Detail příspěvku: Veronica Monet: Vědomá prostitutka

Veronica Monet: Vědomá prostitutka

autor: | Úno 17, 2016 | Společnost | 0 komentářů

Views: 61

„Za čtrnáct let práce s nahými muži jsem poznala, že vkládají do sexuální zkušenosti se společnicí daleko více křehkosti a úcty, než by kdy dokázali přiznat. A jen co jim uschnou slzy, nasadí si svou falešnou fasádu maskulinity, aby dokázali přežít další den jako muži …

…Ale toto okno k pravdě není určena výhradně profesionálním společnicím. Tuto dvojakost zažily téměř všechny manželky a přítelkyně.

 

Muži přicházejí k ženám, aby je léčily, ať už jsou ochotni si to připustit, nebo ne.  A dosáhnout léčení prostřednictvím sexuálního spojení je možné a přirozené. Věřím, že posvátná transformativní povaha sexu se projevuje nejen vyzařováním zdraví a štěstí v postorgasmickém uvolnění, ale také v utužování svazku mezi milenci. Sex může být transformativní, kdykoliv rozšiřuje nebo obohacuje náš život.  Sex může být léčivý, kdykoliv nám pomůže, abychom se cítili v čemkoliv lépe. A sex může být transformativní i léčivý jak pro ženy, tak i pro muže.“

 

19905OWM.jpg

 

Tak a je to venku!

 

Ono tajemství skrývající se za červenými lucerničkami. Můžete si od této knihy slibovat cokoliv, přesně to také dostanete. Veronice Monet se totiž povedlo vměstnat sem úplně všechno, od duchovní hloubky až po ryzí a pro někoho možná až vulgární podrobnosti fyzického sexu, který muže vzrušuje. Sexuální bohyně musí znát každé zákoutí nejen mužského těla, ale i toho svého. O všechny své intimnosti se s vámi podělí, poradí, jak je objevit, jak je  zkusit a jak tak uvést muže do extáze. Potažmo i sebe.

 

Základ je ovšem jediný: nebát se!

 

Mít to v hlavě, mít to v každém póru svého těla. Pokud budete chtít být sexuálně vzrušující, budete muset opustit myšlenku na nevinnost a cudnost. Muže prý přitahují ženy sexuálně uvolněné a divoké. No, nebrala bych tuto knihu jako návod na první rande, ale může to být celkem fajn návod pro páry, kterým se ze života vytratilo vzrušení a oba mají sex živočišně rádi. Tady se může zažehnout opět ta jiskřička nespoutané vášně, která zejména u mužů, velice utužuje vztah.

 

Návody jsou tu různé, od multiorgasmu pro muže, G bod pro muže, po návody na potěšení z pornofilmů, ba i jak si natočit ten svůj, až po hledání sexuální bohyně v nás samých. Najednou se všechno začne propojovat a pak už se jen přistihnete, jak s dojetím dočítáte poslední kapitoly věnované té nejhlubší vnitřní ženě v každé z nás, kapitoly věnované sexuálně  zneužitým ženám (i mužům) a s pokorou a úctou věnované kapitoly jejím nejlepším klientům, kteří se k ní chovali jako ke královně.

 

Určitě se k ní budete vracet

 

Jsem si jistá, že je to kniha, ke které se budete vracet. Občas, potajmu. Našla jsem v ní části, které mne velice zaujaly svým selským rozumem, náhledem tam, kam obyčejný člověk zas tako moc nevidí (třeba do zákulisí filmů pro dospělé), až po logické a intuitivní souvislosti mezi chováním muže a ženy, a to nejen sexuálními.  Odkrývá to, co muži doma většinou neodkryjí, co si dovolí pouze s prostitutkou.

 

Zamýšlí se nad tím, proč to tak je. Radí nám ženám být otevřenější a najít především svou vlastní sexualitu, kterou můžeme s muži dále rozvíjet.

 

Můžeme, ale nemusíme – k pocitu vnitřní bohyně nemusíme nutně mít partnera. S otevřeností i láskou povídá nejen o svých zkušenostech, ale dělí se i o to, co jí přišlo v životě do cesty.

 

Dělí se o praktické zkušenosti i o svou duši.

 

Najdete v ní jak syrové návody k dokonalým sexuálním rozkoším…. Tak části, které vyloženě pohladí a potěší frustrovanou ženu. Tuhle knihu prostě budete otvírat podle nálady.

 

19906YTY.jpg

 

Veronica Monet se po čtrnácti letech rozhodla skončit svoji kariéru profesionální společnice. Přestože se jí podařilo vypracovat se na úplnou špičku v tomto oboru a muži jí běžně platili 15 tisíc dolarů za noc, cítila, že přišel čas na změnu. Jak sama říká, důvody byly tři: konflikty se zákonem (a to přestože ze svých příjmů platila daně), nechtěla už pracovat nahá (chtěla přinášet svým klientům radost, aniž se jich musela dotýkat na intimních partiích)) a nakonec věřila své intuici, že napíše a vydá knihu. Od dětství snila o tom, že bude spisovatelkou a věděla, že v 45 letech vydá první knihu. Proto ve 44 letech skončila s prací a přestěhovala se do chatky v horách a napsala knihu, kterou držíte v rukou. Kromě psaní se Veronica Monet věnuje poradenství v oblasti sexuality, vztahovému poradenství a metodám zvládání hněvu. Zároveň provozuje webové stránky, kde nabízí informace a pomocnou ruku těm, kdo se chtějí zbavit nadvlády studu a vykročit směrem k opravdovému já.

 

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2015, www.synergiepublishing.com

 

Renata Petříčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Ferdinand je starogermánského původu. Jeho základ nalezneme u jména Fridunant, což se překládá jako „ten, který se připravuje k jízdě“. Ferdinand je tak pozdější, lépe vyslovitelná varianta. Jde vlastně o zjednodušeného Fridunanta. A je to logické, vždyť zkuste vyslovit Fridunant… to je Ferdinand lepší. A takových máme v ČR 1658.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 225
  • 353
  • 37 789
  • 359 795
  • 2 462 371
  • 3 795
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet