ctyri
Společnost

Velká předpověď na rok 2021

244 Shares

Skoro přesně po roce se na tomto místě vidíme u velké předpovědi na celý rok. Za námi zůstává, asi mohu směle říci, jeden z nejnáročnějších roků, které si globálně pamatujeme. Ale taky jeden z nejzádnějších. Rok, který nám hodně vzal, ale také dal. Ano, nic není jenom černé a jenom bílé. Byl to rok, jehož číselná podoba na sto procent vstoupí do historie, do učebnic, do naší paměti čímsi, co jsme vlastně nezažili. A rok následující má úplně stejné ambice a tváří se obdobně důležitě, byť z jiného úhlu. Tarotově je to rok poslední. Pokud si pamatujete a já rozhodně ano, loni jsem na tomto místě v předpovědi na 2020 tápala a jmenovala bezpočet možností, které dvacítka, tedy Aeon přinese…

… a přinesla. Říkala jsem, že si těžko umíme představit, co všechno může být před námi, jaké věci, kolik nového, nepoznaného … a bylo. Mluvila jsem o lékařství o vědě, o novém léku… no já myslela, že to bude nový lék na starou nemoc. V životě by mě nenapadlo, že stihneme nový lék i novou nemoc. Mluvila jsem roku, ve kterém se rodina stane stane zásadním tématem. A to jak po rovině fyzické, tak i genetické. Říkala jsem, jak často se může skloňovat termín DNA. Ne, ani náznakem jsem netušila, o co půjde. Už to vím. Aeon nás posunul na všechny způsoby. A také nás dovedl do Universa.

Rok 2021 je tarotově poslední. 

Universum je zakončením celé velké arkány. Universum je energeticky karta, která bourá omezení a vytváří kolem nekonečný prostor…je to energie osvobozující, energie, která nezná pouta. Universum znamená vesmír. Ve smyslu nekonečný prostor a má ve výkladu (žákyňky vědí) velkou spoustu analogií. 

5496cf8ba6c723105f4a44c13244e12e

Vstupujeme do roku, který bude osvobozující.

Roku, který bourá hranice, omezení a pouta a to v jakémkoli kontextu. Pokud se vám chce, představte si, co všechno lze dosadit za “uvolnění pout”.

Představte si to vztahově, zdravotně, politicky, nábožensky, filozoficky … 

A nezapomeňte i na jeho druhou podstatu a tou je vesmír.  Bude to tedy i rok, ve kterém se slovo vesmír bude skloňovat velice často. 

No a pak tady máme druhou rovinu a tou je rovina astrologická.

Ani astrologicky nezůstane rok 2021, co do své důležitosti a ojedinělosti pozadu. 

Pohledem uspořádání planet lze doporučit – zvykněme si na to, že si budeme zvykat. Zapomeňme na to, co jsme pokládali za pravidlo, dogma, paradigma, způsob myšlení, vzorec … nezapomeňte si tam dosadit také otázky víry.

Netvrdím, že to bude snadné… ona žádná změna kolektivních pravidel a dogmat není snadná … ale rozhodně to bude objevné a nové.

Více už tady, jako vždycky osobně:

 

No uznejte, bez poznání, které nám dal rok 2020 bychom možná těžko chápali a přijímali a vůbec byli schopni pojmout to, nám přinese rok 2021. 

A já vám do něj přeji hodně zdraví, štěstí a lásky. Tři slova a zahrnují všechno, co jeden na tomhle světě potřebuje.

Krásný rok 2021, Popelky!

💝

Michaela Kudláčková

 

Hodnocení k článku

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Subscribe
Upozornit na
4 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kočka
Kočka
1 rok před

Míšo, děkuju za celoroční předpověď. Jsem zvědavá, jak se to během roku vyloupne. Díky za naději jara, ráda se budu hrabat v zemi už v únoru… Je zajímavé vnímat, jak i tebe ovlivnila corona. Že vidíš za planetami, že by to mohlo dál hrát roli. Na podzim mají být volby, to bude turbulentní. Ale vnímám, že VESMÍR ví a že vesmír ukáže. Včera byly tak krásně vidět hvězdy, po dlouhé době jasno, vnímala jsem to jako příslib do nového roku. Jak se bude numerologicky počítat od roku 22, když zkončila velká arkána? Zmiňovala ses ještě k letošku, k DNA a… Číst vice »

Kočka
Kočka

ale to se ví už teď, že to pořád mutuje, říkají to i naši imunologové, zajímavé postřehy měl i specialista, co spolupracoval s profesorem Holým. Nehledě na přiznání různých ministerstev, že se jim to nepovedlo izolovat.

RNa ocásek CIZÍ genetické informace, která bude přetvářet lidskou DNA a “vytvářet imunitu”…
ale to patří jinam.

Uvidíme, co přijde, nastavuji si to dobré, včetně vesmírných odhalenísmile

myš a výzkum kantorek.jpg
Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Admin
Reply to  Kočka
1 rok před

genetika je složitá věc, omluva za komentáře pryč zde ve sloupku

136053986_3843868095657108_8679458505763528513_n.jpg
Last edited 1 rok před by Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
tibetusmev   protibet 1
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
4
0
Would love your thoughts, please comment.x