek.

 

Tarotově je 4 Císař. Vládce. Král, nebo králíček. Jde o to, zda je na trůn dosazen lidem, nebo si pozici vydobyl, protože ji prostě chce. Kandidátské číslo je to přímo vůdčí, jde o to, zda vůdce bude také zvolen, nebo jen touží po moci.

 

Výklad na pocit kandidáta s číslem 4:

Jeho pocit z umístění je spíše negativní, sám za sebe ale vychází s modelem velké zkušenosti, kterou zužitkuje a to nejen jako osobní dojem, ale i co do kontaktů s jinými lidmi a postavením, které se mu neztratí. Získá prostě něco jiného, také cenného.

 

5

 

Merkur. Ten, který je za všech okolností diplomat, rozený politik a komunikačně mrštný. Pětka je živá, hovorná, má přehled a je hravá.

Merkur je tou dobou v Kozorohu, což omezuje tuto planetu na pouhou povinnost, konzervatismus a v této pozici je výtečný matematik. Vůči ostatním planetám je Merkur tou dobou v souladu s Venuší, ale nesouladu s Uranem. Nemá rychlost.

 

Tarotově je pětka Velekněz. A ten zastupuje stát (přeneseném smyslu Boha). Pro kandidáta na prezidenta číslo víc, než kompatibilní. Zejména, je-li kandidát i životní pětkou. To číslo mu sedí. Neznamená to, že bude prezident. Jen to znamená, že je to dobré číslo.

 

Výklad na pocit kandidáta s číslem 5:

Jeho pocit, i přes to, že na konci je poustevník bude ale dobrý. Opět jsme uj těch ambicí. Řekněme, že tento kandidát může mít z celé té akce, abych tak řekla v zásadě dobrý pocit, protože (viz poustevník) ho to dovede k duchovnímu růstu prostřednictvím samoty, která je dobrovolná.

 

6

 

Numerologicky Venuše. Ta, jejíž heslem je přej a bude tu přáno. Ta, která si to chce užít. Planeta lásky,  ale také marnivosti, lesklých věciček, přehlídkových mol, dobrého jídla… ta paní, kterou těžko vměstnat do primitivních poměrů. Ta sympatická líbivá, milá a veselá. Pěkné číslo, kdyby Venuše v té době nebyla v Kozorohu, který z ní dělá někoho, kdo má kostýmek, kufřík a ctitele přehlíží pro samou povinnost. Studená kamenná lady.

 

Tarotově je šestka duchovní svatbou. Je to karta smluv, ujednání a přijetí bez podmínek a soudů. Je to prima energie. Jde o svazek. Když nic jiného, může mít tento kandidát kolem sebe v době voleb mnoho přátel a může mu to pomoci k nejrůznějším společenským skupinám, kde bude vítán.

 

Výklad na pocit kandidáta s číslem 6:

Patrně ho celá věc unaví a mohlo by mu z toho až nebýt dobře. Na druhé straně jistě přijde k poznání, k nějaké nabídce, kterou nečekal, to celé ho povznese. Patrně ne na Hrad, ale i tak dobrý. Nové věci, kterých se pak dočká, přinesou více stresu. (9 pohárů, 8 holí, 10 holí, eso holí, eso mečů, 5 holí)

 

7

 

Numerologicky Neptun. Je to planeta vizí, často nereálných. Neptun je komplikovaný, depresívní a má sklon obcházet realitu, nebo jí zkreslovat. Bez silného Neptuna by ale třeba Picasso nemohl tvořit. Na druhé straně je to planeta šestého smyslu – intuice. Pokud člověk žije v reálu a svůj Neptun nepoužívá jako jediný klíč k životu, může ho dobře využít. Jako kandidátské číslo je sedmička surrealistická.

 

Tarotově je sedmička Vůz. Symbol změny, stěhování, cestování a pohybu.

 

Výklad na pocit kandidáta s číslem 7:

8 mečů, 6 pohárů, 5 pohárů, 10 mečů – tak na to jsem zvědavá. Pokud má největší kandidát v tarotu toto, může mít problém. Jakéhokoli rázu a jde o jeho pocity, ale ta 6 pohárů aspoň je dobrá…

 

8

 

Saturn. (na mnoha místech si přečtete, že Mars, ale 8 je karmická a je to číslo Saturnské). Nikomu, (a lidé osmičky vědí, o čem mluvím) nedá Saturn nic zadarmo. Často je dusí, než je odmění, musí si všechno vydřít, zasloužit. Na druhé straně je osmička neskutečně silná, vůdčí a téměř nikdy nic nevzdá. Je to mentor. Navíc, ona osmička nakonec dostane, co chtěla… jenom si pak musí hodně slouho léčit šrámy. Karmicky hodně zatížené číslo musí nést člověk nebývale silný, aby ho ustál.

 

Tarotově je osmička kartou spravedlnosti a vyrovnání se s minulostí. Nabízí pohled zpět a dává do rukou materiál, ze kterého lze dojít k spravedlivému soudu. Bez minulosti nelze hodnotit současnost ani plánovat budoucnost.

 

Výklad na pocit kandidáta s číslem 8:

Podle tarotu by mohl být velmi zklamaný. (je to jen pocit, a jsou to jen karty- může se tam odrazit cokoli. Třeba si koupí v kantýně omšelý chlebíček, třeba ho budou bolet záda).

 

9

 

Mars. Bůh války. Akční válečník, který se nebojí. Devítka je ale navzdory jejímu planetárnímu zařazení, odjakživa také číslo duchovního růstu, Aktivního postupu vzhůru. Je završením a je maximem. Mezi čísly je devítka, vedle její energetické hodnoty také takovým profesorem mezi čísly. Může je učit, protože všechna čísla má pod sebou. Jako kandidátské číslo bych ho chtěla, což ovšem samo o sobě neznamená vůbec nic. Mars v době voleb stojí ve Štíru. Je tedy nastaven bojovat ze zálohy.

 

Tarotově je devítka Poustevník. Ten, který dobrovolně volí samotu z důvodu duchovního poznání. Meditace, ucelení a vnesení světla do temných stránek. Poustevník nepotřebuje lidskou společnost, ale lidé odnepaměti potřebovali poustevníka.

 

Výklad na pocit kandidáta s číslem 9:

Neznám ambice tohoto kandidáta, ale jeho výklad je o strachu z výsledku, ale dílem o spokojenosti a osobním naplnění. Netroufla bych si říci, že vyhraje, ale jistě nebude zklamán. Spíš se něčeho bude pak obávat.

 

Vůbec nevíme, zdali bude nutné druhé kolo, každopádně to, co jsem se snažila vyčíst, jsou pocity všech těch lidí z kola prvního.

 

No a teď ten dotaz: Jdete volit?

Já ano.

 

Michaela Kudláčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Mikuláš se narodilo v Řecku jako Nikoláos. Rodiči jsou mu slova „niké”, což znamená „vítězství” a „láos” s významem „lid”. Mikuláš tedy znamená „vítěz mezi lidmi”. No a nositelů tohoto zajímavého jména je u nás v ČR aktuálně 2579.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 545
  • 4 728
  • 34 906
  • 426 454
  • 2 297 277
  • 3 782
  • 27
  • 1 835
0 Shares
Share
Tweet